Kasim annesiyimm

Sende piskolojik destek al insanlarin yazmasiyla piskolojin bozuluyorsa normal deigl sekerim. Bu son mesajimdi cikiyorum gruptan! Sizin olsun.
Ya arkadaşım hamileyken insan normal ş
Düşünemiyor zaten çok istediğim ve beklendiği m bebekti ı ı yuzden etkilendim hamileyken insan normal düşünemiyor zaten bunu sende yaşıyorsun.istememk değil kendine bebeğine bunu yapma stres bebek kayıtlarında en önemli etkenmis dr sor ıstersen.

Ya arkadaşım hamileyken insan normal ş
Düşünemiyor zaten çok istediğim ve beklendiği m bebekti ı ı yuzden etkilendim hamileyken insan normal düşünemiyor zaten bunu sende yaşıyorsun.istememk değil kendine bebeğine bunu yapma stres bebek kayıtlarında en önemli etkenmis dr sor ıstersen.
haklisin zaten ben aksini demiyorum ki yapmamak lazim ama bazilarin elinde olmuyo iste. Okadar panik de degilim 24 saat kötü düsünmüyorum arkadasin tepkisi sinir etti beni. Ikidebir yazmasi sanki chat odasi. Birde hakaret etti durdu. Saygi duyulmasi gerekiyor dedim herkes farkli dedim ne var bunda ki?
Zaten bugün randevum var allahin iziniyle hayilri haberlerle dönecegim buna inaniyorum. Bu gruptanda cikmamin sebebi insanlarin Piskolojisini bozuyormusum ondan

merak etme artik takilmicam bu grupta zaten istenmedigimi sende bir kez demis oldun tsk ettim! size iyi sohbetler. Saygi duyun biraz insanlara herkes ayni degil hanimefendi! Hadi güle güle
Bak arkadarkadaşım ben psikologa gerek varsa giderim gocunmam ama sen hemen yarın için randevu al eğilsin lufltfen bu stresle sen 9 ayı zor tamamalarsin

ay acigimi yakaladin zannetcek gorende ahahaha :)) günleri karistirmak insanlarin psikolojisini bozmaktan cok daha iyidir bayan pesimist. Almanya'da iyi bi ruh sinir hastaliklari varsa git gorun cocuk dogmadan oda sana benzerse artik :KK70:
Bana bak haddini asma benim sinirlerimi bozma yeter artik! Benim dogmamis bebegime laf atamazsin sen terbiyesiz! Ne bicim insansin sen ya? Derdin ne ? Bakirköye git sende Mune Mune artik hakaratlerine karsi birsey yaparmisin lütfen?

Bana bak haddini asma benim sinirlerimi bozma yeter artik! Benim dogmamis bebegime laf atamazsin sen terbiyesiz! Ne bicim insansin sen ya? Derdin ne ? Bakirköye git sende Mune Mune artik hakaratlerine karsi birsey yaparmisin lütfen?
Biz burda birbirimizedestkek olmak için girdik gruba zaten haklisin seni ve kaygılarını anlıyorum ama bebekler stresten etkileniyor ve en önemli bebek kaybetme sebebi drum.dedi bunu. O yüzden dua et bu güzel günlerin tadını çıkar ıkincide ben öyle yapcam. Korktuğum bebegi mi kaybetmekti kaybettim. O yüzden olumsuz düşünme olumsuzu çağırma..ben bunu senin iyiliğin için söylüyorum tatlım. Lütfen insanlar çeşit çeşit herşeyden etkileniyor zaten hormonlar tavan ben reklareklam lara bile ağlıyordum hamileyken o yüzden herkez bir olmaz.

Biz burda birbirimizedestkek olmak için girdik gruba zaten haklisin seni ve kaygılarını anlıyorum ama bebekler stresten etkileniyor ve en önemli bebek kaybetme sebebi drum.dedi bunu. O yüzden dua et bu güzel günlerin tadını çıkar ıkincide ben öyle yapcam. Korktuğum bebegi mi kaybetmekti kaybettim. O yüzden olumsuz düşünme olumsuzu çağırma..ben bunu senin iyiliğin için söylüyorum tatlım. Lütfen insanlar çeşit çeşit herşeyden etkileniyor zaten hormonlar tavan ben reklareklam lara bile ağlıyordum hamileyken o yüzden herkez bir olmaz.
bende biliyorum etkiledigini. Ben 24 saat panik atak degilim sizin burda beni tanimladiginiz gibi. Ben tadini cikariyorum sadece soru sordum diye burda piskolojim bozuk denildi yok piskolojilerinizi bozuyormusum vs, cok abarttiniz yani. Hepimizin hormonlari tavan belli oluyor zaten yazismalardan buda gayet normal. Ama hakaretleri hak etmiyorum kimse hak etmiyor! Abartmaya gerek yok

