Kas zarı altı meme ameliyatı olanlar bilgi lütfen

Bir başkası dokunduğunda silikonmuş hissi oluşuyor muymuş acaba? Normal meme dokusu gibi mi hissediliyor dokunulup ellenince
Merhaba, şu an oluyor, yumuşamaya başladı ama bir sertlik var tabi. Tamamen oturması 1 seneyi buluyormuş. Ben de daha 2 ay oldu yumuşadı ön taraf ama zamanla tam oturacakmış tüm süreç iyice oturması 6ay-1 sene diyorlar :)

Merhaba, şu an oluyor, yumuşamaya başladı ama bir sertlik var tabi. Tamamen oturması 1 seneyi buluyormuş. Ben de daha 2 ay oldu yumuşadı ön taraf ama zamanla tam oturacakmış tüm süreç iyice oturması 6ay-1 sene diyorlar :)
Teşekkürler güzel cevap için, bir de sizde estetik öncesi meme dokusu var mıydı? Varsa ne kadardı

daha öncesinde meme dokunuz var mıydı? sütyende şuan hangi cupa tekabül ediyor?
Bir de olmayan herkesin aklında en büyük soru ağrı kaç güne terk ediyor :)
Ağrının ne kadar sürdugunu kimse söyleyemez. Teyzem yaptırdıktan 1 hafta sonra çalışmaya başladı, 2. Hafta tamamen normal hayatına dönmüştü. Ben aylarca resmen azap çektim. 3 ay geçti hala limon sıkamıyor geceleri rahat uyuyamiyordum. Bu bünyeyle ilgili bisey

Teşekkürler güzel cevap için, bir de sizde estetik öncesi meme dokusu var mıydı? Varsa ne kadardı
Bende vardı biraz ama emzirme döneminden sonra özellikle üst kısmı boşalmış ve sarkmaya başlamıştı. Ölçü olarak 75a push up lı giyerdim push up sız hiç giyemezdim, şimdi 75b push up sız giyiyorum. Nasıl gönderiliyor bilmiyorum ama ihtiyacınız olursa foto da gönderirim.

Bende vardı biraz ama emzirme döneminden sonra özellikle üst kısmı boşalmış ve sarkmaya başlamıştı. Ölçü olarak 75a push up lı giyerdim push up sız hiç giyemezdim, şimdi 75b push up sız giyiyorum. Nasıl gönderiliyor bilmiyorum ama ihtiyacınız olursa foto da gönderirim.
Süreç, CC, beden, ve sonuç olarak Sizinle aynı durumdayız uzun yıllar sağlıkla kullanalım inş.🙏🥰

Gerçekten çok iyi olur ben de size atarım değerlendirirsiniz ameliyat geçiren birisi var
Profilime girip özel mesaj bölümüne basmanız gerekiyor :)
Ameliyat sonrası 75b mi oldu yani

350 cc mentor marka meme altından oldum . Sorun yok sorabilirsiniz
Merhaba.Ben de aynı marka ve büyüklükte protez ameliyatının 3.günündeyim.Dokum gevşek ama azdı ve ancak bu büyüklük doldurmuş içini. Bana aşırı büyük geldi.O kasar suni duruyor ki, özellikle üst kısmı ağzıma girecek gibi. Direnlerim benim de çıkmadı daha.54 kilo giediğim ameliyattan 59,5 ile çıktım.Hala da çok ödemliyim. Açıkçası ağrı ve acı bir yana görüntü yüzünden çok pişmanım ki doktorum bile dün akşam hem içeride oluşan hematomu temizlemek hem de beni mutlu etmek için,henüz yara kapanmamışken,neredeyse dün akşam daha küçük bir protezle değiştirrecekti.sonra beklemeye karar verdik.ama ben çok endişeliyim hem bu kadar büyük ve yapay duracak düşüncesi ile.Siz de nasıl oldu? Daha tatmin edici hale geldi mi görüntü.Ağrı kısmı beni endişelendirmiyor,neticede vakti gelince geçecek.Ama görüntü.:KK43:(

