Göz Makyajı microblading kaş, kıl tekniği, kalıcı kaş

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Aylinn_sude35

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
25 Ocak 2016
2
1
41
Bostanlı da lilyum güzellik merkezi var. Sahibi Nesrin hanım. Sakın gitmeyin. Güzel bir kaş hayaliyle gidiyorsunuz fakat abuk bir şekil ve renk alan kaşlarınız berbat oluyor. Mekan sadece kaş tasarımı ve tırnak bakımı üzerine açılmış olsa da; microblading de çok yeni. Üstelik işi yapan Nesrin iyi niyetli sayılmaz çünkü her düzeltmeye gittiğinizde ekstra paralar talep ediyor ve o düzeltmeler bitmek bilmiyor. işlemi bitirdiğinde ise '' çok uğraştım ama'' diyerek daha çok para istiyor. Üstelik el becerisi kötü olduğu gibi görsel becerisi de çok kötü. bana öyle bir kaş şekli çizdi ki, işlem bittiğinde kaşlardan biri oldukça havada ve iki kaş şekli de birbirinden alakasız oldu. Sonucu beğenmediğimi her dile getirdiğimde önce, yaptığının çok güzel olduğundan kendinin ne kadar profesyonel olduğuna kadar en az 1 saat yapılan nutuğunun işe yaramaması sonucu işin içinden sıyrılmak için daha önce yaptırdım yerleri, kullandıkları boyayı falan suçlamaya başladı. Ve bu da o kadar uzun sürüyor ki lanet olsun diyerek kaçmak zorunda kaldım. Yani param ile rezil olduğunla kaldım. Üstelik düzeltilmesi de bir o kadar zahmetli. Ben İstanbul da yaşamıyorum o yüzden pek araştırma fırsatı bulamadan bir tanıdığımın önerisiyle gitmiştim. Ben yaptım siz yapmayın iyice araştırmadan yaptırmayın. Kaşlar bakışlar önemli çünkü...

X