Karşıma hep kötü insanlar çıkıyor :(

pozitifkiz59

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Aralık 2017
377
121
Merhaba, herkese iyi aksamlar. Suan icimde cok buyuk bir sıkıntı var. Panik atagim zaten vardi bu sene daha da kotu oldum. Hep dusunuyorum aklima kotu seyler geliyor, gecmisim geliyor. Su yasima kadar ne askta ne de arkadaslikta yuzum gulmedi. Yillardir her seyi icime ata ata hasta oldum. Carsamba gunu doktora gittim. C.. ve D... isimli iki ilac verdi. Kullanmaya basladim. Etkisini gostermeye basladi, biraz daha iyiyim sanki. Ama yine de icimdeki o heyecani ve sıkıntıyı bastiramiyorum :KK43:
Arkadasim dedigim guvendigim kim varsa sirtimdan bicakladi. En yakin arkadasim dedigim insan bana oyun oynadi. O kiz yuzunden en sevdigim ogretmenin akrabalariyla kavga ettim ve hocamla aram acildi. Ustelik o kiz benim panik atak oldugumu ilac kullandigimi bile bile bu kazigi atti bana. Baska bir arkadasim da onun tarafini tuttu. Sadece bu degil, kimle arkadaslik yapsam benimle dalga geciyor asagilaniyorum resmen :KK43:
Hayatim boyunca yalnizca 2 kisiye gercekten asik oldum. Digerleri sadece bir hoslantiydi, bunu simdi cok iyi anlayabiliyorum. Hepsi olumsuz oldu. Her seferinde hayallerimi cope atmak zorunda kaldim. Ortaokuldaki sevdigim cocuk baskasiyla cikmaya basladi. Tabi bu olaydan sonra bende panik atak belirtileri basladi. Ilk panik atagimi 14 yasimda gecirdim. 15 yasimda da antidepresan kullanmaya basladim. 12. siniftayken birini sevdim. O da hoslaniyor gibiydi. Bir gun cok dua ettim sosyal medyada resmimi begensin diye. O gun duam kabul oldu resmimi begendi. Ertesi gun gozleri benim ustumdeydi. Hareketleri o kadar gercekciydi ki benden hoslaniyor gibiydi. Bu olaydan 2 hafta sonra baska kizla konustugunu ogrendim :KK43: Hem o kizla iliskisini gozume soktu, hem de benimle dalga gecti. Arkadaslari da hep beni sucladilar. Orada burada benim hakkimda konustu durdu. Beni elin diline sakiz etti. Ustelik hicbir sucum olmadigi halde... Bu olaylardan sonra panik atagim daha da kotu oldu. S*refsiz hasta etti beni.
Nerede s*refsiz capkin erkek varsa miknatis gibi cekiyorum resmen. Hep bana musallat oluyorlar. Neden boyle oluyor bilmiyorum :KK43: Sevdigim cocugun ciktigi kizlara bakiyorum. Benden daha guzeller. Arkadaslarim da benim guzel oldugumu soyluyorlar, o zaman neden sevilmiyorum? Neden begenilmiyorum? Neden yari yolda birakip gidiyorlar beni?
Artik o kadar bunaldim ki aniden olup gidecekmis gibi hissediyorum. Sanssizlik canima tak etti. Bir seyleri yoluna koyuyorum tam, birisi gelip tum duzenimi tekrar alt ust ediyor.
Sevilmemek canimi cok yaniyor. Beni seven arkadaslarim ve ailem var. Ama icimdeki o duygusal boslugu dolduramiyorum. Bazen aglayarak uyuyorum. Surekli dusunuyorum acaba neden sevilmedim nerede hata yaptim diye. Cok sevdigim halde hak etmedigim seyler yasadim. Ustelik bana bunlari yapanlar cok mutlular.
Icimi dokup rahatlamak istedim :KK43: Saglik sorunlarim nedeniyle bu ay dogru duzgun calisamadim. Ama suanki netlerle istedigim yer geliyor.
Sizce ne yapmaliyim? O kadar bunaliyorum ki artik. Surekli aklima sevdigim cocugun eski sevgililerinin benden daha guzel oldugu geliyor. Icimi sıkıntı basiyor.

Galiba öğrencisin. :) Her neyse, sevilme ihtiyacı hissetmek her insanın doğasında vardır ama senin için braz fazla galiba bu eksiklik.

Kişiliğini daha sağlam hale getirmeye çalış bence. Başkasına bağımlı olmak güzel bir duygu değildir. Sen birilerine bağımlı olmak istiyorsun ee hayatındaki o insan da bi gün giderse ne yapacaksın peki? Ne olacak hayat senin için?

Sürekli her erkek için yas mı tutacaksın? :) Umursamaz olmayı ve güçlü durmayı öğrenmen gerekiyor.

