Karboksiterapi ile Zayıflayın...

merhaba arkadaşlar...ben karboksiterapi yönteminin çatlak tedavisinde de kullanıldığı duymuştum karboksiterapi yaptıran arkadaşlar cvp yazabilirmi acaba gerçektende çatlakların görünümünü düzeltiyormu??????????*

merhabalar.Bir arkadaşım hem basen sorunu hemde çatlakları için karboksiye gidiyor.Çatlaklarının iyileştiğini,çizgilerinin artık çok az görüldüğünü söyledi.Bende karboksiye gidiyorum ama çatlak sorunum yok.Sadece basen sorunum var.
Öğrenci olan arkadaşımız fiyat sormuş.Ben kampanyalı olarak 800 ytl verdim 15seans+1 ay diyetisyen.Bugün 10.seansım bitti.Sonuç çok güzel.Bacaklarım yavas yavas toparlanıyor.Ama mucize beklemeyin derim ben.Öyle birden manken bacaklarına kavuşmuyorsunuz.

ben de mezoterapiye baslamayı düsünüyorum ama acaba arasındaki fark nedir karboksi ile merak ettim ikisinde de acı cekiceksem bari en işe yarayanı yaptıriyim :)

Nasıl gidiyor ? Sonuçları paylaşır mısın?

merhaba arkadaşlar moralinizi bozmak istemem ama geçen kış hem mezo hem karboksi yaptırdım.(karın bölgeme)ikiside bir zayıflama yöntemi değil.Sadece bölgesel olarak dolaşımı hızlandrıp oradaki yağların parçalanmasına yardımcı oluyor.ama sihirli değnek değil.Çok az birşey farkediyor.1-2 AY SONRA eski halime döndüm.bunu yaptırırken insan biraz dikkat ediyor su içiyor .o sırada iyi geldi zannediyorsun.ben çatlak ve selülit olmadığı için daha çok mezoya ağırlık verdim taş olsa erirdi enjekte edilen ilaçlarla ama göbeğim erimedi

ayy eski ev arkadaşım denemişti de :roflol: yapan kızı dövcekti nerdeyse, öyle canı yanmış ki çığlık kıyamet kızın elini falan itmiş akıllı:roflol: iyi kovmadılar onu ordan, kibarca uzaklaştırdılar :)))

Ben ilk iki seanstan sonra bir süre ara vermek zorunda kaldım. Şimdi kaldığım yerden devam ediyorum. 4. seansı bitirdik. Yarın 5. seans var. Görenler zayıfladın diyorlar. Görünüşte toparlandım ama kilom mağlesef aynı. Ama oda galiba benim suçum bazen kaçamaklar üst üste geliyor. Ama gelişmeleri yazıcam.

15 seansımı tamamladım. 3 aydır da yediğime içtiğime dikkat ediyorum 5,5 kilo zayıflamışım. Karboksinin de faydası olduğunu düşünüyorum. Bir 15 seans daha gideyim mi Rejime devam edip hedef kiloma ulaştıktan sonra mı gideyim acaba toparlanmak için ? Kararsız kaldım.

Bi de ben fırsat buldukça gitmiştim. Düzenli olarak haftada 3 kez mi gitmek gerekiyor ? Haftada bir kez gitsem sonuç alabilir miyim acaba?

Haftada 2 defa düzenli gitmek gerekiyor. Benim bugün 6. seansım vardı. Bu seanstan sonra kendini gösterir dedi güzellik uzmanım. Sabırla bekliyorum. Yazıcam sonuçları.

power plate evet ben daha başlamadım ama 1 haftaya kadar başlamayı düşünüyorum 20 dakikalık power plate ile egzersiz sonucu 1 saatlik spor salonunda geçirdiğiniz zamana eşit. Eğitimli hocalarla yapıldığı taktirde sonuç mükemmel oluyor ilginenlere duyrulur
ama ben özellikle yaptırmış biriyle konuşmak istiyorum, diyet yaparak mı power plate e gittiniz ve kilo olarak kaç kilo kaybvettiniz

merhaba arkadaşlar ben mezoterapi ve dietle 2.5 ayda 12 kilo vermiştim.haftada bir yaptırmıştım.

senin dediğin yöntemi diğerlerinden ayıran fark nedir cnm ? birde ank. neresi ve kaça mal oluyormuş bana özelden cvp verirmisin ?

Kizlar Merhaba Bende Dün Karbositerapi Ve Radyofrekansa Başladim.20 Sean Karboksiterapi Ve 10 Seans Radyofrekans Toplam 1.500 Ytl'ye Anlaştik.radyofrekans ütü Gibi Bişey.bazen Fazla Yakiyo.karboksiterapide Pek Aci Hissetmedim.haftada 3 Defa Gidicem.size Gelişmeleri Yazarim.

