Karasiz kaldim

deryasudems

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
30 Mart 2024
14
1
37
Arkadaşlar Bn 10 senelik evliyim 3 çocuğum var sizi sıkmam istemiyorum kısaca sormak isteğimi anlatmak istiyorum annem parkinson hastası maalesef son evrelerde yatağa bağımlı sayılır 3 senedir kendi evimde gündüzleri bakıyordum anneme akşamları babam alıyordu evine götürüyordu bu şekilde bakıyorduk evlerimiz yakındı geçen sene evimiz kira olduğu için satıldı bende anneme yakın ev bulamadığımiz için babamda kendi evine yerlesmemizi istedi uzak ev zor olurdu eşimi ikna edip babamın evinde 1 senedir yaşıyoruz ama ev kucuk 3 küçük evladıma zor oluyor ama anneme tek bakan benim kız kardeşim uzakta yakınlarda ev baksam babam gitmemi istemiyor çalışması gerek erkek kardeşim evlendirmek için bnde düzenim olsun istiyorum ama kıyamıyorum da babama yani ona kalsa ömür boyu böyle yaşayalım diyor Bn ayrı eve çıksam zaten bakacağım anneme ama 7 aylik ve 2 yaşında çocuklarım bide annem gece çok yorulurum diye özelikle yakın Bi ev bakıyorum sizce ne yapayım kararsizim

Ev ev ustune olmuyor malesef.En guzeli mumkunse ayni apartmandan ev bulmak En azindan kendi duzeniniz olur.Obur turlu bir sokak otede de olsa zor olur.Cocuklariniz cok kucuk.Anneciginizede allah sifa versin.

Arkadaşlar Bn 10 senelik evliyim 3 çocuğum var sizi sıkmam istemiyorum kısaca sormak isteğimi anlatmak istiyorum annem parkinson hastası maalesef son evrelerde yatağa bağımlı sayılır 3 senedir kendi evimde gündüzleri bakıyordum anneme akşamları babam alıyordu evine götürüyordu bu şekilde bakıyorduk evlerimiz yakındı geçen sene evimiz kira olduğu için satıldı bende anneme yakın ev bulamadığımiz için babamda kendi evine yerlesmemizi istedi uzak ev zor olurdu eşimi ikna edip babamın evinde 1 senedir yaşıyoruz ama ev kucuk 3 küçük evladıma zor oluyor ama anneme tek bakan benim kız kardeşim uzakta yakınlarda ev baksam babam gitmemi istemiyor çalışması gerek erkek kardeşim evlendirmek için bnde düzenim olsun istiyorum ama kıyamıyorum da babama yani ona kalsa ömür boyu böyle yaşayalım diyor Bn ayrı eve çıksam zaten bakacağım anneme ama 7 aylik ve 2 yaşında çocuklarım bide annem gece çok yorulurum diye özelikle yakın Bi ev bakıyorum sizce ne yapayım kararsizim
Beraber yaşamak için mevcut evi kiraya verip üstüne ekleyip büyük bir ev kiralasanız herkes mutlu olur

Anneniz, babanız,erkek kardeşiniz, üç çocuk ve siz aynı eve nasıl sigdiniz?
Eşiniz ve çocuklar için de çok zor bir durum.
Babaniz evi kiraya verip dubleks bir eve mi çıksa?
Zor oluyor cocuklar ufak olunca babamın kendi evi canım pek seçenek sunmuyor babam ona her zaman derim ömür boyu yanınızdayım yani anneme bakma konusunda ama böyle de zor oluyor

Dubleks veya ters dubleks bir daire bulabilirseniz eğer babanızın evi kiraysa böylece daha düşük ücretle totalde ev işini halledebilirsiniz. Eğer kendi evleri ise de orayı kiraya vererek tuttuğunuz evin kirasını karşılarsınız sizde tabii ki destek çıkarak süreci yönetebilirsiniz
Babamkm kendi evi canım öyle bi düşüncesi yok gibi hani evi satayım büyük Bi yer alayım gibi emekli babam kardeşimi evlendirdikten sonra çalışmam evde bakarım anneme diyor galiba o yuzden

Zor oluyor cocuklar ufak olunca babamın kendi evi canım pek seçenek sunmuyor babam ona her zaman derim ömür boyu yanınızdayım yani anneme bakma konusunda ama böyle de zor oluyor
Babanızın seçenek sunmama lüksü mü var yahu? O zaman otursun kendi baksın?

Canim hastanelerde beyin pili ücretsiz takılıyor.
Benim yakınlarına takıldı tek kuruş ödemedik.
Yatalak halam kalktı ayağa. 70 yaşında. Daha yaşlılar da var gelen. İşini kendi gorebiliyor artık.
Çaresiz değil artık bu hastalık.

Ev ev ustune olmuyor malesef.En guzeli mumkunse ayni apartmandan ev bulmak En azindan kendi duzeniniz olur.Obur turlu bir sokak otede de olsa zor olur.Cocuklariniz cok kucuk.Anneciginizede allah sifa versin.
Oturduğumuz mahallede ev bulmakta zor eşim ben çok istediğim için tamam dedi ama oda zorlaniyor haliyle

Canim hastanelerde beyin pili ücretsiz takılıyor.
Benim yakınlarına takıldı tek kuruş ödemedik.
Yatalak halam kalktı ayağa. 70 yaşında. Daha yaşlılar da var gelen. İşini kendi gorebiliyor artık.
Çaresiz değil artık bu hastalık.
Canım çok istedik bizde bir sürü doktorla konuştuk annem uygun değilmiş maalesef aslinda annemin hastalığının ismi bile yok doktorlar parkınsona benziyor diyorlar saeece

Tam tersi olsaydı şartlar siz kayınaileyle bu şekilde yaşamak istermiydiniz? Çocuklarım rahat değil der çıkardınız bence. Yakınlardan ev bulmaya çalışın, olmuyorsa da araç kullanmaya çalışın git gel yapın.

X