Karnım sürekli şiş bir türlü inmiyor

En basit.içcecek ıhlamur yatmadan önce filan.Allah kolaylık versin.(süt dicem ama şu durumda gaz yapıp sıkıntınızı arttırabilir)
Papatya011 Papatya011

En basit.içcecek ıhlamur yatmadan önce filan.Allah kolaylık versin.(süt dicem ama şu durumda gaz yapıp sıkıntınızı arttırabilir)
Papatya011 Papatya011
Teşekkür ederim ıhlamur var ama sürekli içmiyroum günde 1 defa içeyim bakalım onuda.dediğiniz gibi sütte gaz yapıp hazımsızlık yapabilir. Zencefilli ıhlamur var poşet çay olarak onu içeceğim

Aksamlari yeme isini erken bitirin bol su icin.
Ve gaz yapacak seyleri cok bir arada tuketiyorsaniz birakin.
Ekmek bide cok sisiren bi besin.
Belki maya vs de gelmiyordur mideniz.

Aksamlari yeme isini erken bitirin bol su icin.
Ve gaz yapacak seyleri cok bir arada tuketiyorsaniz birakin.
Ekmek bide cok sisiren bi besin.
Belki maya vs de gelmiyordur mideniz.
Akşam 4te yiyorum zaten akşam yemeğini geç yiyen bir insan değilim normalde de. Kola tarzı şeyler de tüketmem öyle anca dışarda yiyeceğiz de öyle yanında 1 kere kola iççem onun dışında özel olarak alıp içmem yani. Ekmek konusuna gelince akşam zaten yemiyorum sabahta çavdar ama bulamazsam o an beyaz ekmek 2 3 dilim kadar yiyorum ama buğday ürünü tüketmek zorunda kalıyorum yurtta kaldigim için pirinç yerine bulgur tercih ediyorum

Akşam 4te yiyorum zaten akşam yemeğini geç yiyen bir insan değilim normalde de. Kola tarzı şeyler de tüketmem öyle anca dışarda yiyeceğiz de öyle yanında 1 kere kola iççem onun dışında özel olarak alıp içmem yani. Ekmek konusuna gelince akşam zaten yemiyorum sabahta çavdar ama bulamazsam o an beyaz ekmek 2 3 dilim kadar yiyorum ama buğday ürünü tüketmek zorunda kalıyorum yurtta kaldigim için pirinç yerine bulgur tercih ediyorum
Bize dicek birsey ancak doktora gitmeniz olur oyleyse :) geciciyse bekleyin degilse gidin
Odem vardir belki tuz dan vs

Bize dicek birsey ancak doktora gitmeniz olur oyleyse :) geciciyse bekleyin degilse gidin
Odem vardir belki tuz dan vs
Gittim bugün zaten 2 3 aydır geçmiyor bu durum normalde adet olunca karnım inero ödem giderdi adetken bile inmiyordu artık . Mide koruyucu ve gaz giderici yazdı 1 ay kullan iyi gelmezse endoskopi yapalım dedi

• Beğen
Reactions: H M
geçmiş olsun canım inşallah ciddi bişey yoktur dediğin gibi dikkat et kullan bakalım işe yarar inşallah

Merhaba bende su anda ayni durumdan muzdaripim. Gecti mi bu rahatsizligin papatya?

Merhaba bende su anda ayni durumdan muzdaripim. Gecti mi bu rahatsizligin papatya?
İlaç verdi doktor ama bulgur tüketimini azalttıgımda rahatladım tabi şuan hamilelikten dolayı durumlar farklı ama o zaman dediğim gibi bulgurdaki gluten sanırsam beni rahatsız etmiş diye düşünüyorum

İlaç verdi doktor ama bulgur tüketimini azalttıgımda rahatladım tabi şuan hamilelikten dolayı durumlar farklı ama o zaman dediğim gibi bulgurdaki gluten sanırsam beni rahatsız etmiş diye düşünüyorum
Gozunuz aydin hamilesiniz demek sevindim sizin adiniza......peki ilaci hep mi kullandiniz, ve siskinlik tamamen mi gecti bulguru azalttiginda? Ben hic bulgur tahil urunleri ekmek yemiyorum yani kestim sekeri de kestim ama ise yaramiyor. Sabah alt karnim hala sis oluyor yiyince daha da beter.

Gozunuz aydin hamilesiniz demek sevindim sizin adiniza......peki ilaci hep mi kullandiniz, ve siskinlik tamamen mi gecti bulguru azalttiginda? Ben hic bulgur tahil urunleri ekmek yemiyorum yani kestim sekeri de kestim ama ise yaramiyor. Sabah alt karnim hala sis oluyor yiyince daha da beter.
Teşekkür ederim, ilacı bitene kadar kullandım bir daha da gidip almadım ama zaman zaman oluyordu yediğim öğüne bağlı sanırsam gaz yapıyor yediklerimiz o rahatsız edip şişkinlik yapıyor çünkü yazdığı ilacın birisi gaz gidericiydi

X