KArınca yumurtası yağı su gibi mi?

Herseyeragmenumutvar

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Kasım 2020
130
34
Merhaba kızlar ben bacaklarımdan dolayı çok takıntılıyım her şeyi denedim ama tüylerimi aldıktan sonra siyah nokta ve ölü deriden bi türlü kurtulamadım en son karınca yumurtası yağı diye bişey duydum ve internetten 80 liraya 6 kutu sipariş verdim bugün denedim ama su gibiydi üzerinde çok az bi tabaka yağ vardı acaba normal mi yoksa sahte mi hiç kullanmadığım için bilmiyorum bilenler bi bakabilir mi acaba ?🤷‍♀️

Buarada bacak icin kesinlikle lazer epilasyon inanın çok rahat edersiniz o görüntüyü kaybeden tek şey o yıllarca çeken biri olarak.. ben karınca yumurtası yağını meme ucuna ve ceneme bıyık bölgeme kısaca yüzüme kullanıyorum

Buarada bacak icin kesinlikle lazer epilasyon inanın çok rahat edersiniz o görüntüyü kaybeden tek şey o yıllarca çeken biri olarak.. ben karınca yumurtası yağını meme ucuna ve ceneme bıyık bölgeme kısaca yüzüme kullanıyorum
Merhaba, sürdüğünüz bölgeye ağda vs. yaptıktan sonra mı kullanıyorsunuz? Faydasını gördünüz mü acaba

Merhaba, sürdüğünüz bölgeye ağda vs. yaptıktan sonra mı kullanıyorsunuz? Faydasını gördünüz mü acaba
Evet faydasını gördüm ağda yaptıktan sonra ki 5 gün gündüz dışarı çıkmıcaksam sabah da sürüyordum günde iki kere sürebilirseniz sabah akşam süremez işe vs gdyor iseniz 5 gece yatarken sürüyoruz.

Çok teşekkür ederim, lazerin cilde zararı olacağını düşünüyordum uzun vadede karınca yumurtası yağını kullanacağım söylediğiniz gibi inşallah ben de faydasını görürüm. Çok teşekkürler

X