Kas Zarı Altı Silikon Taktıranlar Lütfen Yardım

Doktorum pek yanaşmıyor bu ameliyata.Sen kafayı yemişsin,karın germe gibi büyük bir ameliyata ihtiyacın yok asla diyor.. Evet,gerçekten ciddi bir durum yok ama bende baklava istiyorum,adurduğumuz sureir nedir ondan istiyorum :KK53: Fotolarda belli karın bölgem aslında,sence gereklimi gereksizmi ne dersin ? Tekrar bir lipo beni memnun edebilir belkide.Bu sefer yan bel kısımlardanda aldırayım şekil olsun diyorum :KK66: Hem alınan yağ larlada baklava yaptırırım karın bölgeme :KK48: Sahte baklavalarla hava atarım :KK22:
Arzum, resimlerini yine tek tek inceledim ama gerçekten o ize kesinlikle hayır derim. Senin benim istediğimiz o karın mesela benim kız kardeşimde var, her seferinde onun göbeğini açıp bakasım geliyor ama o ize değermi tatlım. Ayakta durduğumuz süre bizimde dümdüz oluyor işte boşver her güzelin bir kusuru olsun bırak. Nazar değer yoksa. Bomba gibisin maşallah.

Arzum, resimlerini yine tek tek inceledim ama gerçekten o ize kesinlikle hayır derim. Senin benim istediğimiz o karın mesela benim kız kardeşimde var, her seferinde onun göbeğini açıp bakasım geliyor ama o ize değermi tatlım. Ayakta durduğumuz süre bizimde dümdüz oluyor işte boşver her güzelin bir kusuru olsun bırak. Nazar değer yoksa. Bomba gibisin maşallah.
Dimi ama :KK51: Haklısın bebeğim,ben ize takıntılıyım zaten.Lipo ya döndüm yine.Onda iz yok,belimide inceltiyim hatta popoya çıkan yağları ekleteyim diyorum :rolleyes: Dahada bomba olurum sanırım :KK8: Çok teşekkür ederim kızlar,beni kendime geitriyorsunuz valla :KK68::KK15: Öpüyorum sizleri :KK15:

Baktim artMedic Klinik mis. Bilmiyorum tanimiyorum orayi. Yok ya ben. Doktoruma yaptirsam yaptiririm.karin germe yaptirani gördüm. Süperrrrrr. Dümdüz yaaa iz uzun evet ama görünmüyor cok asagida yapiyor. Mesele onu yapabilmektir. Bakalim ya ayin 28.10 randevu aldim ne diyecek bakalim... Yaptirmisken memisleride mi biraz daha büyütsek mi ne....????:KK48:
Ciddimisin canım, belin kopacak, nasıl taşıyacaksın onları!?!?!

Karın germeyi kabul etmezse onu teklif edecegim zaten :KK66: Karın germeden kurtulmak için onu kabul eder diye düşünüyorum :KK53: Muhakkak mutlu eder bence :KK66: Hayırlısı,en güzeli ve benim takık bir şekilde yaşamayacagım sonnuçlar olsun :KK66:

amin amin inşallahh :KK68:

Aşkkitabı aynı doktoramı gideceksin? Bizede bir bilgi verirmisin. Fiyat farkını merak ediyorum. Bugün tesadüfen Groupon'da 2.950 € vardı karın gerdirme (acaba oradan alıp yapan oluyormu ya) ama kim neyin nesi bakmadım.

Evet ayni Doktorcuguma gidecegim... Gideyim sizede bilgi veririm tabiki canim. Benimde feci bir durumum yok, resimlerde görünüyor zaten ama arzum dedigi gibi esnemis eee 3 cocuktan sonra.

gecen sene protein agirlikli beslendim yag oranimi düsürdüm ve egzersiz olarak cardio ve karin bölgeme calistim. Göbek kismim sert,mesela parmagimi karnimia SIKTIGIM zaman 1 santimden sonra tas gibi ayrica hic yirtilmadi olmadi! Sabahlari kalktigim zaman benimkide düz am deri var o sinir ediyor, yoksa vicik vicik bir karnim yok bilakis sertir! Ama biraz sisilik olsun bazen hemen sanki 5 aylik hamileyim:KK43:

