Popüler Konu Karbonhidrat Diyeti Deneyimlerimiz

öğlen ne yesem diye düşünüyorum ama karnım o kadar şişki afedersiniz kabız yaptı diyet üstüne adet oldum bitene kadar tartılamam büyük ihtimalle:KK12:

dün öğlen börülce 21 puan akşam da kahvaltıyla geçiştirdim gece de 1 dilim şeftali reçeli yedim toplam 30

Sabah
Kaşarlı yumurta 0
5 adet zeytin 0
Öğle
Ciğer sote 8
Yoğurt 5
Akşam
Ton balığı 0
5 adet çeri 3
Gofret 23:olamaz:
Toplam 39

Yürütelim yürütmesine de benim kaçamaklarım oluyor ya neyse mümkün olduğunca dikkat ediyorum bende o_O boy ve kilon?

Yürütelim yürütmesine de benim kaçamaklarım oluyor ya neyse mümkün olduğunca dikkat ediyorum bende o_O boy ve kilon?
Benim de oluyor arada ama artık elimden geldiğince yapmiycam. 27 temmuza 54.9 görmeyi hedefliyorum insallah. Su an 56.3 üm. Boyum 1.56 asil hedefim 49.9 görmek, eylüle kadar görsem süper olur. Senin?

boy 165 kilo 57. 65 ten indim ama bu zamana kadar hep 57 58 oldum en düşük 52 oldum yakıştırmadılar ama ben iyi hissediyordum bi 55 i görsem devamını da istiyorum ama bu kilolarda vermek zor sanki ya yavaş gidiyor geçen hafta salı 58.2 dim bugün 57 dün tavuklu mantarlı makarna yedim işte yemeyeydim iyidi aslında haftasonu da kaçırdım yine iyi sanki vermiş olmam:KK45:

boy 165 kilo 57. 65 ten indim ama bu zamana kadar hep 57 58 oldum en düşük 52 oldum yakıştırmadılar ama ben iyi hissediyordum bi 55 i görsem devamını da istiyorum ama bu kilolarda vermek zor sanki ya yavaş gidiyor geçen hafta salı 58.2 dim bugün 57 dün tavuklu mantarlı makarna yedim işte yemeyeydim iyidi aslında haftasonu da kaçırdım yine iyi sanki vermiş olmam:KK45:
Senin boyuna göre iyiymis. Bence de 55 yeterli olur tabi ama sen kendini nasıl mutlu hissedeceksen o önemli :KK66: ya da 55 olup spora asılabilirsin. Ben de haftasonlari kaciriyorum bazen. Suan memleketteyim, benim icin cok daha zor oluyor diyet yapmak. O yuzden zamank genis tutuyorum, vereyim yeter ki diye ☺️

spor sevmiyorum yürüyüş yapıyorum arada. 55 olayım da bir evet zor olur senin için de tahmin edebiliyorum bakalım gidişat ne gösterecek:confused:

Bu diyette 1.günüm 10 yıl kadar önce 15 kilo vermiştim yaklaşık bir ayda...
Sabah : 3 yumurta (0 puan) 75 gr kadar beyaz peynir (1 puan) yedim. Saat 17:30 a geliyor hâlâ acıkmadım. Birkaç saate acıkırsam tavuk göğsü haşlar yerim puanı 0 zaten puanı bitter çikolata ile kahve yanında tamamlarım gibi geliyor

X