Kardeşim ve Eşine Kötülük mü Yaptık?

arkadaslar bu arada merak edenler olursa diye yazayım. yıne ses seda yok, benım sadece bıraz basım agrıyor, bıkac gunlugune esımle sehırdısına gıdıyoruz, yazamazsam kusuruma bakmayın, donüşümün muhteşem olacagını umuyorum.
selamlar, saygılar efenim :KK70:

Kusura bakmayın da ben eşinizin yerinde olsam sizi ve kardeşinizi çoktan kapının önüne koymuştum :KK12:Yatın kalkın, sonra bi da yatın kalkın şükredin Allaha eşiniz bir melek :KK69:Ben eşinize üzüldüm valla, yazık adama neyin içine düşmüş. :KK12:Ayrıca kendi eşiniz ve doğacak çocuğunuzdan çalıyorsunuz farkınızda mısınız:stop: ayrıca kardeşinize evet kötülük yapmışsınız resmen adamı sorumsuzluğa tembelliğe alıştırmışsınız. Kardeşinizin sürekli arkasını topladığınız için artık sorumluluk almıyor. hem ne demek ya işe girerseniz çalışırsanız düğün yaparım demek. Birinin çalışın demesi karşılığında ödüllendirmesi mi lazım evli adamın çalışması için. Saftı diyorsunuz da ben çok uyanık gördüm kardeşinizi ve karısını.Evlenmeyi biliyor da çalışıp para kazanamaya gelince mi saf bence saf biri varsa bu olayda o da sizsiniz:KK12: Artık kesin bir dille benden bu kadar deyin. Hiçte nasıl söylerim diye düşünmeyin direk söyleyin. Sizin kardeşinize yaptığınız milletin anası babası yapmıyor.Nankörlük yapmasın kardeşiniz.:KK20: biraz sert oldu ama k.bakmayın eşinize çok üzüldüm ve acıdım:KK20:

Konuyu ben hortlattım galıba ama saldırmayın bak hemen konusahıbesı arkadaşımdı yazışmıştık merak ettım nasıl dıye nolmuss :KK69:

Böyl3 alıśınca insânlar hep sömürürler sen biran oönce noktayı koy okocanıda başında taşı.sana biraz pdüşman olurlar.buna hazır ol.kafanı takma Bunlar asalak olmuşlar çocukları doğunca mahfederler seni

X