Kalıcı Makyaj Uygulamaları Kaş kontür mağdurları

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

Bsylcn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mart 2019
2
2
30
Merhaba arkadaşlar. Daha önce bu konu defalarca açılmış , şimdiye kadar forumda yazan tüm mesajları okudum. Fakat cevap bulamadım.
Yaklaşık 2 yıl önce İzmir Karşıyaka da Microblading yaptırdım. Daha doğrusu ben öyle zannediyordum , araştırmadan gittiğim için kadın makinaya bağlı bir cihazla 3d kıl tekniği şeklinde kalın kalın çizgiler attı. 6-7 ay sonra renk kırmızıya dönüştü çok kötü hal aldı. Kırmızı görünümün geçmesi için 1 ay önce (bu sefer araştırarak) başka bir yerde Microblading yaptırdım. Kadın kaşlarımı çok kalın yaptı , beğenmediğimi ve çok kalın olduğunu söylememe rağmen bana söylediği şey 10 gün sonra o kalınlık incelcek oldu. Tabi ben inanmadım , eve gelip suyla yıkadım , kese yaptım tabiki de çıkmadı. Şimdi kontrol zamanım geldi fakat gitmeyi düşünmüyorum. Tamamen Kaş kontürünün silinmesini istiyorum.
Özel solüsyonu öneren var ya da lazer yaptıran. Ama her ikisinin de zararını ve yararını görenler olmuş. Kafam çok karıştı benim gibi daha önce bu konuda çözüm bulan arkadaşlarım lütfen akıl verirseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Merhaba arkadaşlar. Daha önce bu konu defalarca açılmış , şimdiye kadar forumda yazan tüm mesajları okudum. Fakat cevap bulamadım.
Yaklaşık 2 yıl önce İzmir Karşıyaka da Microblading yaptırdım. Daha doğrusu ben öyle zannediyordum , araştırmadan gittiğim için kadın makinaya bağlı bir cihazla 3d kıl tekniği şeklinde kalın kalın çizgiler attı. 6-7 ay sonra renk kırmızıya dönüştü çok kötü hal aldı. Kırmızı görünümün geçmesi için 1 ay önce (bu sefer araştırarak) başka bir yerde Microblading yaptırdım. Kadın kaşlarımı çok kalın yaptı , beğenmediğimi ve çok kalın olduğunu söylememe rağmen bana söylediği şey 10 gün sonra o kalınlık incelcek oldu. Tabi ben inanmadım , eve gelip suyla yıkadım , kese yaptım tabiki de çıkmadı. Şimdi kontrol zamanım geldi fakat gitmeyi düşünmüyorum. Tamamen Kaş kontürünün silinmesini istiyorum.
Özel solüsyonu öneren var ya da lazer yaptıran. Ama her ikisinin de zararını ve yararını görenler olmuş. Kafam çok karıştı benim gibi daha önce bu konuda çözüm bulan arkadaşlarım lütfen akıl verirseniz çok sevinirim.
Şimdiden teşekkürler

Picosil cihazi ile sildirip de zarar gören olduğunu hic sanmiyorum. Diger lazer cihazlarini ben de hic onermiyorum. Picosil ile kaşlarımı sildirdim. Tek minik bir iz bile yok. Kaşlarım da uzadi ve uzamaya devam ediyor. Kaş kıllarını döküyor zarar veriyor diyenlere de asla inanma.
Solüsyonu asla tavsiye etmem. Hic bir doktor da solusyonla silelim demez zaten. Inanma da.
Instagramda bununla ilgili olarak deneyimlerimi yazdim. Incelemeni tavsiye ederim.
Esy dgn
Kafana takilanlari da sorabilirsin.

Evet sizi takip ediyorum instagramda. Aşama aşama tüm süreçlerinizi gördüm. Kaşlarınız şuan çok güzel ve doğallar.
Sanırım bu süreçte sabretmek çok önemli 🙏
İzmir’de yaşıyorum pisocil cihazıyla lazer yapan bir yer var mı bilmiyorum. Ama araştıracağım. Çok teşekkür ederim.

afyon asrın güzellik salununda kesinlikle yaptirmayin.kaşimin icine etti afadersiniz.duzelmiyorda.sekillerimi farkli desem kalinliklarimi farkli desem rengi lacivert oldu desem bilemedim.birde uste cikti .sakin ha aldanmayinn.derinin en altina inmis dövme gbi yapmis.yuzum cizik icinde

