Kas Zarı Altı Silikon Taktıranlar Lütfen Yardım

Ayy yok yaa ben şimdilik spora asılcam bakalım çocuktan sonra göğüsler büyüyor diyolar:KK48:
Hiç yok değiller tabi ele geliyorlar ama c fln da değil hani:-):-)

Yalnız şu bira içen hatunun gibi göğüsüm olsa aboowww..
Benim bile gözümü doyurduysa erkeklere ne yapmaz:KK23::rolleyes::rolleyes::rolleyes:
Çocuktan sonra gögüslermi büyüyormuş :KK45: O da külliyen YALAANNN.... :63:

Çocuktan sonra gögüslermi büyüyormuş :KK45: O da külliyen YALAANNN.... :63:

:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: ay kim kandırıyor beni böyle yaaaa
bende saf gibi diyom oh evlenimde büyüsün:KK53::KK53:
Hatta erkekler elleye elleye sözde öylede büyüyormuş o da yalandır şimdiii:mad::mad:

O
:KK70::KK70::KK70::KK70::KK70: ay kim kandırıyor beni böyle yaaaa
bende saf gibi diyom oh evlenimde büyüsün:KK53::KK53:
Hatta erkekler elleye elleye sözde öylede büyüyormuş o da yalandır şimdiii:mad::mad:
O da yalan valla..Seni kekliyor lar desem ayıp olurmu acaba :KK45: Ameliyat olup sexy göğüslere kavuşmanı istemiyorlar sanırım..Dikkatli,akıllı ol..Gözünü aç :KK53:

O

O da yalan valla..Seni kekliyor lar desem ayıp olurmu acaba :KK45: Ameliyat olup sexy göğüslere kavuşmanı istemiyorlar sanırım..Dikkatli,akıllı ol..Gözünü aç :KK53:

Vallahi doğrudur yok ne ayıp olcak:KK70:
Forumda okudum aslında birebir dur bekle yapma demedi kimse ama nerden duyduysam baya inanmışım yanlanlara anlaşılan.:KK48::KK48:
Sen evlimisin doğumdan sonra mı yaptırdın yada önceyse emzirme durumları fln nasıldı...
Birde hamileyken ve de emzirirken süt dolu ya daha dolgun oluyolar tabi silikonda olsa iyice patlama noktasına gelmesin iş:KK71:
Valla kıyafet bulamicaz giyecek:KK53::KK53:

Vallahi doğrudur yok ne ayıp olcak:KK70:
Forumda okudum aslında birebir dur bekle yapma demedi kimse ama nerden duyduysam baya inanmışım yanlanlara anlaşılan.:KK48::KK48:
Sen evlimisin doğumdan sonra mı yaptırdın yada önceyse emzirme durumları fln nasıldı...
Birde hamileyken ve de emzirirken süt dolu ya daha dolgun oluyolar tabi silikonda olsa iyice patlama noktasına gelmesin iş:KK71:
Valla kıyafet bulamicaz giyecek:KK53::KK53:
Iki çocuktan sonra oldum bu ameliyatı.İmkanım olsa idi daha önce olurdum tabi.. Emzirmeye engel değil asla,Silikonun patlama gibi bir riski yok hayatım.Onlar eski nesil protezler.Yeni nesiller öyle değil :KK66:

Tabi ki de başarılı, benim gibi tahta göğüslüde bile işe yaradıysa sen düşün artık.. :)

Ayy sevgiyle kullan valla:KK37:
Hiç korkmadın mı peki yaptırırken..
İnsan özeniyor yaa dolgun dolgun başkasında görünce ama çok tereddütlerim varo_O
Birde dinen nasıl olur bilemiyorum Allah korusun bir vefat durumunda onlarla gömülmek istemiyorum:KK51:
Ay neyse inmim fazla derine :KK23:

Ayy sevgiyle kullan valla:KK37:
Hiç korkmadın mı peki yaptırırken..
İnsan özeniyor yaa dolgun dolgun başkasında görünce ama çok tereddütlerim varo_O
Birde dinen nasıl olur bilemiyorum Allah korusun bir vefat durumunda onlarla gömülmek istemiyorum:KK51:
Ay neyse inmim fazla derine :KK23:

Korkmadım ve tereddüt etmedim çünkü benim buna cidden ihtiyacım vardı. Dini yönden de zaten erkeğe benzer bir görüntüsü varsa yaptırmak caiz, pek çok yerde böyle okudum en azından..

Korkmadım ve tereddüt etmedim çünkü benim buna cidden ihtiyacım vardı. Dini yönden de zaten erkeğe benzer bir görüntüsü varsa yaptırmak caiz, pek çok yerde böyle okudum en azından..

Ay bravo canım ya hiç korkmadım diyosun helal olsun valla..
Bende bir kaç yıl önce gözümden ameliyat olmuştum hani sağlık olunca kendim direk alın ameliyata dedim korkmadım
ama bu göğüs konusunda neden korkuyorum bilmiyorumo_O

Doğrudur aslında pek araştırmadım din açısından kendimce caiz olmicağını düşündüm..
Araştırsam iyi olacak aslında bilip bilmeden konuşmak istemiyorum:KK70:

Ay bravo canım ya hiç korkmadım diyosun helal olsun valla..
Bende bir kaç yıl önce gözümden ameliyat olmuştum hani sağlık olunca kendim direk alın ameliyata dedim korkmadım
ama bu göğüs konusunda neden korkuyorum bilmiyorumo_O

Doğrudur aslında pek araştırmadım din açısından kendimce caiz olmicağını düşündüm..
Araştırsam iyi olacak aslında bilip bilmeden konuşmak istemiyorum:KK70:

