Karmakarışığım

Tamamen ayri bir konuya değineceğim, iki gün sonra çocuğunuz olursa böyle bir ailenin içinde büyüyecek. Bu tip esprilere maruz kalacağı için haliyle çocuğada normal gelecek babannesinin halasının amcasının yaptığı belaltı espriler. Çok seviyesizler..

Ayrica eşiniz rahatsiz olduğunuzu bildiği halde ses çıkartmıyorsa o da hatalı.

Yo gulup geciyo o da. onlar kadar katilip kahkahalarla gulmuyo ama guluyor. Ilk zamanlar cocuk muhabbetinde bile ya kimene kimi ne ilgilendirir deidgimde öf sacma sapan triplere girme demisti. Ara ra diyorum yine diyo tribe girme sacma sapan diye. Savasmiyroum artik.. yuzum dusuyo falan bu habettlerde biliyorlar ama umurlarinda degil
kac senelık evlısınız ? yaslarınız kac ?
kayınpeder nasıl bırı bu arada ? sorgu memuru gıbı oldum ama merak ettım cıdden

Canim sirdaslarim. Tek dert ortaklarim. Ben geldim. ailemin yanina 1 aydir gidemiyorum su virusten dolayi. Korkuyorum bisey olur diye. Annem normalde de en ufak uzuntu olan seyleri bile buyutur buyutur kkca dertler eder icinde. Yaninda degiliz diye okkadar uzuluyor ki. Okadar dert ediyor ki bu durumh. Tabii ki cok buyuk bi durumun icindeyiz ama evsen cikmadigimiz surece allahin izniyle bisey olmaz. Sonucta evin icine yurumuyo. Ama ne senaryolar kuruyor kafasinda. Hep uzgun hep dertli. Hepinz ailenizle benim evime gelseniz diyor istyor ben de cok istyorum ama kocam rahat etmez ki. Cok uzuluyorum onun hallerine annem babamin tek olusuna. Kocamin ailesi hep gelip gidiyolar su donemde bile..... cokkk sinir oluyorum kuduruyo icim, uzuluyorum kendi adima benim ailem adina falan.. bi de ben evlilik zamani cok ters davrandim aileme anneme uzdum onlari. Onlar da beni... ama duusnuyorum ailemle gecirdgim dogru durust zamanim olmadi evlenmeden once. Yogun calisiyodum cok bi de. Seytan diyo ki, bul bi cesaretini bosan.( kocamla da hic anlasamiyoruz. Bunu baska postta anlatip dertlesicem yine) ozgurlugune benligine kavus. Zaten anlasamiyosun.. bagri ailene ver tum vaktini enerjini. Kendi istedijlerini yap... surejli kavga cekme. Hem de yarin oburgun ailenle yeterince ilgilwnemesigin icin icin yanmasin. O kadar ksrisik ki kafam. O kadar cok yillar oncesine gitmek istyorum ki. Evlenmemis oluyim.. ailemin kiymetini bilip onlarla oluyim... hayatimi yasiyim.. istedigimi giyeyim, istedigimi iceyim.. bilmiyorum okuduklariniz belki sacma gelecek ama bu durumdayim.. ya kocam benim ailemle mutlu oldugumu onun ailesine soguk davrandigimi soyluyor. Espri yapiyorlarmis katilmiyirmusum bile. Allllahhhaskina neyine katiliyim? Gecen kazik kadar abisi espri yapiyo goya hep bel alti. Benim yanimda ya benim. Kaynanam onu 5 kilo dogurmus diye ablasinin gooya kulagina egilip soyluyo diyo ki ay dusunemiyroum 5 kilo beni cikarmis nasildir simdi (malum yer icin)diyo!!! Beynimden vuruldum. dusunebiliyomusunuz?? Hadi bunu gizli soyelidgini sandi ben duymus oldum... ondan onceki gun ablasi buna demis ki dogum kontrolu biraktim adet olmadim korktum hamileyim diye espri yapmis. Benim yanimda kocama anlatiyo kahkaha atiyo neyseki eski duzenine girmis ahahhahahah diyo. Ya beeeen bunlara nasil guliyim nasil katiliyimmmm? Ben mi abartiyorum cok icim sisiyo. Ve evlendikten sonra ailesi icin bunalri dusunen var mi?:KK43: ben bu annemin heeeeerseyi deli divane buyutup kendine dert bellemesinden dolayi bosanamiyorum zaten. Ama desigim gibi ozgur olmayi da cok istyorum. Midem bulaniyo herseyden artik

çok haklısınız nasıl aile bu, gevşekler baya.
ben de hep 4-5 yaşlarına dönsem hayatı telafi şansı verilse diyorum.keşke olsa.