Merhaba.Ben de aynı marka ve büyüklükte protez ameliyatının 3.günündeyim.Dokum gevşek ama azdı ve ancak bu büyüklük doldurmuş içini. Bana aşırı büyük geldi.O kasar suni duruyor ki, özellikle üst kısmı ağzıma girecek gibi. Direnlerim benim de çıkmadı daha.54 kilo giediğim ameliyattan 59,5 ile çıktım.Hala da çok ödemliyim. Açıkçası ağrı ve acı bir yana görüntü yüzünden çok pişmanım ki doktorum bile dün akşam hem içeride oluşan hematomu temizlemek hem de beni mutlu etmek için,henüz yara kapanmamışken,neredeyse dün akşam daha küçük bir protezle değiştirrecekti.sonra beklemeye karar verdik.ama ben çok endişeliyim hem bu kadar büyük ve yapay duracak düşüncesi ile.Siz de nasıl oldu? Daha tatmin edici hale geldi mi görüntü.Ağrı kısmı beni endişelendirmiyor,neticede vakti gelince geçecek.Ama görüntü.:KK43:(
Benim 3. Ayım 3. Gün gördüğüm göğüslerle şuankiler arasında ciddi fark var şuan en ödemli olduğun zamanlar . Sendekilerin çoğu göğüs değil ki canım çoğu ödem İnan bana çoğu gidecek zaten üst kısımlar gidiyor . Şuan aşırı erken ve boşuna kafana takıyorsun istesen de öyle kalmayacak. Hatta ben de çok büyük diye konu açmıştım burda. Ama çoğu gitti ve aşırı doğal oldu. Bu ameliyatı oldum tamam bitti diye düşünürsen çooook yanılırsın sonrası önemli . 1. Ayda az çok oturur görüntü merak etme

Benim 3. Ayım 3. Gün gördüğüm göğüslerle şuankiler arasında ciddi fark var şuan en ödemli olduğun zamanlar . Sendekilerin çoğu göğüs değil ki canım çoğu ödem İnan bana çoğu gidecek zaten üst kısımlar gidiyor . Şuan aşırı erken ve boşuna kafana takıyorsun istesen de öyle kalmayacak. Hatta ben de çok büyük diye konu açmıştım burda. Ama çoğu gitti ve aşırı doğal oldu. Bu ameliyatı oldum tamam bitti diye düşünürsen çooook yanılırsın sonrası önemli . 1. Ayda az çok oturur görüntü merak etme
Çok teşekkür ederim 💜 Kas altı çok roum okumuştum ama kas üstü operasyon için yorumlarınız beni çok rahatlattı.

Çok teşekkür ederim 💜 Kas altı çok roum okumuştum ama kas üstü operasyon için yorumlarınız beni çok rahatlattı.
Açıkcası ben hem doğallığından hem de yumuşaklığından çok çok memnunum . Eminim zamanla seninde fikirlerin bu yönde olacaktır Aklında soru kalmasın diye herşeyden bahsediyorum zaten canım ☺️

Kusura bakmayın çok şey soruyorum ama göğüslerinizin alt kıvrım kısımları sanki yeni ağırlığı kaldıramıyor gibi geriliyor ve ağrıyor muydu sizde de? Kas üstü olduğu için ağırlık mı yapıyor diye düşünmeden edemiyorum.sanki göğüs altlarım yırtılıyormuş gibi bir basınç var.Memelerin farklı noktalarında da dokunmayla hissedilen ağrılar ve zaman zaman bıçak sağlanıyormuş gibi olan batmalar var.şu an şekilden çok o ağrılara odaklandım ve hep bir terslik mi var düşüncesinden kurtulamıyorum. Ne kadar zormuş bu işler off 😔

Kusura bakmayın çok şey soruyorum ama göğüslerinizin alt kıvrım kısımları sanki yeni ağırlığı kaldıramıyor gibi geriliyor ve ağrıyor muydu sizde de? Kas üstü olduğu için ağırlık mı yapıyor diye düşünmeden edemiyorum.sanki göğüs altlarım yırtılıyormuş gibi bir basınç var.Memelerin farklı noktalarında da dokunmayla hissedilen ağrılar ve zaman zaman bıçak sağlanıyormuş gibi olan batmalar var.şu an şekilden çok o ağrılara odaklandım ve hep bir terslik mi var düşüncesinden kurtulamıyorum. Ne kadar zormuş bu işler off 😔
Kas üstü ile kas zarı altı farklı çünkü zar protezi tutuyor ama kas üstü olup yıllarca kullananda var öyle bir durum olduğunu zannetmiyorum. Daha yeni dikiş yerleriniz var tabiki ağrılar oluyor 3. Ayda olmama rağmen bazen hafif dikişlerime dokunduğumda ağrıyor. Yaşadıklarınız çok normal ben de aynısını yaşadım ama o his genelde südyensiz oluyordu medikal südyeni kullanın zamanla geçer emin olun

