Kas altı protez sonrası kas gücü değişimi

tuğrul beyin ölümüne ben de çok ağladım hala daha kabullenebilmiş değilim çok fazla üzülüyorum keşke hayatta olsaydı ben ameliyat olmasaydım. bir de hamileyim onun duygusallığı da var inanın hiç kimseye bu kadar üzülmemiştim
evet vücuduma yakıştı fotoğraflarda baktığımda küçük durmuyor gibi ama işte tuğrul bey de daha büyük olabilir dedi ya bir kere, neden olmuşken en büyüğü olmasın diyorum. ama dediğin gibi başka doktora dokundurtmayacağım galiba.
sen ergin beyle görüştün mü peki?belki tuğrul beyin yöntemini biliyordur. ben ergin beyin sitesini incelemiştim tuğrul beyin sitesindeki yazıların birebir aynısıydı. ist. olsaydım ergin beyle görüşür en azından düşüncelerini öğrenirdim. tuğrul beyin yakın arkadaşıymış sanırım.
Ben de hiç kimsenin gidişinden bu kadar etkilenmemiştim. Bir hastası face de yazmıs-açıklaması olmayan adam-ne söylesem eksik kalıyo onu tarif edebilme için. Daha çok yaşamalıydı daha çok kişiyi aydınlatmalıydı. Ama allahın takdiri böyleymiş diyorum kabulleniyorum. Biraz daha buyuk olabilirdi ama sırf buyukluk için birçok riske girmeye deger mi? Ben olsaydım girmezdim. Çünkü tugrul bey vücuda en az zararla yapıyordu.ergin beyle görüşmedim ama ögretmenim tatile girince gidebilirim bir fikrini almakta fayda var. Tugrul bey keşke birini yetiştirmiş olsaydı ama o da olmamış malesef.

lütfen üzülme, seni üzmek için yazmadım.
bir de sen osman oymakla görüşecektin sanırım görüştün mü
Biliyorum üzmek için söylemedigini ama hem pişmanlık,hem üzüntü ne bileyim işte kendime kızıyorum ama kaderin de önüne geçemiyoruz. Bir dakika sonrasını kestiremezken bu olayı nereden bilecektik. Keşke yaşasaydı da kimseyi ameliyat etmeseydı. Bu dünyadaki varlıgı bizlere hediye gibiydi zaten.ay ben gene duygusallaştim sanirim:KK43: osman oymak aklımdakı ilk doktor ama biraz araştırdım o da çok pahalıymış sanırım. O da kas üstü ve dogallık taraftarı bir doktor yazılarından okudugum ve videolarından okudugum kadarıyla

merhabalar.. günlerdir okuyorum kas altı kas üstü derken cumartesi günü dr.şener küçük e muayene oldum. kas altı tekniği uygulayacağını derimin çok ince olduğunu söyledi. çok korkuyorm. 1 çocuk annesiyim. tek meme emdi göğüslerim sarkık durumda. eşimide güç bela ikna ettim. am aiş ciddiye bnince bi korku sardı. amelıyat sonrası çok ağrı olurmu 1 haftaya toparlarmıyım diye düşünmeden edemiyorum.

merhabalar.. günlerdir okuyorum kas altı kas üstü derken cumartesi günü dr.şener küçük e muayene oldum. kas altı tekniği uygulayacağını derimin çok ince olduğunu söyledi. çok korkuyorm. 1 çocuk annesiyim. tek meme emdi göğüslerim sarkık durumda. eşimide güç bela ikna ettim. am aiş ciddiye bnince bi korku sardı. amelıyat sonrası çok ağrı olurmu 1 haftaya toparlarmıyım diye düşünmeden edemiyorum.
Toparlanırsın cnm :KK66: ama yine de Bi hareket kısıtlılığı olur.

Teşekkür ederim zaten tuğrul bey gibi bir doktorla karşılaşmadıkça değiştirmeyi düşünmüyorum.onun gibi bir doktorla karşılaşacağımı da hiç sanmıyorum ama belki onun gibi düşünen yapan doktor vardır diye bir umut burayı takip ediyorum. ben istanbulda yaşamıyorum o yüzden aklıma yatan doktorlarla gidip görüşme imkanım yok ben de sizi takip ediyorum.
ayrıca kasüstü tercih eden doktorlar tuğrul bey gibi mi yapar onu da bilemiyorum.

adan dedi:
Kizlar iki gundur fena gribim.normalde yarin hasan findikla gorusmem vardi.fakat gidemiycem.arayip erteledim.bu arada merak edenlere hasan beyin muayene ucreti 200 tl.mesut ozcana 2 ay once 300 tl ye muayene oldum.ameliyatimi yapan alper bayraktarin muayene ucreti de 250 tl.bir de prof.hoca var bursada.ramazan kahveci.onun ucreti de 200 tl.bugun tugrul turanla gorustum.mail yoluyla.kendisi uzun uzun aciklama yapti sagolsun.protez arti diklestirmede ya da sadece protez ameliyatlarinda hiçbir sekilde memeyi kasla ilişkilendirmeyi dogru bulmuyorum be yapmiyorum da dedi.bunu hastalarla gorusmelerimde resimlerle nedenlerini aciklayarak yapiyorum dedi.memenin dogal yerinin ve yapisinin bozulmamasindan yanayim dedi.diklestirmede protezin sekli yada hacmi etken degil dedi.ben kas ustu olursa diklestirme de olsa sarkar diye endise ediyorum dedim.kas ustu ameliyatta protezi tutan sadece deri degil dedi.meme icinde ona gore islem yapiyorum dedi.soyle de bir ornek vermis.300 cc istersen fazla deri alinir 450 istersen az deri alinir.disardan alinan deri miktarı sarkma yasanmasinda etken bir madde degil dedi.istediginiz boyut ve hacmi secebilirsiniz dedi.sarkmadan korkup kucuk protez taktirmanizi gerektirecek bir durum soz konusu degil dedi.ayrica tugrul beyin muayenesi ucretsizmis kizlar.istanbula geldigim zaman kendisiyle de gorusmeyi dusunuyorum.

adan arkadaşımızın yazdığına göre tuğrul bey kas üstünde sarkma olmaması için meme içinde ona göre işlem yapıyorum demiş acaba kas üstü yapan bütün doktorlar da aynı işlemi yapıyor mu yoksa sadece tuğrul bey mi yapıyordu? anlayacağınız benim de kafam karışık. bir diyorum pişman olursun tuğrul beyin yaptığı güzelliği bozdurtma bir diyorum tuğrul bey gibi düşünen yapan illa vardır... benim sorularım kafanızı daha çok karıştırabilir isterseniz tekrar yazmayım kafanızı daha çok bulandırmayım
Aynı şeyi benim dr um söyledi "kas üstü ameliyatta deriyi tutan sadece protez değil ona göre işlem yapiyorum" dedi bana da pazar günü ameliyat olucam umarım sonucu iyi olur ben guvendim karar verdim hakkımda hayırlısı olsun bi kaç günüm kaldı artık

X