Kardeşimin konusu

Dilaraazei

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2019
2.073
3.020
30
Kendisi 23 yaşında 3 buçuk senelik ciddi ilişkisi vardı ama bazı sebeplerden ayrıldılar kardeşim hala onu seviyor ve arada bir kendine engel, olamayıp ona mesaj atıyor, çocuktan bir ışık gelse barışıcak ama, malesef gelmiyor kardeşim sürekli ilişkiyi tam kafamda bitirdim deyip kendini geri çektiğinde bu sefer çocuk ona adım atıyor, bizimki de sevgisinden hiç terslemeyip normal konuşmaya devam ediyor ve 2 3 gün içinde tekrar oğlan kendini geri çekiyor, bu böyle devam ediyormuş aylarca kardeşim kovalıyor oğlan kaçıyor, kardeşim durunca bu çocuk onunla ilgili konuşmaya başlıyor, sil gitsin engelle diyorum ama yapmıyor fake hesap açıp çocuğu takip ediyor bu akşam yine normal konuşmuşlar, WhatsApptan iyi hoş bir şekilde sonra kardeşimin işi çıkınca, bir saat sonra cevap yazabilmiş oğlana 1 buçuk suları yazmış normal de erken uyuyormuş çocuk yine uyudu sanmış bizim ki son görülmesinede bakmış, ondan sonra hiç girmemiş daha sonra kardeşim arkadaşınla konuşurken bakmış saat 2 de oğlan WhatsAppa girmiş ama kardeşimin attığı mesajı okumamış bile sonra kardeşim fake hesaptan bakmış oğlan aktif erken uyuyan insan 3 buçuğa kdr durmuş orda baktım kardeşim ağlıyor çoçuğa da uzun bir mesaj atmış beddua falan etmiş inş yarın alıcağı cevaptan daha çok kırılmaz kardeşim ben sosyal medyada durmasın demiyorum ama madem benimle konuşmak istemiyor neden durup, durup bana mesaj atıyor sonrada kendini çekiyor diyor amacı ne olabilir bu gel gitlerin .

Çünkü erkek arkadaşı ( eski ) kardeşinizi cepte görüyor, alışkanlık olduğu için canı isteyince yazıyor hevesini alıyor gidiyor sonra yine geliyor. Kardeşinizin hep orada olduğunu bilme rahatlığı ona bu HADDİ veriyor. Kardeşiniz kesinlikle artık cevap vermemeli.

Çünkü erkek arkadaşı ( eski ) kardeşinizi cepte görüyor, alışkanlık olduğu için canı isteyince yazıyor hevesini alıyor gidiyor sonra yine geliyor. Kardeşinizin hep orada olduğunu bilme rahatlığı ona bu HADDİ veriyor. Kardeşiniz kesinlikle artık cevap vermemeli.
Söylüyorum ama dinletemedim

Kırmızı oda dizisinde Nazlı nin bölümünü izlesin :)
Neden kızlar bu kadar peşine düşer kendini oyuncak eden adamların anlamam...
Önüne baksın, her yerden de silsin. Atarlı giderli de yazmasın. Hiç birşeye yaramayacagi gibi kıymetini düşürecek.
Bulunmaz Hint kumaşı değildir muhtemelen....

Çocuk kardeşinizi sevmiyor zaten ayrılmışlar çocuğun bu davranışlarının sebebi kendince istesem bana dönecek mi yoklaması olabilir. Kenarda dursun istiyor yani. Kardeşiniz bu kişiyi bıraksın bir an önce çünkü bu işten bir şey olmaz görünen köy klavuz istemiyor.

Manipüle ediyor.
Kendine bağımlı hale bilerek getirmeye çalışıyor.
Sağlam postayla sana "hadi sana bye bye" demeyi başarması lazım kardeşiniz.
Maşa etmesin kendisini, yazık etmesin.

Çocuk kardeşini yedeğe almış ve kesinlike sevmiyor kardeşin bu şekilde yaptıkça egosu şişiyor o oğlanın.Erkekler kardeşin gibi kızlara asla saygı duymazlar.Kardeşin biraz ulaşılmaz olsun hatta teklif eden erkekler varsa onlarla flört etsin.

Kardesini cokta umursadigi yok cani sıkılınca yaziyor iste yedekte dursun beni unutmasin muhabbeti kardesin saf olmasin bitirsin artik seven insan boyle yapmaz bu kizlar nezaman akillanacak cok merak ediyorum

çocuk kardeşinizi boş zamanlarında değerlendiriyor. peşinden koşmasına alışmış, yazmadığında egosu sarsılıyor ve ilgilenir gibi yapıp gene peşie düşmesini sağlıyor.
kardeşiniz bir an önce hayatından çıkarsın ve yoluna baksın.

Amacı
Kendisi 23 yaşında 3 buçuk senelik ciddi ilişkisi vardı ama bazı sebeplerden ayrıldılar kardeşim hala onu seviyor ve arada bir kendine engel, olamayıp ona mesaj atıyor, çocuktan bir ışık gelse barışıcak ama, malesef gelmiyor kardeşim sürekli ilişkiyi tam kafamda bitirdim deyip kendini geri çektiğinde bu sefer çocuk ona adım atıyor, bizimki de sevgisinden hiç terslemeyip normal konuşmaya devam ediyor ve 2 3 gün içinde tekrar oğlan kendini geri çekiyor, bu böyle devam ediyormuş aylarca kardeşim kovalıyor oğlan kaçıyor, kardeşim durunca bu çocuk onunla ilgili konuşmaya başlıyor, sil gitsin engelle diyorum ama yapmıyor fake hesap açıp çocuğu takip ediyor bu akşam yine normal konuşmuşlar, WhatsApptan iyi hoş bir şekilde sonra kardeşimin işi çıkınca, bir saat sonra cevap yazabilmiş oğlana 1 buçuk suları yazmış normal de erken uyuyormuş çocuk yine uyudu sanmış bizim ki son görülmesinede bakmış, ondan sonra hiç girmemiş daha sonra kardeşim arkadaşınla konuşurken bakmış saat 2 de oğlan WhatsAppa girmiş ama kardeşimin attığı mesajı okumamış bile sonra kardeşim fake hesaptan bakmış oğlan aktif erken uyuyan insan 3 buçuğa kdr durmuş orda baktım kardeşim ağlıyor çoçuğa da uzun bir mesaj atmış beddua falan etmiş inş yarın alıcağı cevaptan daha çok kırılmaz kardeşim ben sosyal medyada durmasın demiyorum ama madem benimle konuşmak istemiyor neden durup, durup bana mesaj atıyor sonrada kendini çekiyor diyor amacı ne olabilir bu gel gitlerin .
Amacı olan insan bunları yapmaz üzülerek soyluyorum tamamiyle can sıkıntısı bosta kalınca ilgilenmek bu.
Takıntılı halleri birakip heryerden engelleyip fake hesaplardan da takip etmeyi biraksin.Sessiz kalırsa erkek kisisi ancak oyle merak eder.

Aslında kardeşinle birbirlerinden tam ayrılamamışlar ve bence oğlan sıkıldıkça yazıyor tipik erkek modeli yan cepte dursun lazım olur sonra hesabı yapıyor kesinlikle

Yazdıklarınızı kardeşime okuttum bu akşam çocuk ona yine mesaj attı ama bu sefer cevap vermedi inşallah böyle devam eder.

X