Kardeşim uyuşturucu mu içiyor :(

damlacross

Savaşacağım tek şey içimdeki diğer ben...
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2018
1.225
4.818
O kadar kötüyüm bunları yazarken aklım başında değil sadece ne olduğunu bilmek ve anlamak istiyoruz 30 yaşında mühendis gayet saygın bir konumu var izine geldik ikimizde ailemizin evine ve o zaman fark ettim sigaranın üstünü boşaltıp bir şey koyuyor ve toz halde esrar desem esrar yeşil renk değil mi ? Bilmiyorum içince unutkan oluyor sürekli bir şeyler yemek istiyor iştahı açılıyor ve hep tatlı tarzı şeyler ne yapmaya çalışıyor anlamıyorum annemle ben iki üç kez konuştuk saçmalamayın bunu bana nasıl yakıştırıyorsunuz diyip bizi suçlu çıkarıyoruz ne yapacağız bilmiyorum 30 yaşındaki bir insana ne yapılır ki (

Sarma sigara iciyor olabilir mi? Kucuk altin renkli kibrit kutusu benzeri birseylerde, buna benzer bir urunu bize Kibris'tan getirmislerdi, ben de once ne oldugunu anlayamamistim.

Sigaranın da farklı çeşitleri varmış onlardan olabilir mi acaba

Sigaranın da farklı çeşitleri varmış onlardan olabilir mi acaba
Annem görmüş bunlar Marketlerde de satılıyor demiş ama kızlar görüntüsü onu içtikten sonra farklı oluyor gözleri kızarıyor mesela ne yemek yaptığımızı söylüyoruz tekrar soruyor ve inanılmaz tatlı ihtiyacı oluyor muz tahin pekmez pişmaniye vs yiyor ve hafif sallanarak yürüyor

Kül gibi görmüş rengi koyu renkmiş
Yani anlattığınız etkiler klasik esrar etkileri. İçine ekstra bi şey katılıyor olabilir artık saf bi madde kalmadı maalesef (maalesef çünkü analizi zorlaşıyor karıştırıldıkça) o yüzden rengi koyu olabilir.

Çok üzgünüm ama bu anlattıklarınız uyusturucunun etkileri iştah artması unutkanlık göz kızarıklığı sallanmalar ayakta zor durma özellikle tatlı yemesi iştahının açılması . Allah yardımcınız olsun.

Bana da esrar gibi geliyor ne söylenebilir ki 30 yaşındaki insana

Bana da esrar gibi geliyor ne söylenebilir ki 30 yaşındaki insana
Yani kabul etmediği sürece hiçbir şey birçok kişi rahatlatma amacıyla kullanıyor, hepsi de kardeşiniz gibi kariyerli insanlar. Ama bi yerde etkisinin az gelip başka ve daha zararlı bi şeye atlamayacağının garantisi yok maalesef.

Çok acikip unugkanlik başlıyorsa malesef doğru içiyor olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…