Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş Kıl Tekniği (Microblading Dikkat!)

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Ayper Yildiz

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2021
1
1
38
Merhaba Hanımlar

İstanbul'da olan bayanlar için yazıyorum. Microblanding yaptıracaksanız eğer sakın Ümraniye'deki Koçak Brows'a gitmeyin sakın sakın sakın...
Azerbaycan'dan gelmiş sözde 4 ödül almış bayan yapıyor. Fakat yaptığı uygulama 2. seanstan sonra dökülüyor, döküldü rütuş istiyorum deyince 200-300 TL ödeme isteniyor. Tabi pazarlamaya gelince profesyoneller. Ve hanımlar tok satıcı oldukları için insanlara karşı çok saygısızlar.

Merhaba Hanımlar

İstanbul'da olan bayanlar için yazıyorum. Microblanding yaptıracaksanız eğer sakın Ümraniye'deki Koçak Brows'a gitmeyin sakın sakın sakın...
Azerbaycan'dan gelmiş sözde 4 ödül almış bayan yapıyor. Fakat yaptığı uygulama 2. seanstan sonra dökülüyor, döküldü rütuş istiyorum deyince 200-300 TL ödeme isteniyor. Tabi pazarlamaya gelince profesyoneller. Ve hanımlar tok satıcı oldukları için insanlara karşı çok saygısızlar.
Geçmiş olsun 🙏🏻

Merhaba, çarşamba günü için tamda buraya randevu almistim. Kalıcı eyeliner için.

Kalıcı Eyeliner İçin tek adres Cansu Durkun
Kendisi Ankara’da ama
ACF89765-976F-4058-8D91-A0E357E80313.jpeg

X