Karın germe ve liposuction oldum. Deneyimimi paylaşıyorum

Merhabalar geçmiş olsun nekadar güzel olmuş karnınız ve bir ay olmuş dik duruyorsunuz galiba kantoron yağını nezaman kullanmaya başladınız acaba bende düşünüyorum bir ay oldu karın germe ve lipo oldum hala dik duramıyorum ve bantlarımda çıkmadı çıkınca mı sürsem kantaron yağını

Valla çok güzel olmuş hemde bir ay içinde nekadar normale dönmüşsünüz maşaAllah benimde tam bir ay oldu ve hala bantlar üzerinde ve hala ağrılarım var dik yürüyemiyorum yastıklarla yatıyorum ayağıma sırtıma oturarak uyuyorum valla bende bi sıkıntı mı var acaba

geçmiş olsun. kendinizi bu kadar iyi hissetmenize çok sevindim :)

hangi doktora oldunuz ve fiyat nedir acaba?

merhaba gazi üniversite hastanesi fakülteye mi? Doktorunuzun adı nedir acaba? herkes neden isim gizliyor anlamıyorum

Bantlarinin çıkması için çok geç kalmamış misin acaba? Çünkü benim bildiğim ilk banyodan sonra çıkar ardından kuru pansumana yara kapanınca da ek olarak dikis izi için kremleri başlatılıyor neden öyle 1 ay sürdü senin

Valla bende anlamadım kendiliğinden çıkacak dokunma dedi doktor bide farklı bi şehirde doktorum çok iletişimde kuramıyorum bi sonraki kontrolü bekliyorum şimdi bant sağdan soldan kalkmış uçları ama orta kesim yapışık halde duruyor hala bende biran önce çıkmasını istiyorum hergün antibiyotik krem sürüyorum üstünden öyle kapatıyorum geri

Arkadaşlar siz çalışıyor musunuz? Çalışma hayatında nasıl geçer ki iyileşme süreci? Okuyunca sanki sadece işi bırakınca olabilirim bu ameliyatları gibi geldi.

merhabalar arkadaşlar bende 18 eylülde ameliyat olacağım ama kimse bahsetmemiş yanıma nasıl pijama almalıyım en önemli şey ne neler koymalıyım çantama beni tecrübeli arkadaşlar bilgilendirirse çok sevinirim

Ben meme dikleştirme ve karın germe oldum 8. Günüm 3. Gün direnlerim çıktı, aynı gün hastaneden taburcu oldum, ilk gün yürüttüler kısa bir süre ama ilk 3 gün çok ağrım vardı, 3. Gün öğleden sonra eve geldim, kendi korselerim de var ama doktorumun seçtiği korse beni çok daha güvende hissettirdiği için onu kullanmaya devam ettim ve yaklaşık iki ay gece gündüz takacaksın ara ara havalandırabilirsin ama çıkarıp yürümek yok dendi, benim ameliyattan sonra göğsüm de inanılmaz ödem ve şekil bozukluğu vardı hatta moralim çok bozuktu doktorum geçecek zamanla şeklini alacak dedi dokum çok olduğu için protez kullanmadık boyutu ve şekli şuan gerçekten iyi görünüyor 85 gibi duruyor ama henüz tam ölçemedik, karnım ise hiç şiş değildi ama dün birden bire ödem toplamaya başladı taş gibi oldu karnım resmen doktor sürekli yürüdüğün için ödemi geç topladın ama ne kadar yürürsen yürü bu ödem oluşacak küçük bir kesi değil boydan boya yaptık iki ay ver düzelecek dedi, bugün 8. Günüm dik yürüyorum hemen hemen, her işimi kendim yapıyorum diyemem ama kendi işlerimi kendim görmeye başladım , tek sıkıntım göbek deliğim diğer tüm dikişler emilmeye başladı orası hariç bu kadar dostlar

meraba canim gobegindeki kirmizi catlaklik gectimi bende 2 ay oldu gecmedi helen k

Doktor ismini ögrenme sansimiz var mi ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…