Kalıcı Makyaj Uygulamaları KAŞ KONTÜRÜ SİLDİRME?

Kalıcı makyaj yaptıranlar, kalıcı makyaj kaş, kalıcı makyaj nedir, kalıcı makyaj nasıl yapılır, kalıcı makyaj silme, kalıcı makyaj fiyatları, kalıcı makyaj dudak

papatyalar27

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2017
31
10
34
Merhaba arkadaşlar;

Ben bundan yaklaşık 5 yıl önce hayatımın hatasını işinin ehli olmayan birine kaş kontürü yaptırarak yaptım. Kaşlarımın rengi gri oldu. Ne kadar itici bir görünüme sahip olduğunu ve nasıl bir moral çöküşüne uğradığımı siz düşünün. Şimdi kaşlarımın üzerine microblading işlemi yaptırmak istiyorum. Fakat kaşımda boya olduğu için bu işlemi yapamıyorlar. (Bu kaş kontürü bayağa başımın belası oldu anlayacağınız). Öncelikle bu kaş kontürünü sildirmeliyim. Uzun zamandır araştırma yapıyorum. Lazer ile sildirme işlemi ciltte iz bırakıyormuş. Lazersiz kaş kontürü sildirme işlemi yaptıran ve memnun kalan var mı aranızda ?

Siz siz olun araştırmadan yüzünüze hiç bir elin değmesine izin vermeyin. Ücretin düşük ya da yüksek olması ile işlemin etkililiğini sınıflandıramazsınız. En önemlisi yapacak kişinin tecrübesidir. O yüzden yorumlarınıza ihtiyacım var. Artık yaş tahtaya basamam.

Şimdiden güzel yorumlarınız için teşekkür ederim :)

Son düzenleme:
Merhaba silme işlemini fazla tavsiye etmem lazerli işlem deride hem iz bırakıyor hem pahalı hem de zahmetli bir uygulama. Bunun yerine ben önce bir seans özel solisyonla ciltteki boyayı kusturma ve kamufle çalışması yapıyorum yaklaşık 21 gün sonra da cilde ve saç rengine uyacak yeni doğal kahve tonlarıyla eski işlemin üzerinden yüze uygun şekil verip işlemimi tamamlıyorum. Ulaşmak isterseniz instagramdan ulasabilirsiniz

Son düzenleyen: Moderatör:
Canım kalıcı makyaj sayfasının başında Ayten Kömürcü adında bir kullanıcının bu konu hakkında bilgilendirme yazısı var. Uzun uzun açıklamış. Kendisi de lazersiz siliyor sanırım. Lazerle silmenin iz bıraktığını yazmış çünkü. Kullanıcı yorumlarında memnun kalanlar var. Tamamını okumadım sen bir incele istersen. Bir araştır ona göre karar verirsin.

Canım kalıcı makyaj sayfasının başında Ayten Kömürcü adında bir kullanıcının bu konu hakkında bilgilendirme yazısı var. Uzun uzun açıklamış. Kendisi de lazersiz siliyor sanırım. Lazerle silmenin iz bıraktığını yazmış çünkü. Kullanıcı yorumlarında memnun kalanlar var. Tamamını okumadım sen bir incele istersen. Bir araştır ona göre karar verirsin.

Canım benim sana ne kadar teşekkür etsem az. Sayende kabusum olan kaş boyasından kurtuldum... Seninle konuştuktan sonra yazısını okudum. Ayten Kömürcü hanımı internetten araştırdım. Çoğu kişi memnun kalmış zaten. Güzellik merkezine gittim. Benimle çok yakından ilgilendiler. Bizzat Ayten hanımla konuştum. Çarşamba günü silme işlemi yapıldı. Bu kadarını ben de beklemiyordum gerçekten. Sanki sırtımda büyük bir yük vardı da ondan kurtuldum...

Arkadaşlar merhaba 2 gündür forumun bütün yorumlarını okudum ama sanırım benim problemimle karşılaşan yok..
2 gün önce kıl tekniği kaş kontür yaptırdım. İlk başta herkes gibi koyu ve kalın geldi panikledim. 24 saat sonra yıkadım kaşlarımı. Şimdi kavis ve rengi oturdu ama kaş diplerim ve kaşın başladığı yer kızıl bir renk aldı fotoğrafını yüklemeye çalışıyorum. Yapan merkezle görüşünce boya kusmuş geçicidir dediler ama panik haldeyim gören herkes ne yaptın kendine diyor yardımcı olabilecek biri var mı aranızda?

papatyalar27 ... Acaba kaşındaki değişimin fotoğraflarını paylaşabilir misin? Memnun kaldığını söylediğin için merak ettim.

2 seans silme yapıldı. 1. seansta kavis kısmı çok çıkmıştı. Rütuşta üzerine ten rengi geçildi. Kaşlarım bana çok sert ifade veriyordu. Çok mutluyum, eski görüntüme kavuştum. Fotoğraf yükleyemiyorum kızlar ama tekrar deneyeceğim. Adet gecikmesi olmadı bu arada.

26941599_349664355442810_1580180445_o.jpg
26938221_349664372109475_344646326_o.jpg

İki tane fotoğraf ekledim öncesi ve sonrası için. Yerleri karışık yüklenmiş. Onu anlamışsınızdır. 2 Seans silme yapıldı. 1. seansta kavis kısmı çok çıkmıştı.Rütuşta üzerine ten rengi geçildi. Kaşlarım bana çok sert ifade veriyordu. Eski görüntüme kavuştum, çok mutluyum. Adet gecikmesi olmadı bu arada.

