Karşıma kimse çıkmıyor

Öğretmen olsan Öğretmenler sayfası var instagramda oraya yorum yaz derdim. Bir kere meslekle ilgili bir yorum atmıştım şaka yapmıyorum 10 dakikada 20 istek gelmiş ekdkck Üstelik benim profilim gizli,0 gönderim var ama ona rağmen abazanlıktan istek yollamışlar. Sağlık sayfaları illaki vardır oralarda bir tık aktif olsan denk gelen olur. Sosyal medya istemiyorum dersen de ilgilendiğin bir hobin varsa kurslara falan git. Çoğu kişi ya tesadüfen buluyor ya da sosyal medya,kurslar aracılığı ile buluyor. Gökten düşmüyor maalesef az senin çabalaman lazım.
Ben öğretmen adayıyım bu arada o sayfanın özel evlilik sitesi var çok ciddiyim ama sayfa gizli ve ben daha mezun olmadığım için hiç bulaşmadım bazı sayfalarında öyle vardır belki

Nasip değil demekki sevilmeyi hak etmiyorum demekki
Öyle düşünme.İnsan nasibiyle yasar hersey Allah'ın sana nasip ettigi rızık ile alakalı.kisidir o elbet bir yerde sen onu o seni bekliyor
inanmak da nasiptir inancsizlik en kötüsü.

bilmezsun belki hayatta en aramadigin anda karsinda belirir bi anda hayatini degistiriverir.

Niye oyle düşün dün .yolda yururken topluma girerken sana bakana degilde yer bakan erkelere bak senden gözünü kaciran erkelere dikkat et .
Sürekli de arayan olma hani derlerya tok satici ol ac satici gibi olma.
erkekler havali kizlari erkeğe bakmayan kızları severler.

Zor değil imkansız benim birimi bulmam herkes evli iş yerinde 🥹
Benim de aynı şekilde, çevremde bekar erkek yok resmen ama nasip bu iş illa iş yerinden olacak diye bi şart yok.

Burda bi konu okumuştum, eşiyle apartmanın merdivenlerinde tanışmıştı birisi, apartmanda bi yere misafir gelmiş eşi😅 yani nasibin nerden geleceği belli olmuyor, iyi düşünün iyi olsun

Benim de aynı şekilde, çevremde bekar erkek yok resmen ama nasip bu iş illa iş yerinden olacak diye bi şart yok.

Burda bi konu okumuştum, eşiyle apartmanın merdivenlerinde tanışmıştı birisi, apartmanda bi yere misafir gelmiş eşi😅 yani nasibin nerden geleceği belli olmuyor, iyi düşünün iyi olsun
26 yıldır iyi düşündüm sonuç elde var sıfır

Zor değil imkansız benim birimi bulmam herkes evli iş yerinde 🥹
Büyük bir şehre tayin isteme şansın var mı? Çok negatif düşünüyorsun canim. Eskiden ben de öyleydim. Negatif düşününce hiçbir şey değişmiyor. İlk olarak psikoloğa gidip terapi almak iyi gelir sana. Ne güzel işin var paran var. Benim param olsa hiç düşünmeden psikoloğa giderdim ama yok.

Büyük bir şehre tayin isteme şansın var mı? Çok negatif düşünüyorsun canim. Eskiden ben de öyleydim. Negatif düşününce hiçbir şey değişmiyor. İlk olarak psikoloğa gidip terapi almak iyi gelir sana. Ne güzel işin var paran var. Benim param olsa hiç düşünmeden psikoloğa giderdim ama yok.
Keşke doğru bi ilişkim olsaydıda param olmasaydı bıktım artık yalnız olmaktan bi kere çiçek almadım hayatımda bi kere sevgililer günü kutlayamadım

26 ya doğru yol olan atanmış çalışan bir kızım sorunum yalnızlık bu yaşıma kadar hiç güzel bi ilişki yaşamadım hiç bir sevgililer gününde sevgilim olmadı hiç çiçek almadım artık çok canımı yakıyor güzelsin işin gücün var denmesine rağmen olmuyor karşıma kimse çıkmıyor bende sevilmek ilişki yaşamak istıyeum var mı önerisi olan yada sonsuza kadar yalnız kalma düşüncesiyle barışmam mı lazım
İnsaAllah halden anlayan seni seven doğru biri ile evlilik yaparsın onun dışında yaşın genç aman evleneyim de ne olursa olsun deme bekarligini aratacak ozletecek insanlardan uzak olursun İnsaAllah yasa hayatını bir süre sana tavsiye

İnsaAllah halden anlayan seni seven doğru biri ile evlilik yaparsın onun dışında yaşın genç aman evleneyim de ne olursa olsun deme bekarligini aratacak ozletecek insanlardan uzak olursun İnsaAllah yasa hayatını bir süre sana tavsiye
26 yıldır yalnız yaşadım zaten

Biraz önce bi konuda okudum 39 yaşında eşiyle tanışıp evlenmiş birisi, inanın böyle kötü düşünmenin size hiç bir faydası yok. İyi düşünmekle de olmayabilir evt ama en azından hayatı kendinize zehir etmezsiniz

Biraz önce bi konuda okudum 39 yaşında eşiyle tanışıp evlenmiş birisi, inanın böyle kötü düşünmenin size hiç bir faydası yok. İyi düşünmekle de olmayabilir evt ama en azından hayatı kendinize zehir etmezsiniz
Sevilmek istiyorum çok fazla canımı yakıyor bu konu artık kendimi değersiz hissediyorum çirkin görmeye başladım herkese olan şeyler benden neden esirgeniyor beni niye kimse seçmiyor kaç sene okudum atandım hayat kurdum neden kimse hayatıma ortak olmuyor

Benden başka herkesi seviyorlar 🥹
Sen öyle saniyorsun bak cevrene bunlari gör yakisikli bir adam cirkin bir bayanla gezer çünkü bazi ayiliklari vardir cirkin kadin onu ceker
cok guzel bir kadinin yanindaki erkege bak yamuk yumuk bir dumkof tur sebebi kadin guzelim diye asiri egolu dayanilmaz hareketleri kaprisleri vardir onu da ancak bir dumkof ceker cok nadir dir birebir denk cift

X