Buda Karin kaslari hamilelikte ayriliyor yanlara, birdaha ortaya eskisi gibi gelmez! 3 Dr da ayni seyi söyledi. Benim Doktorum, Dr Levent Coskun, Dr Hasan Findik!
Ne kadar mekik ceksekte olmuyor! Kadinlarin % 90 böylemis. % 10 da mesela Berrati arkadasimizdir.:KK9:
Hamile olmanin yan etikleri iste. Ama yavrularima feda olsun:KK68:
Olsun bizde yaptiririz iste:KK66:
Neyse artik bakalim bir görüsüeyim, ya yapacak ya yapacak....:KK59:Caresi yok kafaya koydum artik olsun bitsin yaaaaa:KK34:

Evet ayni Doktorcuguma gidecegim... Gideyim sizede bilgi veririm tabiki canim. Benimde feci bir durumum yok, resimlerde görünüyor zaten ama arzum dedigi gibi esnemis eee 3 cocuktan sonra.

gecen sene protein agirlikli beslendim yag oranimi düsürdüm ve egzersiz olarak cardio ve karin bölgeme calistim. Göbek kismim sert,mesela parmagimi karnimia SIKTIGIM zaman 1 santimden sonra tas gibi ayrica hic yirtilmadi olmadi! Sabahlari kalktigim zaman benimkide düz am deri var o sinir ediyor, yoksa vicik vicik bir karnim yok bilakis sertir! Ama biraz sisilik olsun bazen hemen sanki 5 aylik hamileyim:KK43:

Buda Karin kaslari hamilelikte ayriliyor yanlara, birdaha ortaya eskisi gibi gelmez! 3 Dr da ayni seyi söyledi. Benim Doktorum, Dr Levent Coskun, Dr Hasan Findik!
Ne kadar mekik ceksekte olmuyor! Kadinlarin % 90 böylemis. % 10 da mesela Berrati arkadasimizdir.:KK9:
Hamile olmanin yan etikleri iste. Ama yavrularima feda olsun:KK68:
Olsun bizde yaptiririz iste:KK66:
Neyse artik bakalim bir görüsüeyim, ya yapacak ya yapacak....:KK59:Caresi yok kafaya koydum artik olsun bitsin yaaaaa:KK34:
Elbette feda olsun yavrucuklarımıza ama bunca senelerdir hep anneyiz birazda kendimizi düşünelim çok haklısın. Bencede kafana takılıyor ve çok istiyorsun, mutlaka bir konuş tabiiki doktorunla. Ben mesela niye bunca sene beklemişim diye düşünüyorum. Bayadır ihtiyacım var ama anca açıldım. Açıldım tam açıldım galiba. Memeyle lazer lipo birden, seneye neleri yaptırsam diye şimdiden pilan yapiyorum.

Elbette feda olsun yavrucuklarımıza ama bunca senelerdir hep anneyiz birazda kendimizi düşünelim çok haklısın. Bencede kafana takılıyor ve çok istiyorsun, mutlaka bir konuş tabiiki doktorunla. Ben mesela niye bunca sene beklemişim diye düşünüyorum. Bayadır ihtiyacım var ama anca açıldım. Açıldım tam açıldım galiba. Memeyle lazer lipo birden, seneye neleri yaptırsam diye şimdiden pilan yapiyorum.
Bu karin germe benimde kafamda kizlar ama izlerden korkuyorum..

Ciddimisin canım, belin kopacak, nasıl taşıyacaksın onları!?!?!
Merak etme öyle bir tasirim ki bel mel viz gelir:KK59:.....

Yok kiz saka yaptim:KK66: Ben 38 beden giyiyorum ama Memisler yüzünden aldigim üstler 40 beden aliyorum ve terzide aldigim tüm üstleri bl kismi dan asgiya kadar daraltmak zorunda kaliyorum:KK43:

Bu meme büyütme olayi aslinda neden daha önce yapmadim diye kendime kiziyorum. Onun icin bu iz yüzünden oldu. Hep iz olur mu kendi kendimi frenledim. Cünkü sadece büyütme olmadi diklestirmede oldu bende. Ama o kadar ince bir iz ki ip gibi ya hic rahatsiz etmiyor. Bu karin germede lazer ile hata Tatoo ama resim falan degil, burda bir alman Forumda gördüm sadece izin cizgisinin üstüne tenrenginden üstünden gidiyor!, süper bir fikir! Olmadi onu yaparim.

Bu meme büyütme olayi aslinda neden daha önce yapmadim diye kendime kiziyorum. Onun icin bu iz yüzünden oldu. Hep iz olur mu kendi kendimi frenledim. Cünkü sadece büyütme olmadi diklestirmede oldu bende. Ama o kadar ince bir iz ki ip gibi ya hic rahatsiz etmiyor. Bu karin germede lazer ile hata Tatoo ama resim falan degil, burda bir alman Forumda gördüm sadece izin cizgisinin üstüne tenrenginden üstünden gidiyor!, süper bir fikir! Olmadi onu yaparim.
Çok haklısın canım, bencede kendimizi nasıl iyi, güzel ve kadınsı hisseddirecek herşeyi yapalıyız bencede.