Bak arkadarkadaşım ben psikologa gerek varsa giderim gocunmam ama sen hemen yarın için randevu al eğilsin lufltfen bu stresle sen 9 ayı zor tamamalarsin
Ben bu cümlelerde sana piskologa git dedimmi? Yoksa benmi körüm okuyamiyorum? Lütfen artik uzatmayalim iyice baydi yani. Ben artik bu gurupta yokum zaten. Birdahada benim mesajlarimi alinti yapmazsaniz sevinirim. Ikidebir cevap vermek zorunda kaliyorum aktif olmak istemiyorum artik bu grupta. Allah hepinizede hayirli hamilelik nasip etsin sag salim yavrularimizi kucagimiza alalim insallah. Buda cidden son mesajimdi bunada artik cevap verilirse cevap vermicem Kusura bakmayin

Uhhhh neler olmuş burada. Sinirlemizi yıpratmayalım güzel hamişler , bebişlerimizi düşünelim rahatlayalım. Ben bugun gördüm eşşek sıpasını :)

Uhhhh neler olmuş burada. Sinirlemizi yıpratmayalım güzel hamişler , bebişlerimizi düşünelim rahatlayalım. Ben bugun gördüm eşşek sıpasını :)

Gozun aydin hadiii :) sen 2lu testleride atlatmissindir ptesi bende gorucem insallah :) doktorun cinsiyet tahmini var mi ?

Konuyu okumaya usenmezsen bi geri don. Bak bakalim ben o sahisa her panik oldugunda iyi niyetle yaklasmamis miyim. Dogru soyluyorsun binbir cesit insan var hayatta. :) amannn derdim yokmus gibi bide elaleme laf anlatmaya calismisim bende :)

Gozun aydin hadiii :) sen 2lu testleride atlatmissindir ptesi bende gorucem insallah :) doktorun cinsiyet tahmini var mi ?
Benimki inat çıktı :) yüz üstü secde pozisyonunda yatıordu naptıysak dönmedi:) ufak bir çıkıntı gördük ama kordon da olabilirdi. Ben tarama testlerini yaptırmıycağım canım o yüzden yaptırmadım.

Konuyu okumaya usenmezsen bi geri don. Bak bakalim ben o sahisa her panik oldugunda iyi niyetle yaklasmamis miyim. Dogru soyluyorsun binbir cesit insan var hayatta. :) amannn derdim yokmus gibi bide elaleme laf anlatmaya calismisim bende :)
..
Ben sana birşey demedim cnm sanırım alıntılar karisti

Benimki inat çıktı :) yüz üstü secde pozisyonunda yatıordu naptıysak dönmedi:) ufak bir çıkıntı gördük ama kordon da olabilirdi. Ben tarama testlerini yaptırmıycağım canım o yüzden yaptırmadım.

Yaa yerim :) saglikli olsunlar yeter ki bakalim benim sipam gosterecek mi ne var ne yok ptesi gunu kontrolum var

kizlar nasilsiniz en son kalp atişini gormustum bebişimin bir bucuk ay oldu gdemedim yarin gidicem ikili testide kaçirdim yinede ense kalinliğina burun kemiğine bakilabilir ama degil mi? yardimci olabilecek var mi bu sürece kadar doktor test vs bişey istetidi mi?

Nihayet benim gibi dusunen birisi cikti. Burasi bi paylasim platformu evet. Farkli gorusleri insan merak ediyor ama surekli olumsuz seyler okumak insanin psikolojisini alt ust ediyor. Zaten hamilelik butun hormonlarimizi etkiliyor yeterince.
Senin icin dua ediyorum ummeti muhammet icinde allahim herkesin gonlune gore versin kimsenin kucagini bos birakmasin. Insallah hayirli haberlerini aliriz en kisa zamanda kardesim.
Amin canim hepimiz inşallah

X