karagöz'ün başarı öyküsü

Evet 6 öğünden kasıtta tabiki 3 öğünüara öğündür. yani meyve :)
buarada lightcola fan tebrik ederim seni büyük başarı okadar kilo vermek :) Darısı başıma :p

inş. angel ım...

hırs ve inat..kilo vermek için bunlar gerekli canım...
tabi benim vermemde genç kızlık dönemimde yani bekarken etrafımda kilolarımla dalga geçen bi sürü kendini bilmez serseminde büyük katkısı oldu..
onlara çok içerlemiştim başta ama şimdi teşekkür ediyorum nerdeyse çünkü başarmamı sağladılar...
hırslandırdılar beni...
ohhh canıma değsin zayıfladım işteesırnaşık şey:hooray:

lıgtkolacım zayıflama serüveninde neler yediğini nasıl zayıfladığını yazrmısın çok merak ettimmm 90 lardan 50 lere inmek gerçekten çok büyük bi başarı canım tebrik ederim seni

lıgtkolacım zayıflama serüveninde neler yediğini nasıl zayıfladığını yazrmısın çok merak ettimmm 90 lardan 50 lere inmek gerçekten çok büyük bi başarı canım tebrik ederim seni[/

merhaba canım.bu aslında çok zorlu ve uzun bi süreçti hatta fazlasıyla gözyaşı ve yıkılmışlıkla dolu bi serüvendi.pes ettiğim zorlandığım yeter artık olmuyo işte dediğim çok anlarım oldu.ama etrafımda benimle yaşıt olup süper fiziklere sahip olan bi sürü kız görünce dayanamadım başarmaya endeksledim kendimi.öncelikle kahwaltımı düzenledim.sabah 6-9 arası metyobolizmanın en hızlı çalıştığı zamanlardır.kahwaltıda güzelce 2 dilim kepek ekmeği yedim yanında 30 gr orta yağlı peynir yada 20 gr. kaşar peyniri yedim.domates salatalık 3 yeşil zeytin ve yanında şekersiz çay yada hakwe ile kahwaltımı tamamladım.ben genelde 7,50 gibi yaparım kahwaltımı hep.kahwaltıdan 2-2,30 saat sonra 1 ad. elma yanında z peynir yada 1 çay bardağı beyaz leblebi yada 6-7 badem şeklinde beslendim.öğel yemeğinde ise genelde tercihim ızgara tavuk oldu yanında salata ve yoğurt ile birlikte tabi.yada 6-8 yk sebze yemeği ve salata ben öğlen yemeğinde protein ve karbonhidratı karıştırmıyorum birbirine canım.öğle yemeğinden 2,3-3 sat sonra da ufak bi atıştırma yapıyorum 1 dilim kepek ekmeği yanında peynir yada 2 elma yiyorum.akşam yemeği aslında yemiyorum çünkü 6 dan sonra metobolizmamız neerdeyse hiç çalışmıyor yani bu saatten sonra meywa ile karın doyurmakta fayda var canım ben uzun zamandır bunu uyguluyorum.şimdilik bu kadar biraz fazla yazdım sıkılmazsın umarım okurken.
sewgiyle kal...

çok kilo vermişsin lightcolacım yaa manken gibi olmuşsundur şimdi kitle endeksine baktımda 20 ye ulaşmışsın.benim fazlam 5 kilo bende senin gibi besleniyorum hemen hemen ama başlayalı 2.5 hafta oldu zaten inş verip metabolizmamda düzene girerde almam.maşallah valla süpersin.ne kadar zamanda verdin peki bu kadar kiloyu

Merhaba arkadaşım ya aslında benim kilom çocukluğuma dayanan bir sorundu.obezite sınırına yakındım yani anlayacağın eski çocukluk resimlerime bakıyorumda arkadaşlarımın 3-5 katıymışım.canımn benim bu kiloya inmem hep kendi irademle oldu yani tamam zayıflayacam dedim zayıfladım yeter artık uğraşamam dedim saldım kendimi ve kilo aldım mesela..ama sana şunu söliyim 2 senedir falan 58 kiloyum sabitlensin die bekledim şimdi ise hedef 53 kilo.
boyum 171cm.kafaya taktım inş. hepimiz başarıcazz...

