Karşılıklı bardak fırlattık

Dönüşü bana patlamadı. Hatta üç ayrı uçak bileti aldı bana:) ilkinde kardan çıkmadı araba, gidemedik. Ateşkes imzaladık, eve geçip PlayStation oynadık. Ertesi gün kaldığım yerden devam ettim. İkincisinde iki kere yola saplandik, birinde zar zor çıkarmayı başardı, ikincisinde kar küreme arabası yardıma geldi. Falan filan uçağımi kaçırdık. Üçüncüsünde neyse ki gidebildim:) olay ülkenin en doğusunda bir yerde bir dağ mezrasında geçiyor 😂
Ama komik bir tarafı da vardı ya, o da ara ara gülerdi. Hatta (tabii ki tasvip etmiyorum ve artık öyle tepkiler asla vermem) şiddet gösterdiğim yerler ilginc, yeşilimsi bir renk olmustu. Beni çağırıp 'aaa baksana ne komik olmus' falan diye göstermişti:)
Ayrıldıktan yıllar sonra da 'savasan ülkeler bile barışiyor,biz de barisabiliriz' demişti ama tabii ki barismamistim.
Yine de beni büyük hayal kirikligina uğratsa da çok iyi biriydi. İnşallah daha normal biriyle evlenip sakin ,mutlu bir hayat kurmuştur😇
Ne yaptida bu kadar yükseldin Merak ettim ..ama yengeç burcu ve ilk aşkinsa davranışların normal geldi bana ...şu an daha olgunsundur .

X