O kadar çok istiyordum ki benim için hayaldi bu ama gerçek oldu, insan hayalinden korkar mı hiç? Benimki de öyle bir şey işte :)

merhaba arkadaşlar, 9 yıl önce samed hariri'ye göğüslerimdeki gelişim bozukluğundan dolayı tavsiye üzerine görüşmeye gitmiş ve kendisi ilk ameliyatımı yapmıştı. Birine damla silikon takıldı diğerine ise sadece dikleştirme yapılmıştı. samed bey'e gitmedim tekrar istediğim ameliyat için. Taze ameliyat olmuş:KK48:bir arkadaşın hem göğüs hem de burun operasyonu yaptırdığı, öncesini ve sonrasını iyi bildiğim o arkdaşımın doktoru arda katırcıoğlu'na gittim. kendisi çok ilgilendi deformasyonun nedenlerini, varolan silikonu nasıl çıkaracağını ve kullanacağı protezlerin özelliklerinden bahsetti. yarım saat görüşüp detaylı bilgileri aldıktan sonra annemle ikna olduk ve ameliyat günü için kendisini arayacağımızı belirterek muayananesinden ayrıldık. sorum şu ikna oldum ok eyvallah, kendisine daha önce giden ya da operasyon yaptırtan var mı ? bir de sizlerin yorumunu alayım tşkler :KK45::KK66:

merhaba arkadaşlar, 9 yıl önce samed hariri'ye göğüslerimdeki gelişim bozukluğundan dolayı tavsiye üzerine görüşmeye gitmiş ve kendisi ilk ameliyatımı yapmıştı. Birine damla silikon takıldı diğerine ise sadece dikleştirme yapılmıştı. samed bey'e gitmedim tekrar istediğim ameliyat için. Taze ameliyat olmuş:KK48:bir arkadaşın hem göğüs hem de burun operasyonu yaptırdığı, öncesini ve sonrasını iyi bildiğim o arkdaşımın doktoru arda katırcıoğlu'na gittim. kendisi çok ilgilendi deformasyonun nedenlerini, varolan silikonu nasıl çıkaracağını ve kullanacağı protezlerin özelliklerinden bahsetti. yarım saat görüşüp detaylı bilgileri aldıktan sonra annemle ikna olduk ve ameliyat günü için kendisini arayacağımızı belirterek muayananesinden ayrıldık. sorum şu ikna oldum ok eyvallah, kendisine daha önce giden ya da operasyon yaptırtan var mı ? bir de sizlerin yorumunu alayım tşkler :KK45::KK66:
ben mesajınızı tesadüfen gördüm bu konuyla çok alakalı değil gibi geldi burada sorunuza cevap bulabilir misiniz bilmiyorum isterseniz yeni konu açın ya da başka yere yazsanız daha iyi olur amacım karışmak değil insan cevap alamayınca üzülüyor yardımcı olmak için söylüyorum:)ben bahsettiğiniz doktoru duymadım birşey diyemicem geçmiş olsun şimdiden :))

Arkadaşlar kas zarı altına silikon taktırmak istiyorum, bir kaç doktorla görüştüm hepsi farklı bir şey söyledi. İlk gittiğim doktor kas zarı altı, yuvarlak high profil önerdi. İkincisi kas zarı altı, damla önerdi. Ben yuvarlak istediğimi söyleyince o zaman kas altı yapalım, kas zarı altı yuvarlak silikon portakal görüntüsü verir doğal durmaz dedi. üçüncü doktor kas zarını hiç tavsiye etmesi ilerde sarkma olur dedi. :KK50: Kas zarı altına taktıran arkadaşlar memnun musunuz? sırt üstü yatınca silikon hissediliyor mu? bir de damla mı, yuvarlak mı taktırdınız? Tavsi ye eder misiniz?

arkadslar mrb bu siteyi uzun zamandir takip ediyordum ama yeni uye oldum ben 07.08.2016 cuma gunu uskudar akademis hospitalde meme buyutme amelyati oldum silikon meme altindan kesilip kas altina konuldu yuvarlak 400cc yuksek proflli olandan konuldu yuvarlaklarnda bikac cesidi var cunku bana mentor takildi garantili barkodlu kutulu doktorum kadikoy cadde bostanda maya estetikte tugba hanim onun disinda 3 hastanede gorev aliyo esi ercan beyde ayni yerde oda estetk doktoru oda mukemmel direnlerimi aldrmaya ona gittim sali gunu bugunde 2buckta kontrolum var amelyat cok basarli sornsz gecti ama kimseyi kandrmaya gerek yok sonrasi benim icn tam bir faciaydi agrilarm yanmalarim olum gibydi kackuty agri kesici bitrdim kackere hastaneye gidp narkotik agri kesici ve serum yedm hatrlamyorm ble okdar zor bi 5gun gecrdm ve hala devam ediyo sonrasi guzl olucak ama bu donemleri atlatmk cok zor bide 3 yasnda kizm var daha dokunamadm ble cocuguma hep esim annem komsu bakiyolar yatip kalkmk cok ama cok zor bu amelyata kalkstgnzda mutlaka rahat 10 gun yaninzdn bi saniye ble ayrlmcak bri olmali cok sukur ben bu konuda sansliydm suan gogslerm bildgn kalkisa hazr fuze gbi tas mi tas iyi dusunun ben boyle acilar cekicgmi bilsydm asla yaptrmazdm doktrlara kalsa 2 gun sonra normal hayatinza hatta isinize geri donuyosnz diyolar ama kullum yalan sadece 4 gun iki mememin kenarndan sarkan diren gortmlaryla dolstm onlarlami ise gidlck

sormak istedikleriniz varsa cevaplarim agrilarmdan tam detayli anlatamadm sorulariniza gore bilgi veririm herkeze

X