Ayrıca anladığım kadarıyla seçici birisi değilsin. Küçük şeylerden büyük anlamlar çıkartmayı bırakmalısın. Hayat daha kolay olur :)

Galiba öğrencisin. :) Her neyse, sevilme ihtiyacı hissetmek her insanın doğasında vardır ama senin için braz fazla galiba bu eksiklik.

Kişiliğini daha sağlam hale getirmeye çalış bence. Başkasına bağımlı olmak güzel bir duygu değildir. Sen birilerine bağımlı olmak istiyorsun ee hayatındaki o insan da bi gün giderse ne yapacaksın peki? Ne olacak hayat senin için?

Sürekli her erkek için yas mı tutacaksın? :) Umursamaz olmayı ve güçlü durmayı öğrenmen gerekiyor.

Ayrıca anladığım kadarıyla seçici birisi değilsin. Küçük şeylerden büyük anlamlar çıkartmayı bırakmalısın. Hayat daha kolay olur :)

Sevgi bu hayatta en cok onem verdigim duygulardan biri. Etrafima bakiyorum herkesin bi seveni ya da sevdigi var. Ustelik onlar da seviliyorlar. Ama benim hep husranla sonuclandi. Bi kere bile mutlu olamadim cok gorduler mutlulugu bana. Insan bu kadar sanssiz olur mu ya? :KK43:

Yahu ben ortaokuldayken babaannemi leylek sanıyordum :/ şimdiki ortaokulluların aşık oluşu yetmiyormuş gibi bide aşık olduğu kişiler başkalarıyla çıkıyor...
Tatlı kardeşim tabi ki depresyon, tabi ki panik atak vs ne varsa olursun. Çünkü bu yaşta bu kadar gönül işi hasta eder seni. Yav koca koca yaşını başını almış insanlar bu ilişki durumlarından perişan oluyorken sen nasıl kaldıracaksın?
Okulunu bitir mesleğini eline al sonra Allah büyük. Elbet bir yerde seninde kısmetin seni bekliyor. Sende doğru zamanı bekle.
Arkadaş markadaş sorunları falan hikaye onları herkes yaşıyor normal bişey. Ama gönül işleri seni bu yaşta yorar.

Hepsinin canı cehenneme. Değer mi saçma sapan insanlar için sağlığını bozmaya? Annen baban hayatta mı sağlıklı mı mutlu bir yuvan var mı bunlar önemli gerisi hikaye. Kim bilir anne baban ne kadar üzülüyorlardır bu hâline. Lütfen kendine çeki düzen ver.

pöfff sen öğretmeninin akrabalarıyla nerde buluştun tanıştın da bi de üstüne kavga ettin?ne alaka?...
bence sen kendin olumsuzlukların içine atlayıp işleri düzeltemeyince de ağlayan birisin

pöfff sen öğretmeninin akrabalarıyla nerde buluştun tanıştın da bi de üstüne kavga ettin?ne alaka?...
bence sen kendin olumsuzlukların içine atlayıp işleri düzeltemeyince de ağlayan birisin
Bir yerde bulusmadim o kiz yalan yanlis seyler uydurup bana karsi kiskirtti. Sonra da instagram adresimi vermis

Bir yerde bulusmadim o kiz yalan yanlis seyler uydurup bana karsi kiskirtti. Sonra da instagram adresimi vermis

işte nasıl oldu o mesela? öğretmenin olsa desem hergün yüzyüze geliyorsun, öğretmenin akrabaları dı dının dı dı sı..kırk yıl arasan bulamazsın dank diye..öğretmeninin akrabasıyla bir insan neden ,nasıl papaz olur?
kız durup dururken öğretmeninin akrabalarıyla tanıştı sonra da seni onlara kötüleyip instagramını mı verdi? bu mudur?
şu yazdıklarımı bi baştan aşağı oku,elle tutulur yanı var mı.. anlatmadıgın şeyler var bence.

işte nasıl oldu o mesela? öğretmenin olsa desem hergün yüzyüze geliyorsun, öğretmenin akrabaları dı dının dı dı sı..kırk yıl arasan bulamazsın dank diye..öğretmeninin akrabasıyla bir insan neden ,nasıl papaz olur?
kız durup dururken öğretmeninin akrabalarıyla tanıştı sonra da seni onlara kötüleyip instagramını mı verdi? bu mudur?
şu yazdıklarımı bi baştan aşağı oku,elle tutulur yanı var mı.. anlatmadıgın şeyler var bence.
Evet oyle oldu. Kiz hocayla arami acmak icin oyun oynadi. Cunku ben o hocanin sevdigi ogrencilerindendim aramiz iyiydi. Sonra kiz beni her yerden engelledi

Hayatta hiçbirşeu tatlı canını sıkmaya değmiyor
Sana değer verenlere değer ver
Baktın değer görmüyorsun ordan uzaklaş
Bu sevgili olur arkadas olur
Hayat sana bahşedilen bir şey.bunun kıymetini bil saçma sapan insanlar yüzünden hayatı kendine zindan etme bence

X