Karisilmaktan yalnızlıktan bunaldım?

Ksadako

Üye
Kayıtlı Üye
29 Mayıs 2018
87
-14
26
Ben 2 yıllık evliyim 1 yaşında kızım var pandemiden önce kızımla bir yere gidemiyorum eşim gondermiyordu.Esim dediğim dedik biri ev işlerine karışıyor ben hep kendisinin dediği gibi olayim aylık harçlık yok maaş zaten eve zor yetiyor.Kizimla bir yere misafirliğe gitmeme izin versin yalnızlıktan ve karisilmasindan bunaldım.

Kizimla bir yere misafirliğe gitmeme izin versin yalnızlıktan ve karisilmasindan bunaldım.

İzin beklerseniz daha çok beklersiniz.
Böyle evliliklerde şunu merak ediyorum, evlenmeden önce anne babanızdan ne için, kaç defa izin aldınız? Niye elin oğlunu bu kadar dinliyorsunuz?

İzinsiz çıkarsanız ne olur mesela? Şiddet mi uygular?
Bunu yapacak biriyse o şiddeti er geç göreceksiniz zaten. Oturup o günün gelmesini mi bekleyeceksiniz?

Kardeşim evlensek bi dert evlenmesek ayrı. Kendimizi tanimadan gidip biriyle evleniyoruz hata burda. Benim eşimde yorar beni bazi mevzularda. Dua ile Allaha sığın, Allah bir kapı açsın. Böyle sakat kafalı adamların anaları onlardan sakat o yüzden böyle manyaklar yetiştiriyor. Allah layığını versin böyle imansizlarin. Hasbinallah sinir basti ya...

X