Gelinlik Modelleri Kararsızlık (Resimli)

Çiçekli çok şık :KK37:

Yeniden evlenesim geldi
Ben de yabancı koca istiyorum bana ne :mad:

Çok zarif bir gelin olacaksınız, şimdiden tebrikler.

Moda olan herşey güzel olsaydı... onlar düğünlerinde nasıl gelınlık gıyıyorsa onlara göre giymek zorunda değilsiniz bunu siz dediniz ... hem öyle göz alıcı gelinlik giyin ki onların bilr ağzı acık kalsın... illa biz türk kadınları gibi taşlı boncuklu giymek zorında degıldınız...

Şimdi hanımlar,
Öncellikle başlıkta da belirttiğim gibi kararısızlık derdinden muzdaribim, benim gibi olupta marketten bir çikolata almak için bile hangisini alsam diye 20 dakika düşünenler var mı? Varsa bir çözüm bulabildiniz mi? Hani karar verme sürecini kısaltıp, verilen karardan pişman olma korkusuna çözüm gibi.

Bu kararsızlık, fazla düşünme huyum şimdi de gelinlik seçiminde başımı ağrıtıyor konuyu Gelinlik bölümüne açtım ama ses gelmedi kimseden, hem bu kararsızlık derdinden bahsedeyim hem de gelinlik konusunda fikirlerinizi alayım dedim.

Eylül sonu kır düğünü/kokteyl davetimiz olacak ve gelinlik konusunda karar vermek için son günlerim. Ama o kadar kararsız kaldım ki anlatamam. Albümde son elemeye kalan 2 gelinliği üstümde görebilirsiniz.

Sade ve rahat oldukları için bu son 2 model arasından karar vereceğim. Çiçekli olanla tamamen sade olan arasında 2000 tl kadar fark var ama hala bütçemiz içinde fiyatı.

Çiçekli olan özel dikim olacak diğer ise Vakko Wedding'den, üstüme göre tadilat yapılacak. Sizce hangisi? Kayıtlı kullanıcıların görebileceği şekilde ayarladım albümü.

http://www.lovemydress.net/blog/201...-dress-japanese-scottish-babington-house.html

burada da 1. gelinlikle yapılmış bir çekim var, daha yakından görülebilir.

NOT: gelinliklerin üstümdeki halleri için profilimden albümüme bakmalısınız.
Bir de, evet gelinlikler sade ve kimine göre elbise gibi ama benim tarzım bu :)
Ikisine de ba-yil-dim. Ustunuzde de cok hos olmus gercekten karar vermek zor.

Yorum için çok teşekkürler. Evet günümüz şartlarında biraz pahalı katılıyorum ama hesapladığımız bütçe içinde kalıyoruz.
Eşim yabancı olduğu için düğün öncesi hiç masrafımız olmadı, nişan evde oldu neredeyse O masraf. Kına gecesi olmayacak, diğer bütün geleneksel harcamalarda olmayacak. Durumumuz da müsait olduğundan riske girmeden modeli çıkaran moda evine diktirmeye daha sıcak bakıyorum. :)
Evet o zaman daha mantıklı olabilir :)) hayırlı olsun şimdiden :)

Albümüzde üstü dantelli en sondaki 2 resimdeki gelinlik çok yakışmış size...

bende begenmedım ılla bu yarz alacaksan fahrıye evcenın gelınlıgı harıka bakabılırsın

Bugün bir çılgınlık yapıp aklımda olan ama gitmekten vazgeçtiğim Bağdat Caddesi Weddies'e gittim ve sürpriz bir şekilde gelinliğime karar verdim hatta satın aldık bile.

Albüme ekledim Final Dress ve Final Dress 2 başlıklı gelinlik. Üstüme yeniden dikilecek, alt kısmı daha az kabarık ve daha düz inecek. :) Yine bir elbise havası olacak haliyle, elbisemsi gelinlik düşmanı arkadaşları hayal kırıklığına uğrattığım için üzgünüm. Ama benim gibi özgür ve çocuk ruhlu biri Fahriye Evcen'inki gibi klasik muhtemelen arap motifleri desenli dantelli bir gelinliğin içinde sıkış sıkış sokuşturulduğunda mutlu olamaz, artı kır düğünü konseptine aykırı dar, aşırı işlemeli balıklar ve prensesler. Düğün davetimde de mutlu ve rahat hissetmezsem dünyanın en güzel gelinliği de giysem berbat görüneceğimden eminim. :)

Profilinden ilk denedigin gelinge bayildm.Kesinlikle cok iyi tasimissin.Ne karar verdin bilmiyorum ama sonuncusu cikkkkss:63:

Merhaba,
evliliğinizde gelinliğinizde hayırlı olsun, gelinlikler kişiye özel olmalı, giyenin tarzını, karakterini yansıtmalıdır, siz nasıl mutlu olacaksanız öyle bir tercih yapmışsınız.

Bu arada konularda link paylaşmamalısınız, bilmediğinizi düşündüğümden bilgilendirmek istedim, reklam veya yönlendirme gibi algılandığından yasaktır.

X