Karboksiterapi ile Zayıflayın...

ben karboksinin hiçbi faydasını görmedim henüz..3 yada 4. seans ve hiçbi pantolonumda eteğimde ufakta olsa bi bollaşma yok..ne yapsam acaba...

kızlar karboksi'den göze görünür bir sonuç alamadım diye moralinizi bozmayın.tedavi devam ederken değil sonucu net görmek dahada şişiyorsunuz.fark bitince yada bir süre ara verilince daha net görülüyor.bende dördüncü seansta kıyafetlerimin basen kısımları azda olsa bollaşmaya başladı.

Arkadaşlar karboksiterapiden sonra çatlaklarınızda herhangi bir azalma oldu mu?Ben böyle bişey duydum ama başlamadan önce deneyenlerin düşüncelerini öğrenmek istedim.

kızlar merhaba,uzun bir süredir aranızda yoktum ama okuduğuma göre baya bi yaptıran arkadaşlar varmış. çatlaklar konusunda bi fikrim yok ben o konuda bi faydası olduğunu zannetmiyorum

ben dogumdan sonra catlaklarım ıcın yaptırdım 3 seansım kaldı 15 seans toplam karboksıterapı.1 mılyar odedım ve yarıyarıya azaldı catlakalrım fakat gozle goruluyo.belkıde zamanla yok oldular bılelemem.bende yasemen guzellık merkezıne gıdıyorum ızmırde olanlar bılır.sızın fıyatları gorunce kazıklanmıs gıbı hıssettım kendımı

sızın dedıgınız gıbı 40 sanıyede tutmadı 10 sanıyeden bıle az belkıde sadece catklak olan bolgeme gırdı cıktı.karnımda 4 kez calısıyo.bacakalrıma bır kez ıslem uyguluyo.yanlarımada 1 kez yıne aynı sekılde.sadece catlak dıyemı acaba orasını bılemıyorum.fakat normalden 10 kılo fazlam var dogumda sonra kaldı.onlarıda dıyetle verıyorum
azar azara

Arkadaşlar aranızda lpg yaptıranlar varsa nasıl yapıldığını ve fiyatını yazabilirlermi?

karbokside aslında verdiğin çok kilo olmuyor fakat acayip inceliyorsun ben 8 seansda 2 bedene kadar inceldim diyebilirim ama kilo kaybım diyette yapmama ramen 3 kg geçmemiştir. beni görenler bu kadar incelmeme çok şaşırıyorlar fakat yanında diyette şart tabikki fiyatlara gelince ben izmirde olduğum için istanbulla fiyatlar tutmaz herhalde ama ben herkeze çok tavsiye ederim....öünkü artık çok mutluyum :sm_cool:

merhaba ulukaya, izmir'de hangi merkeze gitmiştin. cevap verirsen çok sevinirim

benim gittiğim bir merkezde 100 ytl seans dediler sadece mide için en az 15 seans geleceksiniz 100 ytl nin içinde karboksi ve pasif jimnastik var mezoterapiye gerek yok dediler göbek için ise ayrı ücret alınır dediler

ben bugün ilk defa yaptırdım pasif jimnastik+karboksi 30 dk pasif yaklasık 20 dk karboksi 550 ss dedi 15 20 kez gibi iğne batırdı göbek kısmının hertarafına ve yanlara seans 100 ytl ama 15 seans gelirseniz 1200 dedi kararsız kaldım biraz deneyip sonra karar vericem dedim pahalı mı sizce

karboksi beni inceltmezmi diyosun yani çatlağım falan yok benim sadece mide kısmım yağlı belim kalın yani

arkadaşlar ben sırt ve karın kısmıma lipoliz yaptırdım ama memnun kalmadım şimdi ultrashape diye bir cihazdan bahsediliyor ilk seansta bile 2 santimlik incelme sağlıyormuş araştırmalarıma göre koca istanbul da bir merkez yapıyor en fazla 3 seans yapılıyormuş ama seansı 800 ytl sizlerden bilgisi olan var mı

17 seans 1200 toplam fiyat pasif de ücrete dahil tek seans 100ytl. kızlar mezoterapinin zararlı olabileceğini düşünüyorum ama karboksinin zararı tok 6 seans oldu benim karnımdaki çatlakların hepsi gitti kilo fazla verilmiyo incelme oluyo dedi dr ama ben bugün 3 kilo vermiş görünüyorum birde sen fazla kilolu degilsin şöyle 70 80 olsaydın incelmeyi daha iyi görürdük dedi ama ben memnunum çünkü 42 sıkıyodu beni 3 hafta bile olmadı eski 40 beden pantolonlarımı giydim bile

slm kızlar ben yaz aylarında gitmiştim 850 ytl, karboksi+ mezoterapi+ pasif cimnastik+ lpg paket programıydı. zayıflamıyorsunuz, inceliyorsunuz, tabi mutlaka diyet yapmalısınız. ben inceldim ama öle aman aman bişe olmadı yinede iyiydi belki ben fazla uyamadım. tekrar gitmeyi düşünüyorum.isterseniz hala ilgilenen varsa izmirde gittiğim yeri yazabilim. iyi bir yrdi.

hanımlar hamilelikten sonra karındaki gevşemiş cilt için yaptıran varmı? varsa düzelme oldu mu?

ablamdda yaptırmıştı 5 yaşında bir kızı var onun sonuçları süper olmuştu zaten ben ondan görünce seveslenip yapyırmıştım. selülitleri falan gayet belirgin bişekilde gitti.

geçen yaz karboksi terapi yaptırdım. benim için inanılmaz acılı bir yöntemdi. kilo kaybını falan hayal etmeyin.
deri altına gaz veriyorlar ve vicudumuz buraya oksijen yolluyor vede yağ hücreleri parçalanıyor.
çatlaklardan dolayı canım çok yanmıştır. üstelik feci morluklarda cabası..

işe yaradımı .. kesinlikle evet..
tekbaşına mı...hayır

lpg+karboksi+diyet yaparak süper inceldim 2 ay sürmüştü.. paket program 1,300 ytl geçen sene mart ayı..

Merhaba arkadaşlar!!!
Ben şuanda pasif jimlastiğe yeni başladım daha 3 seans oldu. Gittiğim salaondaki arkadaşlar Karboksi tedavisi öneriyorlar. Bende basen problemi var. Yaptıran arkadaşlar var mı? Ne dersiniz?

ben lpg de yaptırıyorum ama ana teması haftada 1 defa mezo terpi, 2 defa karboksi terapi şimdiyeye kadar kurtulamadığım en zayıf zamanlarımda bile yanlardan çıkan yasık görünümündeki şeylerden kurtulmayı çok istiyorum ama seslülitlere gerçekten bire bir

canım izmirde nerde yaptırıyorsun bende işin uzmanı olan bir yer arıyorum ,kaç seans sürüyor ve fiyatlar nasıl, karboksi den sonra sarkma falan oldumu,lipoliz diye birşey varmış acısız diyorlar ama ne derece doğrudur bilmiyorum bilgilerini paylaşırsan sevinirim

NERDEYSE 1 AYDIR PASİF JIMLASTİK YAPIYORUM. fAYDASINI GÖRMEYE BAŞLADIM. TAVSİYE DERİM. AMA KARBOXİ TEDAVİSİ YAPIP YAPMAMAKTA HALEN KARARSIZIM. NE DERSİNİZ? YAPTIRAN VARSA LÜTFEN DENEYİMLERİMİZİ PAYLAŞALIM.

X