Popüler Konu KARATAY DİYETİ ile yiyerek aç kalmadan zayıflıyoruz ve hastalıklardan kurtuluyoruz...

Aç yatan insana benziyormuyum sence.Dediğin gibi daldım yogürta oda olmasa ne yapardım.Sonunda benimki geldi reglim yani.Ama tartıda bir kilo fazlayım ödemdir ödem.Gül abla mengmeng bakın facenize attım adressleri

Hani bana adres.

afiyet olsun canımcım bende 2 gündür bulgura vuruyorum kendimi bulgurlu sarma dolma yapmıştım bugün bitti şükür

afiyet olsun cnım .bence siz havalanmşsınız kilo verip ilifatlar artınca normal heralde hiçbirşey beğenmemek

öyle bir imkan varmı şekerim özel modacı lazım ozaman size

12 taneler. Her yıla 1 tane. Hatun cesur ve çalışkan bizim gibi tembel deil

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Aynisini dedim😃tasarlayip diktirmek lazım dedim. Dedim mi demedin mi mengmeng😃😂

Aynisini dedim😃tasarlayip diktirmek lazım dedim. Dedim mi demedin mi mengmeng😃😂

Dedi valla. Terzi iyi olursa kendi bedenine gore dikilen kiyafetler hazirlardan daha sik oluyorvari biseyler dedim.

^_^

Ayrica havaliysak havaliyiz napalimmm? ^_^

CSl tarafindan iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

😂😂😂😂😂

Yillarin acisini cikaracagim ^_^

heryıl yapmasada belki arada çifter üçer dörder şeklinde giderse daha ii olur ondan sonra dinleriz ben neden zayıflayamıyom göbeğim neden gitmiyooorrr

Löp löp et olsun.

olsun olsun

Kiytirik 1 tunigin 3 farkli kombinini gorduk 10 dk arayla. Sebil gibi dagitmislar zaar. Ciplak dururum daha iyi ^_^

heryıl yapmasada belki arada çifter üçer dörder şeklinde giderse daha ii olur ondan sonra dinleriz ben neden zayıflayamıyom göbeğim neden gitmiyooorrr

olsun olsun

Valla ben karatay usulu beslenirim doktora inatla normal dogum yaptiririm hepinizi gecerim inatlasmayin benle :)))

Ya da inatlasin yoksa sevdicek aninda tefe koyar beni. O en az 5 kg almis ramazan da ama ben bisey diyemiyorum 😁

Bi de cark caddesindw kahve ictik. Eksik rapor vermeyelim 😻

Ayrica onlar cok sunepe 😂😂

abowww karataya başlasın buarada sevdicek ne diyor bukadar çocuk işine

abowww karataya başlasın buarada sevdicek ne diyor bukadar çocuk işine

Naparsa yapsin. Zayifla dedim sadece :))

Valla kendisiyle goster ama elletme modunda oldugumuzdan cocuk sayisini konusmadik. Ama Allahtan ikimiz de seviyoruz cocuklari ^_^

Göbekteki fazlalıklar için yürüyüş, sarkmalar için de bölgesel yapman lazım. Callanetics yapamaz mısın, belinde rahatsızlıkları olanlar için farklı şekilde de yaptırıyor.
Eve gidince bakayim
Enee ben sayamadim ya bunlari

Ay gul abla simdi izmire gidemedin diye uzulmekten vazgectim, insallah yarin da gununuz guzel gecer.
Insallah canim
Ne guzel birlikteligin keyfini de cikariyorsunuz....siz oraya gore artist kaliyorsunuzdur...
Aç yatan insana benziyormuyum sence.Dediğin gibi daldım yogürta oda olmasa ne yapardım.Sonunda benimki geldi reglim yani.Ama tartıda bir kilo fazlayım ödemdir ödem.Gül abla mengmeng bakın facenize attım adressleri
Baktim canim tskler
Ablacim resmin çok güzel. Kizinla aynı duruyorsunuz resmen . Dedigin gibi bacaklar super

Ay tesekkur ederim canimcim....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…