Ben unuturum sen yaz lütfen görüştükten sonra. Biz bulur okuruz.

Çok haklısın canım, bencede kendimizi nasıl iyi, güzel ve kadınsı hisseddirecek herşeyi yapalıyız bencede.

Ben unuturum sen yaz lütfen görüştükten sonra. Biz bulur okuruz.
Ayrica su grouponda 2995,00 € ist anrechenbar yaziyor! Yani fiyati o degil.
Bictikleri fiyatan düsüyorsun güzelim. Bilgine...

Meme konusunda ciddi değilsin değilmi :KK57: Ciddi olmadıgını söyle bana :KK30:

Bana bana ne büyütecegim KK rekor kiracagim :confused::KK70::KK70:
Zaten senin yüzünden oldum kiz biliyorsun degil mi:KK66: Lipo icin buraya KK takilmistim cicikoslarimla da ciktim :)
Yok kiz olurmu yeter, dedigim gibi bedenim 38 ama memisler yüzünden üstlerimi 40 beden almak zorunda kaliyorum, sonrada terziye gidip bel kismindan asagiya kadar daraltiyorum:KK43:

Son düzenleme:
Ay burası meme estetiği bölümü ama baktım karın için yazılmış..
Bende son zamanlarda çok rahatsız olmaya başladım kilo aldım..
Zaten eskidende dümdüz değildi ama zayıftım fazlalığım yoktu şimdi aldığım kilolar göbek yaptı:KK51:
Bıçak altına yatmayı gözüm kesmiyor birde daha bekarım yaşım 23 hani çocuk fln da yok..
Spora sağlam asılmayı düşünüyorum kilo kaybı olmasada olur hatta kaybetmesem daha iyi olur ama sıkılaşmam vücudu toparlamam lazım...

Birde benim memiklerde küçük:KK22: kilo alınca sözde memeyede yapışıyormuş ama yok öyle birşey:KK51::KK51:

Ay burası meme estetiği bölümü ama baktım karın için yazılmış..
Bende son zamanlarda çok rahatsız olmaya başladım kilo aldım..
Zaten eskidende dümdüz değildi ama zayıftım fazlalığım yoktu şimdi aldığım kilolar göbek yaptı:KK51:
Bıçak altına yatmayı gözüm kesmiyor birde daha bekarım yaşım 23 hani çocuk fln da yok..
Spora sağlam asılmayı düşünüyorum kilo kaybı olmasada olur hatta kaybetmesem daha iyi olur ama sıkılaşmam vücudu toparlamam lazım...

Birde benim memiklerde küçük:KK22: kilo alınca sözde memeyede yapışıyormuş ama yok öyle birşey:KK51::KK51:
Ayy,canım yaa... Evet ,meme estetiği burası ama ordan burdan memeyi halledenler karına sardı :KK48: Estetik böyle birşey işte,bir başladınmı gerisi geliyor valla :KK48:
Kesinlikle kombin ameliyat ol şekerim..Hem fiyat dahanızın oluyor hemde bir taşla iki kuş :KK66:

Ayy,canım yaa... Evet ,meme estetiği burası ama ordan burdan memeyi halledenler karına sardı :KK48: Estetik böyle birşey işte,bir başladınmı gerisi geliyor valla :KK48:
Kesinlikle kombin ameliyat ol şekerim..Hem fiyat dahanızın oluyor hemde bir taşla iki kuş :KK66:

Ayy yok yaa ben şimdilik spora asılcam bakalım çocuktan sonra göğüsler büyüyor diyolar:KK48:
Hiç yok değiller tabi ele geliyorlar ama c fln da değil hani:-):-)

Yalnız şu bira içen hatunun gibi göğüsüm olsa aboowww..
Benim bile gözümü doyurduysa erkeklere ne yapmaz:KK23::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Ayy yok yaa ben şimdilik spora asılcam bakalım çocuktan sonra göğüsler büyüyor diyolar:KK48:
Hiç yok değiller tabi ele geliyorlar ama c fln da değil hani:-):-)

Yalnız şu bira içen hatunun gibi göğüsüm olsa aboowww..
Benim bile gözümü doyurduysa erkeklere ne yapmaz:KK23::rolleyes::rolleyes::rolleyes:

arzumunkilerin yanında o bira içen kadınınkiler sönük kalır valla :p

X