karın germe ;lazer lipoliz

yumurcakburcu

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Kasım 2009
22
37
merhabalar kızlar bana da yardımcı olursanız seinirim 3 ya da 4 yıl önce çoşkun levent taşcı ya lazer lipoliz yaptırdım sonuçtan oldukça memnun kaldım zaten zayıf bi kızım fakat göbeğim vardı çoşkun bey laer lipolile saolsun halletti ve birçok arkadaşımda ona ameliyat oldu gel gelelim hamileliğim biraz sıkıntılı geçti öyle kibar bir hamile olamadım göbeğim şiştikçe şişti kocaman davul gibi oldu bebeğimde maşallah çok iri bi bebek olarak doğdu 5 ay içinde eski kiloma kavuştum deli spor yapan birisiyim zaten ancak baktım göbek gitmiyo yani bi bombelik var aniden aayip şişiyo adet dönemimde 5 aylık gibi oluyorum bazen iniyo tekrar çoşkun beyi aradım bana burcucum kasların ayrılmış zayıf ve sırtı dar bi kız olduğun için öne doğru göbeğin baya gitmiş ve kaslar ayrılmış önce kasları dikip sezeryan izinden giderek fazlalık deriyi alıcam ve göbek fıtığın var onu da düzelticem dedi bunun 2 yöntemi olduğunu söyledi 1. si klasik karın germe yöntemi 2. si endoskopik karın germe ameliyatı lazerle olan bi yöntemmiş iyileşme süreci çok daha hızlı oluyomuş ilk gün acı çekersin zaten hastanedesin sonra çabuk toplarsın dedi çoşkun beyi çok severim olaylara yaklaşımı anlatımı süperdir ben sadece bu yeni yöntemle ameliyat olan vvar mı varsa acısı sızısı nasıl oluyor beni aydınlatırsanız çok sevinirim sevgiler..

Sadece ağrı ve sızıysa merak ettiğiniz şöyle söyliyim, klasik germelere göre evt daha kolay oluyor. Ama hiç olmuyor değil. Yine de oluyor kas ağrıları2 hafta kadar. Daha erken geçiyor evt klasik germelere göre.

Evt cnm diren konuluyor iki tane. Hastanede 1 gece kalıyosun. Ertesi gün direnler de sen de çıkıyosun. Direnler hiç sıkıntı, acı vermedi bana. Zaten 12 saat kaldılar üstümde. Çıkarırken de dr hiç ağrımadım. Lavaboda zaten hemşire yalnız bırakmıyor, yardımcı oluyor. Öksürmek hapşurmak çok acııı. İlk 4-5 gün yataktan kalkıp yatarken çok acıı. Ama geçiyor. Ağrı kesiciler de iyi ki var. 10-15 günde en şiddetlileri geçiyor. Hafifliyor.

Cnm bu laser lipoliz dediğin slimlipo mu? Nasıl oldu? Ödemlerin geçti mi? Memnun kaldın mı?

Benden 6 litre yağ alındı 1 litre basen kalanda bel karın Sırt bölgesi.anlatılanın aksine bence zordu.2 günden sonra işe gidersin dendi fakat 1 hafta çok zor geçti işe gidemedim bana kalsa daha da gidemezdim ancak işe gitmek zorunda Olduğum için gittim .çok Acılı günler geçirdim.bu arada Ağrı eşiğim yüksektir onu belirtmek isterim.daha az yağ aldıranlar belki daha hafif geçirmiştir ama benim gibi fazla alınanlar için ilk 3 hafta zor geçiyor.korseyi 1 aydan önce istemenizde çıkaramıyorsunuz çünkü rahat edemiyorsunuz korsesiz.ben 5. Haftamdayım hala Eğilip yerden bişey alamıyorum,ayakkabımı çorabımı kendim giyemiyorum Eğildiğim anda gerginlik ve ağrı oluyor.Hissizlik var ödemin baya gitti.gelelim sonuca;evet Basenim gitti,karnım düzleşti zamanla da daha iyi olacak gibi gözüküyor . Size tavsiyem yaptırmak istiyorsanız ve benim gibi fazla yağ alınacaksa işe hemen dönerim diye düşünmeyin en az 15-20 gün işe gitmeyecek şekilde kendinizi ayarlayın.

Benden 6 litre yağ alındı 1 litre basen kalanda bel karın Sırt bölgesi.anlatılanın aksine bence zordu.2 günden sonra işe gidersin dendi fakat 1 hafta çok zor geçti işe gidemedim bana kalsa daha da gidemezdim ancak işe gitmek zorunda Olduğum için gittim .çok Acılı günler geçirdim.bu arada Ağrı eşiğim yüksektir onu belirtmek isterim.daha az yağ aldıranlar belki daha hafif geçirmiştir ama benim gibi fazla alınanlar için ilk 3 hafta zor geçiyor.korseyi 1 aydan önce istemenizde çıkaramıyorsunuz çünkü rahat edemiyorsunuz korsesiz.ben 5. Haftamdayım hala Eğilip yerden bişey alamıyorum,ayakkabımı çorabımı kendim giyemiyorum Eğildiğim anda gerginlik ve ağrı oluyor.Hissizlik var ödemin baya gitti.gelelim sonuca;evet Basenim gitti,karnım düzleşti zamanla da daha iyi olacak gibi gözüküyor . Size tavsiyem yaptırmak istiyorsanız ve benim gibi fazla yağ alınacaksa işe hemen dönerim diye düşünmeyin en az 15-20 gün işe gitmeyecek şekilde kendinizi ayarlayın.

yaptırmayı düşünüyordum ama kendıme eziyet gibi geldi şuan

Canım geçmiş olsun. Şu anki durumun nedir? Özelden fotoğrafını paylaşman mümkün mü? Göbek deliğine müdahale edildi mi?

Selam karın bel basen lazer lipoliz yaptırdım 4.haftam bitti merak edenler varsa tecrübemi paylaşabilirim
Merhaba. Lipolizinin uzerinden uzun zaman gecmis biri olarak deneyimlerinizi duymak isterim. Ben de ferruh bingulu cok dusunmustum ama baska bir doktora yaptirdim. Benim en eskisi iki aylik suan. Duzensizlikler devam ediyor. Sizin durumunuz nedir? Zamanla hersey duzeliyor mu?

Gercekten cok haklisiniz. Ben de ayni sekilde dusunuyorum. Eger uygulama yapilan bolge genisse uzun bir sure istirahat gerekiyor. Ve cok ciddi ve zor bir ameliyat oldugunu ben de belirtmek istiyorum. Iyilesme sureci de cok uzun suruyor. Alinan sonucla aynada baya tatmin oluyorsunuz ama lipoliz yapilan yerlerin kendini toprlamasi, morluklarin gecmesi, hissizliklerin azalmasi baya uzun suruyor.
Doktorlarin tv de anlattigi gibi iki gun sonra ise gidilebilecek bir ameliyat kesinlikle degil.
Yaptirmayi dusunenlere benden tavsiye, gercekten yillardir diyet ve spora ragmen hicbirsekilde gitmeyen yaglariniz varsa yaptirin aksi taktirde spor diyet bir sekilde kurtulmaya bakin cunku kolay bir ameliyat degil.

X