Picosil cihazi ile sildirip de zarar gören olduğunu hic sanmiyorum. Diger lazer cihazlarini ben de hic onermiyorum. Picosil ile kaşlarımı sildirdim. Tek minik bir iz bile yok. Kaşlarım da uzadi ve uzamaya devam ediyor. Kaş kıllarını döküyor zarar veriyor diyenlere de asla inanma.
Solüsyonu asla tavsiye etmem. Hic bir doktor da solusyonla silelim demez zaten. Inanma da.
Instagramda bununla ilgili olarak deneyimlerimi yazdim. Incelemeni tavsiye ederim.
Esy dgn
Kafana takilanlari da sorabilirsin.
mrb nerde sildirdiniz acaba

Evet sizi takip ediyorum instagramda. Aşama aşama tüm süreçlerinizi gördüm. Kaşlarınız şuan çok güzel ve doğallar.
Sanırım bu süreçte sabretmek çok önemli 🙏
İzmir’de yaşıyorum pisocil cihazıyla lazer yapan bir yer var mı bilmiyorum. Ama araştıracağım. Çok teşekkür ederim.
merhaba bende izmirde yaşıyorum. 2 seans solüsyonla silme yaptırdım ama hiç memnun değilim 😔 pisocil cihazı olan yer buldunuz mu izmirde acaba

kaş kontorü yaptırırken iyi erler seçmek çok önemli. bende kıl tekniğiuygulması yaptırdım çok memnunum hiçbir sıkıntımolmadı . doğru yer ve kaşınıza uygun yeni kaşlar

kaş kontorü yaptırırken iyi erler seçmek çok önemli. bende kıl tekniğiuygulması yaptırdım çok memnunum hiçbir sıkıntımolmadı . doğru yer ve kaşınıza uygun yeni kaşlar
sonucta ömür boyu kalıcı bir uygulama değil ve 2 yıl sonunda renk atmaya başlıyor ve görüntü kötü oluyor.

Kaşlarımı Etiler’de Paşapolat’a yaptırdım. Kesinlikle tavsiye etmiyorum gitmeyi düşünen varsa.

Kendi instagram hesabında doğal kaş diye reklamını yapıyor sebebini anladım çünkü birşey yapmıyor.

1650 tl’ye 3 kez kaş alımı ve şekillendirme yaptırdım. Kaş rengimde renk koyulaşması bile yok şu anda. Yine kaş kalemi kullanacağım yani 😊
Güzel kazıklandım. Verdiğim para haram zıkkım olsun.

Üstelik küfürbaz adamın teki hayatımda duymadığım kadar küfürü kaşlarımı yaptırırken duydum. Asla eleştiri kabul etmiyor.
Resmen paramla rezil oldum.

Çok araştırdım bir tane bile olumsuz yorum görmemiştim o yüzden memnun olacağımı düşünerek gitmiştim. Şu anda çok çok iyi anlıyorum googledan bile insanlara açık yorum ekleyemiyorum.

Burdan yazarak araştıran biri varsa en azından bilmesini isterim. Benim gibi körü körüne gitmesin.

Şimdiden teşekkürler
Lazerle sildireceksen işlemden hemen önce kaşlarını ağda veya cımbızla kökten al. Kıl ve kıl kökü olmayınca lazer kıllara etki edemeyecektir. Ben hiç öyle şeyler yaptırmadım. Makyaj bile yapmıyorum. Saçımı bile boyamam. Yıpranır diye fön bile çektirmem. Artık benim gibiler farklı ve güzel görünüyor. Niye böyle şeyler yapıyorsunuz canlarım. Doğal haliniz en güzeli.

Şimdiden teşekkürler

Lazerle sildirmeden hemen önce kılları ağda veya cımbızla alın. Kıl ve kökü olmayınca lazer zarar veremez.

Türkiye’de silme konusunda hem lazer hem solüsyon yapan tek kişi Ankara’da Cansu Durkun.Kaşın durumuna bakıp tedaviyi belirliyor.Hangi durumda lazer ile silinir hangi durumda solüsyon İle silinebileceğini söylüyor.Ben doktorların Kaş silmeden çok anladıklarını pek sanmıyorum.Kaşımı sildirmek için o kadar seans a gittim yemyeşil bir görüntü kaldı.Sonra Cansu Hanım bunu artık lazer görmez solüsyona dönmeliyiz dedi.2 seans sonra silip tekrardan İşlem yapabildi.Şuan çok iyi durumda.Tavsiye edeceğim tek yer.

Acaba İzmir'de kaşlarınızı sildireceginiz bir yer buldunuz mu? sildirdiniz mi benimle paylasirmisiniz bende magdurum

X