Karıncalarla başım dertte

Admin9595

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2020
970
195
Arkadaşlar ben yrni taşındım ve bu evde aşırı derecede karınca var her gün süpürüyorum siliyorum ama ne fayda yatağımın içine bile giriyolar her yerimi ısırmışlar nasıl kurtulabilirim nerden geldiklerini bulamıyorum

Birgün eve bir geldik her yer karınca :işsiz:Eşime bunu tavsiye etmişler çare aramaya gittiğinde...Geçtikleri yollarına bantın tersini yapıştırıp koydum her noktaya..İnanın hem onlara zarar vermedik hemde bıçak gibi kesildi..Bunun kokusundan kaçıyorlarmış ki kokmuyor :temizlik:
IMG_20220526_111909.jpg

Geçen gün cinnet geçirip karıncaya eğilip bağırdım yeteğrrr artık sinyal göndermeyin burda yiyecek yok diye dkdkdk töbeler olsun ya çok zor birşey geçti ama ilaçladım evi :))

Birgün eve bir geldik her yer karınca :işsiz:Eşime bunu tavsiye etmişler çare aramaya gittiğinde...Geçtikleri yollarına bantın tersini yapıştırıp koydum her noktaya..İnanın hem onlara zarar vermedik hemde bıçak gibi kesildi..Bunun kokusundan kaçıyorlarmış ki kokmuyor :temizlik:
Eki Görüntüle 3105314
Bunu deneyim alım da artık onlar bana zarar veriyo o kadar şişmiş ki ısırdığı yer yatamıyorum üstüne

Geçen gün cinnet geçirip karıncaya eğilip bağırdım yeteğrrr artık sinyal göndermeyin burda yiyecek yok diye dkdkdk töbeler olsun ya çok zor birşey geçti ama ilaçladım evi :))
Benimkiler tuvalete falan gidiyolar orda ölüyolar halının altında eziliyor onlara da üzülüyom ama bazen bende sizin gibi oluyorum 😂

X