Ve hiç korkulacak bir şey yok yaşadıklarınızı herkes birebir yaşadı bu acıları mecbur çekeceğiz ameliyattan sonraki ilk evrede ☺️

Ve hiç korkulacak bir şey yok yaşadıklarınızı herkes birebir yaşadı bu acıları mecbur çekeceğiz ameliyattan sonraki ilk evrede ☺️
Yarın 2 hafta olacak ameliyat olalı lakin hâlâ çok gergin,meme uçlarında ve altlarda aşırı hassasiyet,ağırlık ve basınç hissi çok yoğun. Ne zaman biraz daha rahatlayacağım,memelerimi bana aitmiş gibi hissedeceğim :KK43: şu an görüntünün büyüklüğü bile ikincil derdim hâline geldi .Sanki hiç geçmeyevek gibi.

Öncelikle açıklayıcı yazınız için teşekkür ederim. Ben de bütün bu söylenenlere dayanarak bende mi bir sorun var diye düsünüp durmaktan kendimi alıkoyamadım. Dediğiniz gibi herkesin iyileşme süreci bu kdar erkenken benim niye bu sekilde diye sürekli sorguladım ve korktum. Henüz 1 hafta kaldı 1. Ayımı tamamlamama bazı günler göğsümün alt kısmında acı gerginlik hissediyorm bazı günlerde de daha iyi hissediyor gibiyim..hatta kaburgamın olduğu kısım bile hafif gerilsem acıyor ve o kısma kadar gerginlik var enteresan..
Size de cok geçmiş olsun sanırım biraz daha sabretmem gerekiyor tekrar tesekkür ediyorm beni rahatlattınız.❤️
Merhaba göğüslerinizin altında hissettiğiniz o basınç ve ağrı geçti mi acaba? Benim de yarın 2.hftam dolacak ama sanki altlarda göğüslerim ağırlık yapıyormuş gibi gerilmeler çok şiddetli.

meme büyütme ameliyatı olmak istiyorum : meme dokum alttan az var üstten pek Yok . Kas altı istemiyorum Ağrıdan korkuyorum. .... kas zarı altı istiyorum ; ama üstten dokum pek yok .. kase koymuş gibi bir görüntü olur diye korkuyorum 😨
Benim gibi meme dokusu olmayıp kas zarı altı ameliyat olan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi ?? Doğal bi görüntü mü elde edildi yapay durdumu ?
Son olarak doktorlarım 400 cc ye kadar protez alacağımı söylüyor
Merhaba ben kas zarı altı ameliyatı oldum 13 gün önce.350 cc high profil mentor takıldı.hiç öyle kase konmuş gibi değil ama ben küçük istediğim için bana büyük görünüyor çıplakken.Ancak giysi altından eskiden sütyen ile nasıl görünüyorsa öyle duruyor.Yapay durmuyorlar yani .

Yarın 2 hafta olacak ameliyat olalı lakin hâlâ çok gergin,meme uçlarında ve altlarda aşırı hassasiyet,ağırlık ve basınç hissi çok yoğun. Ne zaman biraz daha rahatlayacağım,memelerimi bana aitmiş gibi hissedeceğim :KK43: şu an görüntünün büyüklüğü bile ikincil derdim hâline geldi .Sanki hiç geçmeyevek gibi.
İki hafta çok çok erken daha vakit var. Bir aydan sonra daha çok benimsiyorsunuz hassasiyette aynı şekilde azalıyor

İki hafta çok çok erken daha vakit var. Bir aydan sonra daha çok benimsiyorsunuz hassasiyette aynı şekilde azalıyor
Of kafam çok karıştı.Doktorum 2 hafta içinde ( yarın da olabilir 2 hafta sonra da) meme protezimi değiştirmeyi önerdi. Hem kendisi hem de ben görüntüden memnun olmadığımız için,özellikle benim memnuniyetimi arttırmak için. 350 cc high profil yuvarlak koymuştu şimdi 300cc anatomik model koymayı düşünüyor..Cep vs hazır olduğu için daha kısa ve konforlu bir ameliyat ile değiştirebileceğini ve iyileşmenin de daha hızlı olacağını söylüyor Ancak ben çok endişeliyim ne yapsam bilemiyorum.

X