kardeşim sinir krizi geçirdi ne yapacağım bilmiyorum.

Nadar Solo

Üye
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2021
6
8
29
Arkadaşlar merhaba bugün erkek kardeşim arkadaşlarıyla oyun oynarken dalga geçmişler gruplarında kızlar da varmış galiba çok gücüne gitmiş :110: Sabah öfke krizi geçirdi resmen bağırdı çağırdı kıpkırmızı oldu zaten hassas psikoloji olan bir çocuk. Boyuyla dalga geçmişler önceden de yapıyorlarmış zaten artık dolmuş... Diyorum daha uzarsın 16 yaşındasın diyor ki uzamam zaten annem babam da kısa... Uzamasan ne olacak dünyanın sonu mu olacak diyorum sen erkek değilsin sen anlamazsın diyor galiba kız arkadaşları da dalga geçmiş. Boyu da çok kısa değil 170... Ne yapacağım bilmiyorum annemiz babamız ayrı zaten çok sıkıntı çektik acı çektik bir tek kardeşim var o bari mutlu olsun istiyorum.... Bir türlü gönlünü edemedim 1 saat önce yattı uyudu.

Dünyanın sonu değil.
Kısa boylu erkekleri sempatik bulan bir sürü kadın var.
Kaldı ki 1.70 kısa değil.
Ve en önemlisi hala zamanı var.
Sporla ilgilensin, basket kursu falan hem aktivite olur. Sağlıklı beslensin.
Bağırıp sinirlenmekten daha etkili bir çözüm.
Aynen okutun.

Valla bence 23e kadar bile uzayabilir
Bence destek alması lazım ayrıca, ilerde bunu takıntı yapabilir

Sakinlesince konuşun öfke anında ne söyleseniz anlamaz.. koca bir dört yılı olduğunu anlatabilirsiniz uzamak için basketbol oynasın..

E iyi de 170 cm normal bir boy erkekler için. Benim eşimde o boylarda. Daha uzar bu arada. Bir de bazı ayakkabılar var. İçinde gizli topuk var. Onlardan alın sonra da konuşun ve lütfen psikoloğa gitmeye ikna edin. Bir de o arkadaşları ile arkadaşlık yapmaktan vazgeçsin. Zamanla aşarsınız. O yaşlarda ben de takardım boyumu. Bu arada ben de az kısa değilim yani boyum 150. 😂Ona istinaden yazıyorum.

1.70 ile mi dalga geçmişler:olamaz: şimdiki gençlerde bir tuhaf kendileri selvi boylu galiba:işsiz: Kardeşiniz boşa üzülüyor zira 22 yaşına kadar uzayan var. Spora gitse zaten şu an direk dalyan gibi uzar. Kardeşim normal boydaydı onun yaşında 1,70 bile yoktu çocuk bir tekvandoya gıttı ıkı üç sene o ara bir boy attı ki sormayın benim abim sanıyorlar. Şu an 20 yaşında 1.80 i geçtı

kardeşinize soylemeniz gereken ilk şey insanların kusurlariyla dalga gecebilen kisilerle arkadaş olmaması gerektigi.
ortada bir kusur bile yokken bu sekilde davrananlar gercekten kusuru olsa neler söylerdi kim bilir.
erkek cocukları 20 li yaşlara kadar uzuyorlar birazda sporla desteklerse daha iyi uzar.
hic bir sey yapamiyorsa asin kapiya bir barfiks cubugu gelip gectikce asilsin.

Arkadaşlar merhaba bugün erkek kardeşim arkadaşlarıyla oyun oynarken dalga geçmişler gruplarında kızlar da varmış galiba çok gücüne gitmiş :110: Sabah öfke krizi geçirdi resmen bağırdı çağırdı kıpkırmızı oldu zaten hassas psikoloji olan bir çocuk. Boyuyla dalga geçmişler önceden de yapıyorlarmış zaten artık dolmuş... Diyorum daha uzarsın 16 yaşındasın diyor ki uzamam zaten annem babam da kısa... Uzamasan ne olacak dünyanın sonu mu olacak diyorum sen erkek değilsin sen anlamazsın diyor galiba kız arkadaşları da dalga geçmiş. Boyu da çok kısa değil 170... Ne yapacağım bilmiyorum annemiz babamız ayrı zaten çok sıkıntı çektik acı çektik bir tek kardeşim var o bari mutlu olsun istiyorum.... Bir türlü gönlünü edemedim 1 saat önce yattı uyudu.
1 70 kısa degıl kı .Katdesınız uzulecek bahsne aramış bence

1.70 kisa degil ..ama bu yaslarda bunlari buyutup dert etmesi normal...siz destek olun

Boyunda bir sıkıntı olmadığını ama eğer içini rahatlatacaksa boy uzatacak sporlara yönelmesini desteklediğinizi belirtin. Hatta imkanınız varsa sadece lafta değil alin o spor ile ilgili bir malzeme "Hadi bakalım" diyerek başlatin. Hiç olmazsa beni ciddiye almıyor diye düşünmez. Off bu ergenlerin dalga geçme huyundan nefret ediyorum. Çok zorbalık gördüğüm için bilirim o hissi.

Ergenlik bitene kadar uzama devam eder, sanırım bu yaş erkeklerde 23.
16 yaş daha cok küçük illaki uzayacak, basketbola gitmesi için ön ayak olun

Kafalara gel 21 yaşına kadar uzar hem çok uzun olursa bu seferde dalga geçerler yine öyleleri arkadaş değil akran şiddeti resmen yaşadığı

Yirmi yaşına kadar uzar. Bu arada bol kalsiyum alsın. Süt yoğurt. Peynir. Basketbol oynasin. Uzar daha. Üç dört senesi var. Asıl kızlar ağlasın. Kızlar onbeş yaştan sonra pek uzamiyor🥺. Ben onbeş yasimdaki boyumla kaldım.

iyi de daha 16 yaşında

hiç unutmam biz lisede iken ufak tefek bir çocuk vardı

aradan yıllar geçti

üniversiteden mezun olduk bir yerde buluşacağız bekliyoruz

neyse karşıdan bizim sınıftan bir kız geliyor yanında da uzuuuuuun boylu bir çocuk

herhalde sevgilisi ile gelmiş diye düşündüm bir geldi ki çocuk hepimize adımız ile hitap ediyor bizim X miş

o gece boyunca herkes uzaktan bu kimmm diye sordu

liseden 18 yaşında mezun olduk X daha sonra olağan üstü bir uzunluğa ulaşmış en uzunları geçmiş

X