Kari koca evden çalışmak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bir keresinde babamın ofisine gitmiştim bana yemek söylemişti 8-9 yaşlarındaydım yemeği beğenmediğim için menüdeki her şeyden ortaya karışık söylemişti aeo kib bye

Arkadaslar yanlis anlamayin ama oyle konuştuğumda hava yaptığımı düşünürdünüz, steak muhurlemek icin kiraz agaci odununda barbeku hazırlamanız cok iyi olur. Hem isli olur hem lezzetli. Ben gayet sıradan, baslangic seviyesinden alarak is yapiyorum. Hobi dedigim sıfırdan yüze çıkmak istemek benim için. Simdi piknik tüpünü hepimiz biliyoruz size kalkip da önerebileceğiniz Michelin yıldızlı restoranlarda çalışmış sef ariyorum referans olabilecek biri var mi desem kac kisi konu hakkında oneride bulunabilecek? Mesela su an gercekten soruyorum

2 bölüm masterchef izleyince ben ahdhah

Michelin şefi alacak 🤣🤣
Daha geçenlerde bir şefin restoranı yıldız aldı marta kadar rezervasyonumuz doldu yoğun talep için teşekkürler dedi. Ki oraya gidip binlerce lira ödeniyor. Bu adam gelip villada yemek yapacak 😆😆
Aslında tüm Michelin yıldızlı şeflerin temel arzusu kendi restoranını açmak yerine maaşla bir sonradan görmenin aşçısı olmak biliyor musun :KK51:

Gerçekten michelin yıldızı alan bir insanı villanızda işe alacağınızı mı sanıyorsunuz 😁😁o bahsettiğiniz tip şeflerin kendi restoranları oluyor. Bir gece için rezervasyon yapacaksınız bir ay önceden arıyorsunuz. Allah aşkına bu kadar da abartmayın ya koç musunuz? Sabancı mısınız? Villa değil de boğazda yalısı olan bir insan gibi yazıyorsunuz 😁
Allah kimseyi sonradan görme yapmasın gerçekten çok zor 😁😁
Michelin yıldızı restoranın kendisine verilen bir ödüldür, şefe verilmez. O yüzden o restoranlarda çalışanlar da birilerinin özel sefi olarak iş yapabilirler. Yani seviyeyi basit tutmaya calistim anlamaniz icin ama simdi kalkip tavuk dunyasindan yediğimizi düşünüp kendinizi rahatlatiyorsunuz. Buranin seviyesi zaten yanlış anlamayin ama aynen de kendinizi hissettiğiniz aralıkta bir seviye. Zaten kimse de benim tarif ettigim gibi bir şef önerisiyle gelemiyor. Buyrun benim arkamdan atip tutarak kendinizi rahatlatın. Terapi gibi gelir 😉

Michelin yıldızı restoranın kendisine verilen bir ödüldür, şefe verilmez. O yüzden o restoranlarda çalışanlar da birilerinin özel sefi olarak iş yapabilirler. Yani seviyeyi basit tutmaya calistim anlamaniz icin ama simdi kalkip tavuk dunyasindan yediğimizi düşünüp kendinizi rahatlatiyorsunuz. Buranin seviyesi zaten yanlış anlamayin ama aynen de kendinizi hissettiğiniz aralıkta bir seviye. Zaten kimse de benim tarif ettigim gibi bir şef önerisiyle gelemiyor. Buyrun benim

Terapiyi de bedavaya getirdiniz sayemde ne güzel 😁

Cok sasirtici ya iliskiniz. Ben calismiyorum. Esim calisiyo. Aksama yemek ne yapayim diye ariyorum sen ne istersen diyo. Yaptigim yemegi gelince begenmedi mi? Kendi hazirlayip yiyo. Bazi gunler onun sevdigi bazi gunler benim sevdigim yemekler pisiyo. Herkes herseyi sevmek zorunda tabi ki degil ama esinizin agzi foseptik cukuru gibi. Annesi misiniz? Ben 5 yasimdaki ogluma bile yemek begenmediginde yersen bu var yemezsen baska bisey yok ac kalirsin diyorum yeri gelince. Bu erkekleri bu kadar pohpohlamayin ya

Deraliye veya kiss the frog'dan örnek verseydim şak diye anlardiniz
Anlarım ulan, var mı itirazın? Anlarım işte, çıldır. Git balkonda tüpün önünde hayatı sorgula. Kocam beni aşağılayıp zengin hayatı sunarken benim anladıklarımdan anlayan birileri de varmış bu dünyada diye günlüğüne yaz. Hay Allahım ya, sonradan görmelik hiç bu kadar itici olmamıştı. Hak ediyorsun şu tavrına bakılırsa eşinin yaptıklarını.

Deraliye veya kiss the frog'dan örnek verseydim şak diye anlardiniz
En pahalı salata >Google> enter

Anlarım ulan, var mı itirazın? Anlarım işte, çıldır. Git balkonda tüpün önünde hayatı sorgula. Kocam beni aşağılayıp zengin hayatı sunarken benim anladıklarımdan anlayan birileri de varmış bu dünyada diye günlüğüne yaz. Hay Allahım ya, sonradan görmelik hiç bu kadar itici olmamıştı. Hak ediyorsun şu tavrına bakılırsa eşinin yaptıklarını.

Daha çocuğumuz da yokken ben evde yabancı birini mutfağimda istemiyorum. Temizligi de kendim yapiyorum. Tercih meselesi.
İlerde çocuğunuz olunca arayışa girmek daha zor ama şimdiden güvenebileceğiniz birini bulmalısınız.

En pahalı salata >Google> enter
Terbiyesiz kadın, aşağılık kompleksiyle tüp başında çıldırırken onedio galerilerinden gördüğü 3 tane mekanla insan ezebileceğini zannediyor. Kendisi gibi görgüsüze bağlatacak sonunda beni. Şöyle insanlarla aynı toplumda yaşıyoruz, ne acı.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X