karar veremiyorum sizce hangisi

..........................

Son düzenleme:
bence alttaki takım daha kullanışlı . çalışma masası falan daha güzel. ayrıca yatak başı da daha şık
güle güle kullansın bebeklerin :)

sağolun kızlar benimde ilk beğendiğim oydu ama diğerinide beğendim renkleri çok tatlı ikisinide gittim yakından gördüm ikiside çok güzel dahada kararsız kaldım dediğiniz model çok çok güzel gercekten çok kaliteli ve diğerinden daha büyük boyutları odayı boşaltıcaz yarın ozaman ölçülere göre daha detaylı ölçüp çok doldurmazsa onu alcam şimdi esyalar var ölçtüm ama boş daha rahat ölçülür

bence ikisi de güzel değil. :KK43: ayrıca 5 yaşındaki çocuğunuz için böyle bir takım çok ağır geldi bana. küçük yaşta çocuklar çok çabuk deforme eder. büyük yaşlarda yani daha verimli kullanacağı yaşlarda deforme olmuş olur. daha çocuk odasına uygun şeyler düşünün bence. daha canlı olabilir. bunlar olgunluğa erişmiş yaştaki çocuklara gibi geldi bana.

2. resimdeki daha güzel sanki.
sağol cnm evet o model çok güzel
bence ikisi de güzel değil. :KK43: ayrıca 5 yaşındaki çocuğunuz için böyle bir takım çok ağır geldi bana. küçük yaşta çocuklar çok çabuk deforme eder. büyük yaşlarda yani daha verimli kullanacağı yaşlarda deforme olmuş olur. daha çocuk odasına uygun şeyler düşünün bence. daha canlı olabilir. bunlar olgunluğa erişmiş yaştaki çocuklara gibi geldi bana.

doğru diyosun cnm ama hem kız hem erkek için nasıl bi takım alayım ki ....çocuk odaları erkekler için arabalı falan modeller var kızlar için pempeli çiçekli böcekli aynı oda olcakları için mecburen unisex bi mobilya alıcam hem ilerde liseye basladıgında oğlumun odası ayrı kızımın ayrı olcak yeni takımları olcak 10 sene kullansak yeter ölmez sağ kalırsak allah nasip edip gösterirse ogünleri öyle düşünüyorum ama baktıgım yerlerde daha çocuksu ve unısex bi mobilya bulamadım nettede baktım yoktu bende mecburen böyle bi takım alıcam dedm halısı perdesi sticekları uyku setleri oyuncaklar falan çocuksu olcak

sağol cnm evet o model çok güzel

doğru diyosun cnm ama hem kız hem erkek için nasıl bi takım alayım ki ....çocuk odaları erkekler için arabalı falan modeller var kızlar için pempeli çiçekli böcekli aynı oda olcakları için mecburen unisex bi mobilya alıcam hem ilerde liseye basladıgında oğlumun odası ayrı kızımın ayrı olcak yeni takımları olcak 10 sene kullansak yeter ölmez sağ kalırsak allah nasip edip gösterirse ogünleri öyle düşünüyorum ama baktıgım yerlerde daha çocuksu ve unısex bi mobilya bulamadım nettede baktım yoktu bende mecburen böyle bi takım alıcam dedm halısı perdesi sticekları uyku setleri oyuncaklar falan çocuksu olcak

şu hoşmuş: http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/genc-odalari/natural-genc-odasi-takimi
bir de: http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/genc-odalari/futuro-genc-odasi-takimi
şöyle bir takım var beyaz. pembeyle de maviyle de çok tatlı olur. ben mobilya rengini çocuk odası için biraz ağır bulduğum için beğenmemiştim. ama sizin koyduğunuz ikisini karşılaştırırsak istikbal kayra olan daha soft duruyor. diğerinin ahşap detayları ağır duruyor.

Son düzenleme:
şu hoşmuş: http://www.bellona.com.tr/panel-mobilya/genc-odalari/natural-genc-odasi-takimi
bir de: http://www.istikbal.com.tr/panel-mobilya/genc-odalari/futuro-genc-odasi-takimi
şöyle bir takım var beyaz. pembeyle de maviyle de çok tatlı olur. ben mobilya rengini çocuk odası için biraz ağır bulduğum için beğenmemiştim. ama sizin koyduğunuz ikisini karşılaştırırsak istikbal kayra olan daha soft duruyor. diğerinin ahşap detayları ağır duruyor.

beyaz zamanla sararıyo kapılarım beyaz sararmaya basladılar 5 senede acaba mobilyada sararırmıdırki...belonadaki bi arkadasım aldı oda acık renk güzel bi takım beyaz değil acık krem kayrada ona benziyor ama kayra daha güzel futuroyu yeşil olduğu için istemedim yeşili sevmiyorum mobilyada nedense çocukta olsa :KK1: evet diğeri ağır biraz koyu renkleri var acık olan yerleri çok güzel bende oyuzden kararsızım işte diğeride dediğin gibi daha soft ve boyutlarıda daha küçük çocuklar içinde ideal odayı fazla doldurmaz ama işte diğerinide beğendiğim için kararsızlık yasıyorum bu ay sonu almaya gidicez bakalım tekrar yakından inceliycem iki takımıda

Son düzenleme:
canım ikincisi çok güzel hemde çok kaliteli duruyor. ancak sanki çocuklara biraz ağır kaçıyor.belkide aksesuarlarla çocuklaştırılabilir. bende çocuklarıma bu yaz oda yapıcam hem kız hem erkek olunca çok zor oluyor. bide bellonanın portivo genç odası _kapiçino nasıl...