Benimde 7. seans oldu. Ama aralarda hep boşluk oldu. Görünüşte vücudun çıkıntıları toparlandı gibi. Daha ölçülmedim. Ancak hiç kg vermedim. Neden kg veremiyorum anlamadım.

merhaba kızlar
karboksiterapi yaptıranlara bir kaç sorum olucak
1.çatlaklar için yaptırmak istiyorum kilo problemim yok hatta zayıf sayılırım daha da küçülür müyüm?
2.yaz aylarında yaptırılınca herhangi bi zararı oluyo mu yani deniz-güneş vs.. için
3.zayıflamak için değilde çatlaklarından kurtulmak için yaptıran var mı işe yaradı mı?
4.yan etkisi var mı?
5.ist.da bildiğiniz güvenilir merkez var mı?
yardımcı olursanız çok sevinirim
ben daha 19 yaşımdayım yaa nedir bu vücudumun halisenağlama
çok kafaya takıyorum...çocuk doğursam tamamen 2ye ayrılıp çatlarım heralde

merhaba ben selülitlerim ve basen bölgemin incelmesi için başladım karboksiterapiye aslında benimde ciddi bir çatlak problemim var ama çatlakların kesin bir çözümü olmadığını bildiğimden hiç heveslenmemiştim fakat karboksiterapi 6.seanstayım hem ciddi bir incelme selülitlerde gözle görülür bir iyileşme ve çatlaklardada renklerinde solma oldu artık daha az parlıyorlar:))) daha 14 seansım var mucize beklemiyorum ama şimdiden bu sonuçları alımışsam bitince beklediğimden çok daha memnun kalacağıma inanıyorum.biraz canın yanıyor ama dayanılmaz bir acı değil.çatlakların tamamen yok olacağına inanmıyorum ama en azından eskisi kadar dikkat çekmeyecekler.yaz aylarında yaptırmanın bir sakıncası yok ama hafif morluklar oluşabiliyor.incelme mutlaka oluyor en azından benim pantolonlarım artık bol geliyor:)))40 bedendim artık 38 giyebiliyorum:))üzgünüm ben balıkesirde olduğumdan istanbuldaki merkezlerle ilgili bir bilgim yok ama internetten araştırabilirsin ben gittiğim yeri internetten buldum çok memnunum:))

TSK EDERİM MELEKCİM
evet çatlaklar hiç bir şekilde yok olmuyo ama en azından hafiflesin istiyorum
çok açıklayıcı yazışsın inşallah bende memnun kalırım
baktığın zaman selülit yok ama deriyi hafif sıktığın zaman var ( oluşmak üzere yani
önlemini de almış oluruma.s.

senin dediğin yöntemi diğerlerinden ayıran fark nedir cnm ? birde ank. neresi ve kaça mal oluyormuş bana özelden cvp verirmisin ?

ya arkadaşım kusura bakma bayadır bakmıyordum buraya soru sormuşsun bi de özelden mesaj nasıl atılıyor bilmiyorum yeni üye oldum ama sorularına cevap ankara da gaziosmanpaşa da power platestudyo var aypower plate ankara yazar aratırsan google dan çıkıyor ordayım nakit 350 ytl 15 seans yani 1 kür ben şuan 2. seanstayım çok iyi gidiyor power plate e gidipte işe yaramadı diyen biri varsa az yesin derim homidi gırtlak bile yesen kilo vermez ama incelirsin öyle bi alet yani mutlaka ama mutlaka deneme seansına gidin (ücretsiz) zaten ağrılarınızdan da hissedeceksiniz kaslarınızı nasıl deli çalıştırıyor o zaman koşa koşa gidersin varsa orun başka söyleyeyeim

ben geçen sene gittim, nisan sonu - mayıs gibi başladım hazirandı bitti, 12-15 seans vardı. seanslar bitene kadar herhangi bir incelme görülmedi. seanslar bitti (1-2 cmlik incelme dışında) yazın sonuna doğru bir incelmeye başladım bir incelmeye anlatamam. okullar açıldığında çok incelmiştim kendime o kadar güvenimin geldiği azdır.
seanslar sırasında ve sonrasında uyduğum hiçbir diyet kuralı yoktu, karboksiden çıkıp hamburger yediğimi bilirim o derece.
ancak ocağa doğru kalınlaşmaya başladım, şubatta spora başladım, yie toparlar gibiydim, sınavlar girdi araya nisandan beri spor yapamıyorum ve şimdi eskisi kadar kalın sayılırım. bi anda kalınlaştım gibi geliyor. karboksinin etkisi yine de nerden baksak 1 yıl kadar sürmüş.
şimdi akıllandım bir daha gitsem, spor ve diyetle birlikte götürürüm. ama yine de aklıma takılan bir şey var; acaba karboksiden sonra bu verilen yağlar kesinlikle geliyor mu? ufak bir dikkatle bunu önleyip inceliğimizi koruyabilir miyiz? yoksa deli gbi dikkat etmemiz sporu hiç aksatmamamız mı lazım? var mı cevabını bilen acaba?

arkadaşlar merhaba-bende karboksiterapiye başladım..yarın 3.seans.tabi daha incelme yok..yani çok korkulacak kadar acılı değil..belim ve basenlerim var benimde-yanlız dün bacaklarıma da tutturdum-orası felaket acıdı..orada yağ olmadığı içinmiş.. peki sizlere sorum olacak..bu kadar acı yı çekiyoruz-olumlu sonuçlar almak için nelere dikkat etmeliyizz ??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…