Aşılama Kasım 2021 aşılama/ tüp bebek planlayanlar

Aşılama Yöntemleri ve Tecrübelerimiz
günaydın kızlar, artık gram adet sancısı, ağrısı sızısı kalmadı, gayet normal bir gündeyim, yarın kan verebilirim ama bir şey olacağını hala sanmıyorum
neden kötüyü cagiriyorsun. Negatif olmayalım hiç belli olmaz. Regli olana kadar vaktin var demektir. Allah büyük

ayyy ne bileyim canım yaaaa , olumsuz olmak istemiyorum Allah büyük ama biliyorum sanki sezgi
Vücut öyle birşey ki her duyguyu algılıyor. Sen öncelikte tuttu tutacak ben bedenimle ve zihnimle herseyle bu sürece hazırım hazırlandım istiyorum hayırlısı ile diye düşün. Negatifi uzaklaştır aklından. Ha olmadı mi yine üzülmek yok diğer ay yine denicez vardır bunda da bir hayr dicez 💐

Vücut öyle birşey ki her duyguyu algılıyor. Sen öncelikte tuttu tutacak ben bedenimle ve zihnimle herseyle bu sürece hazırım hazırlandım istiyorum hayırlısı ile diye düşün. Negatifi uzaklaştır aklından. Ha olmadı mi yine üzülmek yok diğer ay yine denicez vardır bunda da bir hayr dicez 💐
inşşallah vardır canım, yoksa da doktora devam :)

Canım gidelibildin mi doktora ne dedi tedaviye basladin mi
kuzu bugun sabah gittim muayene oldum reglın 3.günü bugun.
bir tane diğerlerinden büyük yumurtam oluşmuş onu takıp edecekler, klomen verdı yıne ona tepkı verıyor vucudun dıye bakalım başladık hayırlısıyla :)
senın bıttımı ılacların devam edıyor musun

Ben sadece 5 gün klomen kullandım günde 1 kere özel çok fazla hormon yukluyo ve çok hızlı hareket ediyo devlet hormonu çok kullandirmiyo süre uzasada kendiliğinden ilerlemesini istiyo sürecin
Merhaba. Ben 3. denemeyi yaptırıyorum. Bana da ilk 2 denemede çok hormon yüklemesi yapmışlardı. Şimdi doktor değiştirdim bu doktor da sadece Klomen verdi günde 3 kez. Sizin yumurtalarınız Klomenle yeterince gelişti mi acaba?

Merhaba. Ben 3. denemeyi yaptırıyorum. Bana da ilk 2 denemede çok hormon yüklemesi yapmışlardı. Şimdi doktor değiştirdim bu doktor da sadece Klomen verdi günde 3 kez. Sizin yumurtalarınız Klomenle yeterince gelişti mi acaba?
canım eğer yaşın genç ise bir sorunun yoksa ilaçla yumurta büyütürler ama benim gibi yaş ileri ise pek riske atmıyorlar, direk iğne ile yapıyorlar ama devlet hastaneleri ilaçla yapıyor, özeller iğneyi tercih ediyor benim bildiğim :)

canım eğer yaşın genç ise bir sorunun yoksa ilaçla yumurta büyütürler ama benim gibi yaş ileri ise pek riske atmıyorlar, direk iğne ile yapıyorlar ama devlet hastaneleri ilaçla yapıyor, özeller iğneyi tercih ediyor benim bildiğim :)
Çok teşekkürler cevabınız için. Aslında ben de özele gidiyorum ama, değişik :)

Kızlar iğnesiz sadece klomenle tüp bebek süreci geçiren var mı aranızdaaa :KK70:

Iyiyim allah razı olsun sürekli dinleniyorum vala benim aşılamanın ilk günü olduğumda yarim saat masada kaldım daha sonra eve geldim sürekli yataktaydim özel olarak hiç birşey almadım beslenme olarak sadece yataktan çıkmıyordum zaten aşılamanın ilk günleri karin agrım çok vardı sağda solda göğüs agrım vardı hala devam ediyor 10 cü gün test yaptım tabi adet sancısı hafif vardı test yarim silik cikti diğer sonra kan verdim 36 cıktı diğer gün gittim 73 cıktı 3 14 cü gün 135 cıktı yarın tekrar kan verecem doktorum öyle dedi şimdi süt ceviz fındık yumurta yiyorum yeni 2 gündür başladım yani anlayacagin canım aşılamada 10 gün yatakta kaldım iş yapmadım eşim sürekli ilgileniyordu böyle işte canim😊inşallah en kısa zaman da allah size de nasip eder canım benim🤲

konu bana sorulmamıs ama yazmak ıstedım, pko yok ıse adeınız duzenlı ıse klomen ıse yarar dıye dusunuyorum benım ılk asılamam klomen ıle olmustu yumurtalarım buyudu ama kımyasal gebelık yaşadım

X