Kas zarı altı meme ameliyatı olanlar bilgi lütfen

Of kafam çok karıştı.Doktorum 2 hafta içinde ( yarın da olabilir 2 hafta sonra da) meme protezimi değiştirmeyi önerdi. Hem kendisi hem de ben görüntüden memnun olmadığımız için,özellikle benim memnuniyetimi arttırmak için. 350 cc high profil yuvarlak koymuştu şimdi 300cc anatomik model koymayı düşünüyor..Cep vs hazır olduğu için daha kısa ve konforlu bir ameliyat ile değiştirebileceğini ve iyileşmenin de daha hızlı olacağını söylüyor Ancak ben çok endişeliyim ne yapsam bilemiyorum.
Bana erken gibi geldi ama canım tamamen sende bitiyor . Ne istediğinde alakalı bir şey ama karar vermen lazım

Of kafam çok karıştı.Doktorum 2 hafta içinde ( yarın da olabilir 2 hafta sonra da) meme protezimi değiştirmeyi önerdi. Hem kendisi hem de ben görüntüden memnun olmadığımız için,özellikle benim memnuniyetimi arttırmak için. 350 cc high profil yuvarlak koymuştu şimdi 300cc anatomik model koymayı düşünüyor..Cep vs hazır olduğu için daha kısa ve konforlu bir ameliyat ile değiştirebileceğini ve iyileşmenin de daha hızlı olacağını söylüyor Ancak ben çok endişeliyim ne yapsam bilemiyorum.
Neden 2. Ameliyat size mi büyük görünüyor , sizin talebiniz mi ? Ayrıca aynı plana mı koyulur gene kas zarı altına mı ? Yoksa kas altına mı ? Tam olarak sıkıntı nedir , görüntüde sizi memnun etmeyen nedir . Çok geçmiş olsun 💐

Neden 2. Ameliyat size mi büyük görünüyor , sizin talebiniz mi ? Ayrıca aynı plana mı koyulur gene kas zarı altına mı ? Yoksa kas altına mı ? Tam olarak sıkıntı nedir , görüntüde sizi memnun etmeyen nedir . Çok geçmiş olsun

Neden 2. Ameliyat size mi büyük görünüyor , sizin talebiniz mi ? Ayrıca aynı plana mı koyulur gene kas zarı altına mı ? Yoksa kas altına mı ? Tam olarak sıkıntı nedir , görüntüde sizi memnun etmeyen nedir . Çok geçmiş olsun 💐
Bana büyük geliyor.Ayrıca ameliyata 54 kilo ile girip ertesi gün tartıldığımda 59,9 kilo çıkmıştım.Düşünün ödemi. Ancak 2 haftada iki memeye takılan 700 cclik proteze rağmen eski kilomun bile altına düşünce zayıf bir gövdede iki koca çıkıntı haline geldi memeler.Doktorumu da hoşnut etmiyor bu görüntü ben memnun olmadığım için. Bazen hastalar büyük göğüs istiyor, biz doktor olarak tercih etmesek ve görüntü hoşumuza gitmese de hasta mutlu diye sorun etmiyoruz ama hasta da mutlu değilse biz de olamıyoruz diyor.Beni büyük memelerle yaşamaya ikna etmek yerine bütün sorumluluğu kabul ederek değiştirmeyi kendisi teklif etti.

Bana büyük geliyor.Ayrıca ameliyata 54 kilo ile girip ertesi gün tartıldığımda 59,9 kilo çıkmıştım.Düşünün ödemi. Ancak 2 haftada iki memeye takılan 700 cclik proteze rağmen eski kilomun bile altına düşünce zayıf bir gövdede iki koca çıkıntı haline geldi memeler.Doktorumu da hoşnut etmiyor bu görüntü ben memnun olmadığım için. Bazen hastalar büyük göğüs istiyor, biz doktor olarak tercih etmesek ve görüntü hoşumuza gitmese de hasta mutlu diye sorun etmiyoruz ama hasta da mutlu değilse biz de olamıyoruz diyor.Beni büyük memelerle yaşamaya ikna etmek yerine bütün sorumluluğu kabul ederek değiştirmeyi kendisi teklif etti.
Yine aynı plana koyacak.Kas zarı altına yani .