Son düzenleme:
canım ikincisi çok güzel hemde çok kaliteli duruyor. ancak sanki çocuklara biraz ağır kaçıyor.belkide aksesuarlarla çocuklaştırılabilir. bende çocuklarıma bu yaz oda yapıcam hem kız hem erkek olunca çok zor oluyor. bide bellonanın portivo genç odası _kapiçino nasıl...

evet hem kız hem erkek için olunca zor oluyo gerçekten,o takımı gördüm ben beğenmedim yazıları falanda varya hosuma gitmedi portivoyu alcana bence istikbalden kayra takımını al renk tonları hemen hemen aynı ama kalite ve model olarak ben istikbalın mobilyalarını çok beğeniyorum bellonada beğenemedim ben bi takım vardı beyaz sade ama beyazdan vazgeçtim sildim aklımdan çünkü sararıyo 4,5 sene sonra, kapılarım beyaz olduğu için onlardan biliyorum oyuzden beyaz mobilya çok kullanıssız hele çocuklar için ve hele iki çocuk kullanıcaksa ve erkekte olunca biri dahada kullanıssız olur,oyuzden krem vizon tonları her zaman kullanıslı olur herseye uyumda sağlar beyaz gibi...aksesuarlarla çocuklastırılır zaten perdesi,halısı,sticerları,oyuncakları,aksesuarları falan...ben hala karar vermedim hangisini alsam diye bu ay sonu alcaz ozamana kadar karar vermeliyim:KK1:

evet hem kız hem erkek için olunca zor oluyo gerçekten,o takımı gördüm ben beğenmedim yazıları falanda varya hosuma gitmedi portivoyu alcana bence istikbalden kayra takımını al renk tonları hemen hemen aynı ama kalite ve model olarak ben istikbalın mobilyalarını çok beğeniyorum bellonada beğenemedim ben bi takım vardı beyaz sade ama beyazdan vazgeçtim sildim aklımdan çünkü sararıyo 4,5 sene sonra, kapılarım beyaz olduğu için onlardan biliyorum oyuzden beyaz mobilya çok kullanıssız hele çocuklar için ve hele iki çocuk kullanıcaksa ve erkekte olunca biri dahada kullanıssız olur,oyuzden krem vizon tonları her zaman kullanıslı olur herseye uyumda sağlar beyaz gibi...aksesuarlarla çocuklastırılır zaten perdesi,halısı,sticerları,oyuncakları,aksesuarları falan...ben hala karar vermedim hangisini alsam diye bu ay sonu alcaz ozamana kadar karar vermeliyim:KK1:

yok canım portivoyu almıycam daha doğrusu çok karasızım.
renkleri biraz sanki daha çocuklara uygunmuş gibi geldi.
bende istikbalin mobilyalarını daha çok beğeniyorum.

dün mağazaya gittim istikbalinkini daha çok beğendim.

çok kaliteli eşimde çok beğendi. bilmiyorum çok zor karar veren biriyim.
ben açık kahve krem ve bej renklerinden bakıyorum.
beyaz benim oğluma gitmez çünkü çok yaramaz bide sararma yapıyormuş. hem güzel hem kulanışlı istiyorum.
biraz daha bakıcam eğer daha farklı bişi bulamazsam büyük ihtimal istikbalinki ni alıcam. kızım 5, oğlum 22 aylık..işte acaba ağırmı durur diye düşünüyorum...

yok canım portivoyu almıycam daha doğrusu çok karasızım.
renkleri biraz sanki daha çocuklara uygunmuş gibi geldi.
bende istikbalin mobilyalarını daha çok beğeniyorum.

dün mağazaya gittim istikbalinkini daha çok beğendim.

çok kaliteli eşimde çok beğendi. bilmiyorum çok zor karar veren biriyim.
ben açık kahve krem ve bej renklerinden bakıyorum.
beyaz benim oğluma gitmez çünkü çok yaramaz bide sararma yapıyormuş. hem güzel hem kulanışlı istiyorum.
biraz daha bakıcam eğer daha farklı bişi bulamazsam büyük ihtimal istikbalinki ni alıcam. kızım 5, oğlum 22 aylık..işte acaba ağırmı durur diye düşünüyorum...

kayrayımı düşünüyosun cnm istikbalın,bende bu aralar onumu alsam diye düşünüyorum çünkü diğeri daha güzel ama boyutları daha büyük odayı kaplamasın fazla yer kalsın birde kaba durmasın diyede düşünüyorum.aynen benim oğlumda çok yaramaz 4 yasında dediğin gibi beyaz sararıyo ben birazda kahve kremciyim bayılıyorum o tonlara ağır şeyleri seviyorum ama dediğim iki takımda okadar ağır renkler değil açık tonlarıda var ve spor modeller aslında bende çok zor karar veren biriyim :KK43:(

Son düzenleme:
yok canım kayra değil caprice yi diyordum. ama sen söyleyince kayrayı biraz daha inceledim ve çok beğendim.

rengi falan çok hoş caprice takımına göre daha spor ve çocuklara daha çok uygun..
kayra takımını cidi ciddi düşünücem.
bakalım iki haftaya kadar karar vermem lazım..
caprice takımınıda çok beğendim ama çocuklara biraz ağır gibi..
bide benim odam çok büyük değil caprice biraz daha büyük bi takım, aslında iki takımda çok beğendim..
.herhalde ikisinden birini alıcaz. inş. ikimizde istediğimiz gibi takımlar alırız...:21:

Son düzenleme:
X