^ KaRaTaY ^ıM :)

_-CaNiMSiN-_

CaniM OğluM% KıZıM
Kayıtlı Üye
3 Aralık 2013
1.860
1.231
:KK9::super::KK73:HoppaSelam kızlar...
Belki kiminiz ilk doğumum dan hatırlar beni 88 kilodan 62 kiloya düşmüştüm 1 sene o kilomu korudum malum yoğun da çalışıyordum.
Sonra yax tatili derken 66 kilo oldum ve hamile kaldım. Gebe iken karatay diyeti ile beslendim daha çok ta ki 35 haftalık olana kadar 78 kilo olmuştum kilonun çoğunu ilk 4 ayda aldım midem kotu olduğu için, sonra bebek kilo almadı fazla suyum azaldı vs herkes bende dahil diyeti bıraktım derken doğuma 81 kilo ile gittim 1 hafta sonra 73 kilo olmuştum ve diyete karatay başladım sut kanallarım tıkandı azaldı vs derken sut diye bu sefer saldım bir takim da ailevi nedenlerden yedim de yedim derken hop tekrar 86 kilo oldum ve bugün tekrardan diyete başladım ...
Karatay diyeti ile 86.100

Başlangıç 86.1
Hedef 60
Boy 1.65

Son düzenleme:
P_20170303_081127.jpg

başlangıç kilom

kahvaltı

P_20170303_091710.jpg

oğle tarçınlı türk kahvesi

akşam
1 tabak dolusu kısır
lor peyniri
badem çay
zeytin

kahvaltı

Eki Görüntüle 1961798

oğle tarçınlı türk kahvesi

akşam
1 tabak dolusu kısır
lor peyniri
badem çay
zeytin

Hayırlı olsun topiğiniz inşallah en kısa zamanda istediğiniz kiloya ulaşırsınız. Ben de Karatay yapıyorum...
Akşam 1 tabak kısır olmamış ama. 4 kaşık bulgur hakkımız var haftada 1... Bir de kuruyemişleri gündüz tüketiyoruz.

A Anka tatlım ben karatay diyetini a dan z ye biliyorum emziriyorum bu yüzden ve de geçmişim de de bu şekilde eşim de bende kilo verdik... bir tabak kısır derken de bulguru için de çok azdı....
ayrıca ilgin için tşk ederim sana da kolay gelsin diyetin de....:super: inş siz de en kısa sürede sağlıklı kiloya kavuşursunuz.... :KK39:

Sabah limonlu su

Kahvaltı
Kkk

Akşam
1 lahmacun kıyması bol kendim yaptım
Salata ayran
Yeşil mercimek yemeği

Çay

Arkadaşlar diyet devam
Dun ki menüm
Kahvaltı
Kkk
Sadece yumurta yerine yeşil mercimek yedim

Akşam
Et kavurma
Yeşil mercimek
Yaprak sarma
Cay

Bugün ki menüm
Kahvaltı
Kkk

Öğle
Tarçınlı türk kahvesi
Soda sade

Akşam
tavuk mangal
Salata
Sarma
Soda

Çay
Kaçamak yaptım :eek::kızgın: 3 çatal sade helva ve 1 hurma regl öncesi kriz oy oy
Sabah 3 saat ev temizliği ve öyle 45 dk yürüyüş:21:

KILO...69.5
YAS...24
HEDEFIM ise 56 olmak insallah basarabiliriz kardesim bende firsat buldukca verdigim kilolari yazacagim insallah

X