arkadaşlar ben 6 öğün yiyiorum ekmeği de sadece sabahları o da çavdar ekmeği iki dilim. ve 3 ayda 11 kilo veridm. ama halaa kilo vermem gerekiyor

yaa aslında şuan çok iisin be canım daha fazla vermeni gerektirecek bi durum yok bence.:teytey:ama diyosanki geçmiş yılların acısını çıkartıcam o zaman başkayerimseniben

canım sen teşhisi koymuşsun zaten.evet geçmiş yılların acısını çıkarmak istiyorum.kafaya koydum ramazan olmasıına rağmen irdeme öylesine hakimim ki aman :nazar: değmesin:1rolleyes:

iftarda 2 ufak kase çorba 1 dilim kepek ekmeği ve bol yağsız salata iftyardan 1,5 saat sonrada 1 adet nektarin yedim düşün artık o derece yani..
sahurdada 1 kase yağsız çorba 1 dilim ekmek dom.sal. yedim kararlıyım 53 olacam güzelim:teytey:

ben sizin bu kadarcık yemenizle doymam gibime gelio ama normal yediimden daha az yemeye başladım ben hep bu ramazan döneminde kilo alıorum bu sefer vermeyi hedefledim ama ramazan bitsin 6 öğüne bende başlıcam bu arada bu elmalı tarçınlı çayı ve yeşil çayı mulaka içiorum hergün ramazan bitsin çok ii olcak benim için inş. bende amacıma ulaşcam 15 kilom var gitmesi gereken daha önce akapunkturla gitti ama olduu gibi geri geldi
neyse sıkmayım sizi paylaşımlar için çok sağolun öptümm:)

ben sizin bu kadarcık yemenizle doymam gibime gelio ama normal yediimden daha az yemeye başladım ben hep bu ramazan döneminde kilo alıorum bu sefer vermeyi hedefledim ama ramazan bitsin 6 öğüne bende başlıcam bu arada bu elmalı tarçınlı çayı ve yeşil çayı mulaka içiorum hergün ramazan bitsin çok ii olcak benim için inş. bende amacıma ulaşcam 15 kilom var gitmesi gereken daha önce akapunkturla gitti ama olduu gibi geri geldi
neyse sıkmayım sizi paylaşımlar için çok sağolun öptümm:)

merhaba gülayyyy aa nedemek sıkılmak okumamış olayım ben bunu sende yazmamış ol anlaştık mı..
bunlar sanaa.s.

cvbınıza çok teşekkür ederim ben ramazanda nasıl verceemi düşünüyorum çok garip bişey bu rejim yaa dün akşam iftarda mesela yoğurtlu çorba 1 kase + kabak dolma ve salata yedim tatlı ihtiyacımıda kuru incir ve kayısı ile giderdim 1er tane 1,5-2 saat sona yoğurtlu kepeli makarna yedim nane döküp(en sewdiim şeydir) bu akşamda bunu yemeyi düşünüorum inş. ramazan dönemindede kilo veririm ilginiz için ve çiçekler için(en sewdiim çiçek papatya buarada) tekrar çok teşk. ederim saygılar...Şeniz:enbuyukkk:

cvbınıza çok teşekkür ederim ben ramazanda nasıl verceemi düşünüyorum çok garip bişey bu rejim yaa dün akşam iftarda mesela yoğurtlu çorba 1 kase + kabak dolma ve salata yedim tatlı ihtiyacımıda kuru incir ve kayısı ile giderdim 1er tane 1,5-2 saat sona yoğurtlu kepeli makarna yedim nane döküp(en sewdiim şeydir) bu akşamda bunu yemeyi düşünüorum inş. ramazan dönemindede kilo veririm ilginiz için ve çiçekler için(en sewdiim çiçek papatya buarada) tekrar çok teşk. ederim saygılar...Şeniz:enbuyukkk:

rica ederim canım bu arada benimde en sevdiğim çiçektir paptyayerimseniben

inş.bu ramzan hepimiz formumuzu koruruz hatta üstüne kilo bile veririz.ben bu ramazan ALLAHIN izniyle 2 kilo verip 56 olmak istiyorum...