Tamamen ayri bir konuya değineceğim, iki gün sonra çocuğunuz olursa böyle bir ailenin içinde büyüyecek. Bu tip esprilere maruz kalacağı için haliyle çocuğada normal gelecek babannesinin halasının amcasının yaptığı belaltı espriler. Çok seviyesizler..

Ayrica eşiniz rahatsiz olduğunuzu bildiği halde ses çıkartmıyorsa o da hatalı.
Ona gore halden hala giruyorum. Sacma sapan triplere giriyorum. Insanlarin gozunde hep tripliyim. Oyleymissss. Bunlara kim katilir ki? Brn sorguluyroum kendimi. Normalde soguk biriyim ondan mi acaba diyorum ama yok yani ben ailemde bole konusmalara hic maruz kalmadim. Hic sevmem. Bi erkegin kadinin reglisinden bahsetmesi, alanen karisi olmayan kisinin ablasi dahi olsa, dogum kontrol hapindan bahsetmesi hic hos degil. Bazen ablasiyla el sakasi falan yapiyo. Ablasinin kocasinin yaninda. O bile bana ters geliyor

Ah sadece 5 sene onceme donsem . Kendim icin ailem icin neler yaparim nelerrrr
böyle düşünmenin kimseye faydası yok malesef , o zaman şartlar onu gerektiriyormuş ki öyle davranmışsınız .
Geçmişi düzeltemezsiniz ama bundan sonrası için ne yapabılecegınızı planlayabılırsınız

Yok uzak degiliz arabayla 20-30 dk. Ben virusten dolayi uzun zamandir gitmiyorum allah korusun bulasir diye. Cunku dedigim gibi kocam ailesiyle gorusuyor. Belki hasta degilimdir ama tasiyiciyumdir. Ya dimi?? Ben abartmiyirum dimi? Bi de bana guluyorlar neyse susalim tribe giriyo diyip alay ediyolar. Cok pis geliyo konusulanlar cok. Hep belati espri. Cok afedersiniz b.k muhabbetleri. Yok arkadasinin kardesi cok yiyormus hayvan gibi s.car falan diyo. Ya ben buna nasil guliyim naisl? Cok cahilce. Kelime dagarcigi sifir. Bi de bu muhabbetelre haykiratak guluyorlat
Yok uzak degiliz arabayla 20-30 dk. Ben virusten dolayi uzun zamandir gitmiyorum allah korusun bulasir diye. Cunku dedigim gibi kocam ailesiyle gorusuyor. Belki hasta degilimdir ama tasiyiciyumdir. Ya dimi?? Ben abartmiyirum dimi? Bi de bana guluyorlar neyse susalim tribe giriyo diyip alay ediyolar. Cok pis geliyo konusulanlar cok. Hep belati espri. Cok afedersiniz b.k muhabbetleri. Yok arkadasinin kardesi cok yiyormus hayvan gibi s.car falan diyo. Ya ben buna nasil guliyim naisl? Cok cahilce. Kelime dagarcigi sifir. Bi de bu muhabbetelre haykiratak guluyorlat
Yani şu dönemde ailenle ğörüşmemen lazım dikkatli olmak lazım
Esinle konuştunmu bu kardeşinin çok komik olan esprilerini

Çıkarın hayatınızdan hepsini.İşiniz var sanırım kocanızla da anlaşamıyormuşşunuz hadi bi cesaret

Arabayla 20-30 dk dediğiniz nedir Allahaşkına. Şu illet geçene kadar görüntülü konuşuverin. Annenizin her şeyi abartma huyu size de sirayet etmiş galiba. Çok üzülüyor yanında değiliz diye yazdığınızı okuyunca başka şehirdesiniz falan sandım. Araba kullanmayı bilmiyorsanız boşanacaksanız bile boşanmadan önce ilk işiniz öğrenmek olsun

X