Karın germe ve meme küçültme

Kızlar karın germe ve meme küçültme yaptırdım.9 saat sürdü ameliyat ve kan kaybım çoktu.Uyanmam çok kötüydü.Titremekten tavana yapisacaktim.
İlk gece yürüyüş yaptırırken zorlandım 😔.Gerçekten karın çok zor.
Bugün 4. günüm. 2 gün kalkarken feci ağrı vardı sonra azaldı .
4 diren vardı cikarken anlamadım bile 🙂.
Yarın hastaneden cikiyorum.
Karın bölgem çok sert ve şiş . Şişlik korseden bile belli .Geçecek diyorlar......
Meme olacaklar korkmasın ağrısız süreç.
Karın biraz zor ama imkansiz değil.
Buradan birbirimize sonrası için de destek verelim lütfen.
He0 karından bahsettik ama meme kucultmeden memnun musunuz görüntü nasıl izler duyu kaybı vs

Merhaba arkadaşlar bende 5 Eylül de karın germe ameliyatı oldum benimde agrilarim oldu ozellikle oturup kalkmak yatmak artık biraz daha iyi salı benimde direnim çıkacak encok ondan korkuyorum tam kasik bölgesinde en çok o zorluyor bu sırt üstü yatmak ve kambur yürümek nezaman geçerki bide sizdede biraz hareket edince nefesiniz kesiliyor gibi oluyormu çabuk yoruluyorum

Merhaba arkadaşlar bende 5 Eylül de karın germe ameliyatı oldum benimde agrilarim oldu ozellikle oturup kalkmak yatmak artık biraz daha iyi salı benimde direnim çıkacak encok ondan korkuyorum tam kasik bölgesinde en çok o zorluyor bu sırt üstü yatmak ve kambur yürümek nezaman geçerki bide sizdede biraz hareket edince nefesiniz kesiliyor gibi oluyormu çabuk yoruluyorum
Çabuk yorulma kan kaybından . Direnlerden ben de çok korktum .Ama inanın anlamadım bile.İnanin sinek ısırığı bile değil.Yatmak,kalkmak,kamburluk 2 ay kadar sürer daha.Ben 30 Ağustos ta oldum.Şu an eskiye yavaş yavaş dönmeye başladım.

Teşekkür ederim kaç kg ile ameliyata girdiniz ben 74 kgyum bende 2 kg parça çıkarıldı sizden kaç soylendimi

Merhaba arkadaşlar öncelikle çok çok geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum ve bir an önce önceki gibi rahat hareketli günlere dönmenizi diliyorum. Ben de 18 Eylül de Giresun’da lipo ve karın germe olacağım Aydan arkadaşımızla diğer guruptan yazışıyoruz. Şükür o da atlattı. Darısı bana ve olacak olan arkadaşlara olsun inşallah

Teşekkür ederim kaç kg ile ameliyata girdiniz ben 74 kgyum bende 2 kg parça çıkarıldı sizden kaç soylendimi
Geçmiş olsun canım ben de 73 kiloyum doktorum önce fazla yağları biraz boşaltmak için lipo yapacağını sonra da kasları dikip genital bölgeden ve karın bölgesinden birleştireceğini söyledi. Bakalım benden ne çıkacak. Çıkanları gösterdiler mi sizlere doktorunuz

Geçmiş olsun canım ben de 73 kiloyum doktorum önce fazla yağları biraz boşaltmak için lipo yapacağını sonra da kasları dikip genital bölgeden ve karın bölgesinden birleştireceğini söyledi. Bakalım benden ne çıkacak. Çıkanları gösterdiler mi sizlere doktorunuz
Evet gösterdiler ama narkoz etkisindeyim göremedim atın gitsin dedim 😊

Kızlar karın germe ve meme küçültme yaptırdım.9 saat sürdü ameliyat ve kan kaybım çoktu.Uyanmam çok kötüydü.Titremekten tavana yapisacaktim.
İlk gece yürüyüş yaptırırken zorlandım 😔.Gerçekten karın çok zor.
Bugün 4. günüm. 2 gün kalkarken feci ağrı vardı sonra azaldı .
4 diren vardı cikarken anlamadım bile 🙂.
Yarın hastaneden cikiyorum.
Karın bölgem çok sert ve şiş . Şişlik korseden bile belli .Geçecek diyorlar......
Meme olacaklar korkmasın ağrısız süreç.
Karın biraz zor ama imkansiz değil.
Buradan birbirimize sonrası için de destek verelim lütfen.
Canım tekrar tekrar geçmiş olsun ilk yazdığın süreçle sonraki yazdıklarından anlaşıldığı üzere maşallah daha da rahatlamışsın🧿 neden 9 saat sürdü ameliyat ona takıldım kendine gelmen nasıl oldu biraz bundan bahsedersen sevinirim canım

Evet gösterdiler ama narkoz etkisindeyim göremedim atın gitsin dedim 😊
Ay ben benden çıkanı merak ederim. Kuzum diyor ki iyi bak göbeğine kısa süre sonra kaybolacak ben de evet göbeğimi doğurmaya gidicem diyorum onun için ne çıkmış görmek isterim galiba ya🤣

Daha iyicesindşr umarım aydancığım bu arada sen nereni aldırdın maşallah fiziğin çok güzel burda ki kızlar benden bayağı ufak galiba ben 53 yaşındayım benim yaşımda bu ameliyatı olan arkadaşlar var mı aranızda😍

Bende de durum aynı oğlum bugün sen çok mu yaşlandın diyor 😊

Ay ben benden çıkanı merak ederim. Kuzum diyor ki iyi bak göbeğine kısa süre sonra kaybolacak ben de evet göbeğimi doğurmaya gidicem diyorum onun için ne çıkmış görmek isterim galiba ya🤣
Bende şuan görseydim diyorum ama o kadar saskindim ki ameliyattan çıkınca usuyordum, hayatta olduğum için sukrediyordum girmeden önce ya ölürsem korkusu vardı 😀 gözüm hiç bisey görmedi. Zaten bi süre bulanık gördüm.

Daha iyicesindşr umarım aydancığım bu arada sen nereni aldırdın maşallah fiziğin çok güzel burda ki kızlar benden bayağı ufak galiba ben 53 yaşındayım benim yaşımda bu ameliyatı olan arkadaşlar var mı aranızda😍
Ben 31 yaşındayım göğsüm emzirmeye dolayı sarktı kendi dokusunu kullanarak diklestirme yaptı doktor. 62 kiloydum ameliyat için 60 a düştüm o yüzden yağ almadilar benden alt karnımda sarkma vardı 2 sezaryenle dolayı. Göğsümü yaptırmak isteyince karnımı da aldirayim dedim. Benim ameliya olduğum gün 50 yaş üzeri 4 arkadaşımız daha vardı hastanede. Aslında gozlemim zaten 50 yaş üzeri daha çok tercih ediyor. Hiç merak etmeyin onlar da gayet güzel atlatiyorlardi.

Bende şuan görseydim diyorum ama o kadar saskindim ki ameliyattan çıkınca usuyordum, hayatta olduğum için sukrediyordum girmeden önce ya ölürsem korkusu vardı 😀 gözüm hiç bisey görmedi. Zaten bi süre bulanık gördüm.
Ya o tedirginlik ben de de var da sonra da telkin ediyorum kendimi çok daha ağır ameliyatlardan çıkanlar var hatta Ajda Pekkan ı düşünüyorum bak kadın girip girip çıkıyor diye 🤣

X