İki tane fotoğraf ekledim öncesi ve sonrası için. Yerleri karışık yüklenmiş. Onu anlamışsınızdır. 2 Seans silme yapıldı. 1. seansta kavis kısmı çok çıkmıştı.Rütuşta üzerine ten rengi geçildi. Kaşlarım bana çok sert ifade veriyordu. Eski görüntüme kavuştum, çok mutluyum. Adet gecikmesi olmadı bu arada.

Of offf. Simetrik bile olmamış yaptırdığında. Gerçekten çok felaketmis. Simdiyse cok güzel. Herşeyin doğalı makbul sanırım. Ben de düşünüyordum vazgeçtim.

Cok profesyonel yapanlar güzel olanlar elbette var. Ama şans meselesi. Sonra silme falan ben uğraşamam.:KK14:

merhaba arkadaşlar bende kaş kontürü yaptırdım kendini 15 yıllık bu işin uzmanıyım diye tanıtan neslihan şenlik adındaki hanımefendi Ankara Ümitköyde çalışıyor. Allahım yok böyle bir rezillik kaşlarımı berbat etti dalga dalga bi kaş yaptı bu işten anlamayan birinin eline verin kalemi daha iyi çizer o derece paramla rezil olduğumamı yanayım çıkmayacak birşey olduğuna mı yanayım bilemedim. insan içine çıkmaya utandım kendim boyayla düzeltmeye çalışsam zaten kalın yaptığı kaşlar oluyor odun gibi kaş. rengini falan geçtim şekli rezil ötesi yani. her neyse soldurmak için önerim şu internetten tca solisyon aldım %20 lik ve kulak çubuğuyla sadece kaşın olduğu yere sürdüm ve beyazlamasını bekledim evet yakıyor ama dayanılmayacak bir acı değil yaklaşık 2 dk falan sonra bol su ile yıkadım ve bepanten sürdüm üst deri soyuldu 15 gün sonra tekrarladım rengi baya soldu yapmaya da devam edicem. benim nacizane önerim budur arkadaşlar.

merhaba arkadaşlar bende kaş kontürü yaptırdım kendini 15 yıllık bu işin uzmanıyım diye tanıtan neslihan şenlik adındaki hanımefendi Ankara Ümitköyde çalışıyor. Allahım yok böyle bir rezillik kaşlarımı berbat etti dalga dalga bi kaş yaptı bu işten anlamayan birinin eline verin kalemi daha iyi çizer o derece paramla rezil olduğumamı yanayım çıkmayacak birşey olduğuna mı yanayım bilemedim. insan içine çıkmaya utandım kendim boyayla düzeltmeye çalışsam zaten kalın yaptığı kaşlar oluyor odun gibi kaş. rengini falan geçtim şekli rezil ötesi yani. her neyse soldurmak için önerim şu internetten tca solisyon aldım %20 lik ve kulak çubuğuyla sadece kaşın olduğu yere sürdüm ve beyazlamasını bekledim evet yakıyor ama dayanılmayacak bir acı değil yaklaşık 2 dk falan sonra bol su ile yıkadım ve bepanten sürdüm üst deri soyuldu 15 gün sonra tekrarladım rengi baya soldu yapmaya da devam edicem. benim nacizane önerim budur arkadaşlar.

Canım geçmiş olsun. Bu bilinçsiz insanların elinden nedir çektiğimiz. Doğru söylüyorsun. Paramızla rezil oluyoruz. Kötü kaş insanın yaşını da büyük gösteriyor. Senin dediğin TCA'yı ben de araştırmıştım, uygulayacaktım. Allah'tan vazgeçtim. Çünkü bir kaç kişi bana TCA'nın sadece rengini açtığını ama boyayı tamamen çıkarmadığını söylemişti. Üstelik cildi inceltiyormuş.

Canım geçmiş olsun. Bu bilinçsiz insanların elinden nedir çektiğimiz. Doğru söylüyorsun. Paramızla rezil oluyoruz. Kötü kaş insanın yaşını da büyük gösteriyor. Senin dediğin TCA'yı ben de araştırmıştım, uygulayacaktım. Allah'tan vazgeçtim. Çünkü bir kaç kişi bana TCA'nın sadece rengini açtığını ama boyayı tamamen çıkarmadığını söylemişti. Üstelik cildi inceltiyormuş.
Evet canim yeni cilt oluşana kadar inceliyor cunku cildin soyuluyor ve tamamen çıkarır mi bilmem benimkinin rengi baya soldu en azindan kendim boyayarak duzgun şekil verebileceğim duruma neredeyse geldi. Birde tca nin %20 lık olanını aldim yuksek olan zarar verebilir

Arkadaşlar merhaba, öncelikle bu yoruma kesinlikle katılmıyorum. Neslihan hanıma bende kaş kontur yaptırdım. Yaklaşık 5 ay oldu. İstediğim şekli tam tamına yaptı ve çok ilgili. İlk işlemi yaptırdıktan sonra 15 gün geçince tekrar kontrole çağırıyor ve yaptığı işlemi kontrol ettikten sonra beğenip beğenmediğini soruyor. Kesinlikle bu yoruma katılmıyorum. İstenildiği takdirde özelden mesaj atmaları halinde kaşlarımın öncesi ve sonrası fotoğraflarını atabilirim. Kendisine buradan da tekrar teşekkür ediyorum.

Evet canim yeni cilt oluşana kadar inceliyor cunku cildin soyuluyor ve tamamen çıkarır mi bilmem benimkinin rengi baya soldu en azindan kendim boyayarak duzgun şekil verebileceğim duruma neredeyse geldi. Birde tca nin %20 lık olanını aldim yuksek olan zarar verebilir
Şu anda nasıl kaşlarınızın durumu? Foto paylaşabilir misiniz?

Tca’dan memnun kaldınız mı?

X