Karşıma kimse çıkmıyor

Evet ilişki dedim kendimi çok eksik hissediyorum artık 25 yıldır bi sevgililer gününde sevgilim olmadı bi kere bile çiçek almamış o kız benim arkadaşlarımda herkes birini buldu nişanlanıyor hepsi ciddi şeyler içinde insan kendini sorguluyor benim ne günahım var ben böyle şeylerden mahrum bırakılıyorum
Yaşım 32 hiç çiçek almadım. Merak etme ülkede sayımız azımsanamayacak kadar çok.

Sevilmek istiyorum çok fazla canımı yakıyor bu konu artık kendimi değersiz hissediyorum çirkin görmeye başladım herkese olan şeyler benden neden esirgeniyor beni niye kimse seçmiyor kaç sene okudum atandım hayat kurdum neden kimse hayatıma ortak olmuyor
Olumlu dusun sosyla misin arakdaslrun içinde tercih edilirmisin.hani vardir ya bazi insanlar kugul takilirlar nadiren arkdas ortamina girer buturlerden misn.

yani birnin seni gormemesi imkansiz isin var guzel sindir de sosyal arti devlet memuru.yani seni bukadar karartacak bisey yok gibi bi kendini olvup tartsan yani

Olumlu dusun sosyla misin arakdaslrun içinde tercih edilirmisin.hani vardir ya bazi insanlar kugul takilirlar nadiren arkdas ortamina girer buturlerden misn.

yani birnin seni gormemesi imkansiz isin var guzel sindir de sosyal arti devlet memuru.yani seni bukadar karartacak bisey yok gibi bi kendini olvup tartsan yani
Ortam yok bi iş yeri var sürekli olduğum ondada herkes evli nişanlı

Arkadaş çevreniz nasıl? Normalde evliler bekar arkadaşlarına arabuluculuk yapmaya bayılır. Biriyle tanıştırmak isteyen arkadaşınız falan çıkmıyor mu hiç? Sosyalleşmeden olmuyor ya. İllaki partner aramaya gerek yok ama insan tanıyacağız ki bir şeylere de vesile olsun. Ayrıca yalnızlık Allah'a mahsus duygusal ihtiyaçlarımız var ne partner istemek çok normal. Ben sizi haksız bulmuyorum.
Evet çok yalnızm yıllardır sabrettim dayanma gücüm kalmadı artık bıktım hep izleyen taraf olmaktan

Sanırım ilçe kısmetimi kapatıyor istifa edip büyük bi şehre atanmalıyım sanırım
Niye istifa tayin hakkin yokmu baska il için.
Olabilir insanin kismeti ayni kalacak diye bir öngörü yok. Allah kimseyi yanliz yaratmamistir.

Kadin adem babamizun sol kaburgasindan yaratildı illaki nasibin erkek vardir

hatayini yanliz istemedikten sonra sadece kisi nasibi olan hayat arkadaşını bulamamistir olay bu insallah kisa sürede esini bulursun.

İnanc sart kader iman etmek nasibe güvenmek

Son düzenleme:
Niye istifa tayin hakkin yokmu baska il için.
Olabilir insanin kismeti ayni kalacak diye bir öngörü yok. Allah kimseyi yanliz yaratmamistir.

Kadin adem babamizun sol kaburgasindan yaratildı illaki nasibin erkek vardir

hatayini yanliz istemedikten sonra sadece kisi nasibi olan hayat arkadaşını bulamamistir olay bu insallah kisa sürede esini bulursun.

İnanc sart kader iman etmek nasibe güvenmek
Yok tayinim şuan tayinim açılınca 30 a yaklaşacam dahada kimseyi bulamam hepten yalnız kaldım

Yok tayinim şuan tayinim açılınca 30 a yaklaşacam dahada kimseyi bulamam hepten yalnız kaldım
Artik ne diyecemi bilememdim kardeşim ensin sana diyecem.bir meil adrsi ver cevremde bekar kimsumun oglu teyzemin oglu var senin yaslara uygun veriyim.cöptanligini bari yapiyim.
Kardesim neyi önerdiysem ne tavsiye ettiysem hepsine bir bahane buldun maşallah kardesim butun bekarluk stresini sana vermis Allah

X