Nasıl bu kadar hızlı değiştirmeyi öneriyor doktorunuz ben de küçük geldiği için değiştirmeyi düşünüyorum ama doktorum minimum 6 ay demişti o yüzden beklemedeyim. Bende 315 cc var ben de küçük gelmesinden memnun değilim iyi düşünün bence :/ tabi öncesinde dokunuz var mıydı bilmiyorum..

Kas üstü ile kas zarı altı farklı çünkü zar protezi tutuyor ama kas üstü olup yıllarca kullananda var öyle bir durum olduğunu zannetmiyorum. Daha yeni dikiş yerleriniz var tabiki ağrılar oluyor 3. Ayda olmama rağmen bazen hafif dikişlerime dokunduğumda ağrıyor. Yaşadıklarınız çok normal ben de aynısını yaşadım ama o his genelde südyensiz oluyordu medikal südyeni kullanın zamanla geçer emin olun
Başta ödemden dolayı 59,9 oldunuz ve karnı şişem çok kişi duydum sadece zamana ihtiyacınız var , bence sabredin ... birde eski kilonuz 54 demişsiniz neden 54 kilonun altına düştünüz stres mi yaptınız acaba ? Birde kendi meme dokunuz varmıydı 350 cc çok büyük değil gibi ...

Başta ödemden dolayı 59,9 oldunuz ve karnı şişem çok kişi duydum sadece zamana ihtiyacınız var , bence sabredin ... birde eski kilonuz 54 demişsiniz neden 54 kilonun altına düştünüz stres mi yaptınız acaba ? Birde kendi meme dokunuz varmıydı 350 cc çok büyük değil gibi ...
Sıfır memeliydim diyemem.önden bakınca var gibi olan memeler yandan ve yatınca düze yakın bir görüntü yaratıyordu. Benim cildim de gevşek ne yazık ki..

Merhaba göğüslerinizin altında hissettiğiniz o basınç ve ağrı geçti mi acaba? Benim de yarın 2.hftam dolacak ama sanki altlarda göğüslerim ağırlık yapıyormuş gibi gerilmeler çok şiddetl
Merhaba göğüslerinizin altında hissettiğiniz o basınç ve ağrı geçti mi acaba? Benim de yarın 2.hftam dolacak ama sanki altlarda göğüslerim ağırlık yapıyormuş gibi gerilmeler çok şiddetli.
Merhaba geçmiş olsun. Ben 2. Ayımı 7 gün sonra doldurucam. 1 ayı biraz geçkin bir süre dediğiniz durumu yasadım. suanda bile cook hafif diyebilecek kadar ara ara hissediyorm ama yok da diyebilirim tabi rahatladım tamamen. Benim göğsümün altında neredeyse karnıma kadar vardı o gerginlik. Merak etmeyin geçmeyecek gibi geliyor ama bu bi süreç rahatlayacaksınız

Merhaba geçmiş olsun. Ben 2. Ayımı 7 gün sonra doldurucam. 1 ayı biraz geçkin bir süre dediğiniz durumu yasadım. suanda bile cook hafif diyebilecek kadar ara ara hissediyorm ama yok da diyebilirim tabi rahatladım tamamen. Benim göğsümün altında neredeyse karnıma kadar vardı o gerginlik. Merak etmeyin geçmeyecek gibi geliyor ama bu bi süreç rahatlayacaksınız
Teşekkürler 🙏💜

İştahım çok kesildi, ödem gitsin diye çok içtim ondan sanırım. Kafama bir şey takılınca direkt kilo veriyorum ben. Biraz vardı dokum. Son iki gündür daha da indi şişlikler ve gözüme eskisi kadar çok büyük görünmüyor

İştahım çok kesildi, ödem gitsin diye çok içtim ondan sanırım. Kafama bir şey takılınca direkt kilo veriyorum ben. Biraz vardı dokum. Son iki gündür daha da indi şişlikler ve gözüme eskisi kadar çok büyük görünmüyo
Ödemler inince sizi daha da tatmin edecek inşallah

X