ayrıca yediklerin gayet sağlıklı canım tek yapman gereken şey içeriklerine dikkat etmek yani fazla yağlı olmaması gibi ve meyvayı yemek ile aynı anda değil yemekten 1-2 saat sonra tüketmek..
böyle ufak ayrıntılar zaten bize kilo aldırıp verdiren..
sevgiyle kal...

gülaycımmuzun bi tanesi 2 meyve kalorisine sahip kaç kilosun bilmiyorum eğer 90 ın üstündeysen günde bi ara öyünde 1 tane yiyebilirsin ama daha azsa kilon yarısını bi kerede yemende bi sakınca yok diğeryarısını başka bi ara öyünde yiyebilirsin kendini çok kısıtlama yemek konusunda metabolizman kıtlık var sanıp yağ tutmaya başlar sonra kendinle ilgili daha detaylı bilgiler verirsen daha fazla yardımcı olabilirim sağlıklar diliyorum detaylı bilgi derken boy kilo ve bir günde ne yediğini saatleriyle birlikte yazmanı kastettim

ben 1,64 boyunda 78kiloyum sabah bunu gösterdi ama sahur yemeğide var bunda tabi:KK70: yaw burdan böle msjlaşarak çok gecikmeli cvp oluo msn varsa konuşabiliriz ben burda yazmak istiorum ama daha sona nasıl silcem:KK43:

evet ben de bir dönem şok diyet derdine düşmüştüm ama en etkili kilo verme yöntemi sık sık ve az yemek kesinlikle...insan kilo alırım diye düşünüyor bu kadar çok yiyince,ama asıl uzun aralıklarla yediğimizde kilo alıyoruz...sevgiler...

arkadaşlar ben gün boyu okuldayım :KK43: nasıl 6 öğün besleniceem: (( çalışan bayanlar siz nasıl yapıyorsunuuz:KK43: ben öğrencilerime müsade edinde ara öğnümü yiyeyimmi diceem :KK43:((

arkadaşlar ben gün boyu okuldayım :KK43: nasıl 6 öğün besleniceem: (( çalışan bayanlar siz nasıl yapıyorsunuuz:KK43: ben öğrencilerime müsade edinde ara öğnümü yiyeyimmi diceem :KK43:((

gasye bence teneffüslerde bir elma yemek zor olmaz. Zaten iki kez is yerine denk geliyordur. 3. Ara ögünü evde yersin.

bende bugün 6 ögün rejimine basladım daha önce cok sok diyetler falan yaptım ama hepsini fazlasıyla geri aldım ve metabolizmam cok yavas calısıyor buda demek oluyorki zor kilo veriyorum. Ama biliyorumki 6 ögün diyetinde metabolizmamda hızlanacak. Benim boyum 1.66 kilom 70 zaten cizelgemdede görürsünüz neyse ben 60a düsmek istiyorum gecen yaz 62-63 arasıydım ama kısın cok kilo aldım cok üzgünüm.
Neyse bugün yediklerimi sizinle paylasmak istiyoram 2dilim kepek ekmegine yagsız b.peynirli tost domt. salat. sekersiz cay
Ara ögün olarak bir avuc b.leblebi
öglen domatesli kabak + yogurt 2 dilim ekmek
Ara ögün olarak 2 mandalina yada 1kücük elma 1 mandalina yiyecegim

arkadaşlar bende diyetisyene gittim bana 7 öğün verdi. daha ilk haftadan 800 gr verdim incelmelerde oldukça içi. şok diyetler beni çok korkutuyo çünkü sağlam bi bünyem var bozulmasını hiç istemem o yüzden en sağlıklısı doktor kontrolünde zayıflamak. ben doktora gider gitmez hemen test yaptılar 2 kere kan aldılar üre,trioid bezleri hormonlar hepsine baktılar bende şimdi diyetimi uyguluyorum vermem gereken tam 20 kilo var inşallah yaza kadar incecik olucaaam

X