Gelinlik Modelleri Kararsızlık (Resimli)

LadyHaha

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
4 Ekim 2016
138
132
37
Şimdi hanımlar,
Öncellikle başlıkta da belirttiğim gibi kararısızlık derdinden muzdaribim, benim gibi olupta marketten bir çikolata almak için bile hangisini alsam diye 20 dakika düşünenler var mı? Varsa bir çözüm bulabildiniz mi? Hani karar verme sürecini kısaltıp, verilen karardan pişman olma korkusuna çözüm gibi.

Bu kararsızlık, fazla düşünme huyum şimdi de gelinlik seçiminde başımı ağrıtıyor konuyu Gelinlik bölümüne açtım ama ses gelmedi kimseden, hem bu kararsızlık derdinden bahsedeyim hem de gelinlik konusunda fikirlerinizi alayım dedim.

Eylül sonu kır düğünü/kokteyl davetimiz olacak ve gelinlik konusunda karar vermek için son günlerim. Ama o kadar kararsız kaldım ki anlatamam. Albümde son elemeye kalan 2 gelinliği üstümde görebilirsiniz.

Sade ve rahat oldukları için bu son 2 model arasından karar vereceğim. Çiçekli olanla tamamen sade olan arasında 2000 tl kadar fark var ama hala bütçemiz içinde fiyatı.

Çiçekli olan özel dikim olacak diğer ise Vakko Wedding'den, üstüme göre tadilat yapılacak. Sizce hangisi? Kayıtlı kullanıcıların görebileceği şekilde ayarladım albümü.

IMG_1214.JPG

burada da 1. gelinlikle yapılmış bir çekim var, daha yakından görülebilir.

NOT: gelinliklerin üstümdeki halleri için profilimden albümüme bakmalısınız.
Bir de, evet gelinlikler sade ve kimine göre elbise gibi ama benim tarzım bu :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynen bende bir tane gördüm. Boyunız uzunsa hoş ama diğer gelinliğide görmek lazım. Birde çok sade sanki

Çiçekli dediğiniz dantelli olan sanırım eyvallah rahattır ama bir dantel 2000 lira fiyat baya fazla normal beyaz bir elbise bunlar zaten daha uyguna çıkması lazim

Ben begendim.Yanliz hepsi ayni gelinlikmiydi,Ben de kuyruklu olmasinin sizi kisitlayacagini düsünüyorum.Sürekli kabarik, prenses gelinliklerden gina geldi.Cok zarif bir gelinlik.

Üst kısmı hareketli olanı beğendim ben, sanırım çiçekli dediğiniz. Fiyatı bütçeniz içinde olduktan sonra önemsemeyin çok fazla. Gelinlik bu başka şeye benzemiyor. Üstünüze göre dikildiğinde daha güzel olacaktır, şu anda da yakışmış. Mutluluklar dilerim.

diger gelinlik fotografta mavi gibi görünüyor.sadece iki fotograf oldugu icin yorum yapmak zor ama güzel görünüyor.önü kapali bu detay da elbiseye zariflik veriyor bana kalirsa.

Benim görmedigim fotograflar var sanirim.Ben sadece dügün töreni olan bir ciftin bol bol fotograflarini gördüm.baska fotografta mi var?

Benim görmedigim fotograflar var sanirim.Ben sadece dügün töreni olan bir ciftin bol bol fotograflarini gördüm.baska fotografta mi var?
Porfilimden albüme bakabilirsiniz. Hem bu linkteki gelinlik hem de 2. gelinlik adayımın üstümde duruşları ile fotoğraflar var. :)

Lütfen üst kismi dantel olan gelinlikten uzak durun.Bu model de gögüslere asiri vurgu yapilmis.Göze ilk carpan kisim.Tam olarak adlandiramadigim zerafetten uzak bir his uyandiriyor.Ilk modeli yani v seklinde yakasi olani begendim co da zarif duruyor, size cok yakismis.Umarim dogru karari verirsiniz:)(yani bana göre dogru olani.)

Yok tarlatansız bir model, istersem yaparlar diye düşünüyorum ama bu şekilde de çok rahat ve taşıması kolay.

kaliteli öyle sırf telden oluşmayan ve çok kabarık olmayan bir tarlatanla bence güzel durur.. hafif kabarıklık verir hemde gelinlik havası olur.. zevkiniz sade ama önyargılı olmayın dediğim gibi bir tarlatan deneyin..vakkoda mutlaka vardır..

Bir dakika fotograflara tekrar baktim.Dantelli olan model yandan bakildiginda öyle bir his uyandiriyormus.önden cok baska görünüyor.Harika da bir sirt dekoltesi var.Ama bence siz yeni fotograflar cekip atsaniz daha iyi karar verebiliriz.Bu fotograflardaki isik maalesef berbat.Isigi daha iyi kullanmaniz gerekiyor:)

Dantelli olan çok şık duruyor.
Öteki de yakışmış ama damtel hava katmış.
Kimsenin lafına bakma.
Kendi içinden hangisi geliyorsa onu giy .
İkisi de çok yakışmış bana göre.

Çiçekli olan Harika. Kesinlikle tarlatan kullanma nu şekilde çok sade şık ve asil. Kırda kokteyl için en uygun gelinlik bu. Saçını da hiç bi şekilde abartı olmadan kırık fön çektirip dağınık toplat fe şeftali tonlarında bi makyajla Harika olursun. Mutluluklar

Fiyatina takilmayin. Ikisinide deneme imkaniniz varsa deneyin. Yoksa da ikiside sizin gozunuzde esitse o piti piti yapin. Nasılsa ikiside ayni dereceye sahip gozunuzde. Ustun olsa birisi onu secer alirsiniz zaten

Bende dantelli olanı çok beğendim sizede çok yakışmış. Bence de tarlatan almayın bu şekilde oldukça güzel

X