Karyotip Tayini ve Trombofili Paneli (12li) Testleri

Benim 12 liden 4 tanesinde pıhtılaşma çıkmış naçizane tavsiyem mutlaka detaylı baktırın
Gittim genetiğe kan verdim canım dışarı laboratuvara yaptırıyorlarmış çok detaylı bakıyorlar dedi kaçlı olduğunu söylemedi heralde en az 6’lıdır 1aya genetik çıkarmış pıhtılaşma daha önce çıkar dedi bakalım beklicem artık 🤷🏼‍♀️ Çok teşekkürler 💙

Merhaba devlette 2.düşükten sonra yapılıyor diye biliyorum bebeğe genetik test. Özel de yaptırdım 350 TL.
Merhaba genetik test başlığında gezinirken yazınızı okudum. Özeldeki genetik testleri için çok daha yüksek meblağlar duydum. Siz hangi şehir ve hastanede yaptırdınız acaba öğrenebilir miyim? 😊

Gittim genetiğe kan verdim canım dışarı laboratuvara yaptırıyorlarmış çok detaylı bakıyorlar dedi kaçlı olduğunu söylemedi heralde en az 6’lıdır 1aya genetik çıkarmış pıhtılaşma daha önce çıkar dedi bakalım beklicem artık 🤷🏼‍♀️ Çok teşekkürler 💙
Merhaba biz de test yaptıracağız. Siz nerede yaptırdınız acaba öğrenebilir miyim 😊

Pıhtılaşma tanısı alanlar kan sulandırıcıya ne zaman başladınız? Doktorum transferle birlikte dedi ancak birkaç arkadaşımın tanıyı alır almaz coraspirine başladıklarını duydum. Sizde durum nedir?

X