Kasım - Aralık 2017 Annelerine Özel <3

Tabi anne olmak kolay değilmiş herkesler melekleriyle meşgul yazan yok:anne::KK200: rabbim hepimizin çocuklarına sağlıklı güzel ömür versin. Kızlar yakın zamanda bebeği olanlarla konuşun çünkü bebek bakımı çok zormuş:eek: faydası oluyor öpüldünüüüz
Gerçekten zormuş ama bir okadarda güzel rabbim hepimizin evlatlarına sağlık sıhhat versin korusun:dua: bu süreçte bilgilenmek çok önemli herkese kolaylıklar diliyorum

Çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin çok güzelmiş hissettirdiği her duygu Erkek bebeği olanlar sünnet yaptırdınız mı? 3,5 aylık oldu bebeğim nasıl yaptırıcaz karar veremedik. Lokal ya da genel anestezi ?

Çok şükür Allah isteyen herkese nasip etsin çok güzelmiş hissettirdiği her duygu Erkek bebeği olanlar sünnet yaptırdınız mı? 3,5 aylık oldu bebeğim nasıl yaptırıcaz karar veremedik. Lokal ya da genel anestezi ?

Canim merhaba daha erken degilmi bence biraz daha bekleyin cocuk birazdaha gelissin benim oglan 5 aylik oldu ben 8 9 aylik olunca dusunuom yaza dogru nasipse.

Canim merhaba daha erken degilmi bence biraz daha bekleyin cocuk birazdaha gelissin benim oglan 5 aylik oldu ben 8 9 aylik olunca dusunuom yaza dogru nasipse.

Canım bilmiyorum araştırdın mı ama 6. Ayı geçirmeyin diyo herkes. Bir de biz bronşiolitten hastanede yattık 1 gece serum fln takıldı kuzuma 2,5 aylıktı. İnan 1 ay oluyo daha yeni geçti korkuları. Bilinçaltı etkilenmesin istiyorum geç bile kaldık gibi geliyo bana.

Canim bizde bronsilitten 4 gun yattik 15 gun oldu cikali surekli tikaniyordu oglum. Bizim doktorumuz daha sunnet yaptirmayin dedi birazdaha toparlansin ufaklik dedi yaza dogru sunet yaptirirsiniz dedi. Ama soyle bir konu var bazi bebeklerde erken sunnet sart oluyor cocugun cisini yapmasinda sikinti oluyormus agri fln yapiyormus ondan oyle demis olabilir.

Canim bizde bronsilitten 4 gun yattik 15 gun oldu cikali surekli tikaniyordu oglum. Bizim doktorumuz daha sunnet yaptirmayin dedi birazdaha toparlansin ufaklik dedi yaza dogru sunet yaptirirsiniz dedi. Ama soyle bir konu var bazi bebeklerde erken sunnet sart oluyor cocugun cisini yapmasinda sikinti oluyormus agri fln yapiyormus ondan oyle demis olabilir.
Canım bronşiti nasıl anladınız kızımın burnu da hep tıkalı

Canim bizim burda cok iyi bir doktor var profesor dr ali onag ona goturdum enfeksiyon cigerlerine kadar inmis hemen anladi muhayene sirasinda 10 gun antibiyotik kullandik simdi cok sukur hicbisiyi kalmadi. Bu ayin sonunda nasipse ek gidaya baslaticak yogurt yedircem kendim yapicam yogurdu.

Canım bence sen internetten bak biraz. Çünkü ben hiç 8-9 aylık sünnet yaptıran duymuyorum artık. Ya 6 aya kadar yada 6 yaşından sonra öneriyor uzmanlar. Bizde de bir problem yok her şey normal ama çocuk şimdi 4 ayı doldurmadı şimdi bile her şeyin farkında daha büyüyünce iyice anlıycak o yüzden geç istemiyorum önümüzdeki hafta yaptırıcam inş. Hatta genelde hastanelerde içeriye anne babaları almıyorlar ben özel bir klinikte buldum Bursa da anne baba yanındayken sünnet oluyor elini tutucam inş. Bilinçaltının gücüne çok inanıyorum elimden geldiğince korkutmamaya çalışıcam inş.

Kızlar baştan okudum postu basbasta 15.sayfaya kadar okudum sonra hemen son sayfaya geldim bi baktım o kalp atisini duydunmu tekmi ikizmikizmiler gitmis artık bebeklerin sunnetine gelmis konu valla güzel ya bende tup bebek yaptim bu ay transfer olacak rahim hazırlığı yapiliyor InsAllah bende hamile kalırım

Canım bence sen internetten bak biraz. Çünkü ben hiç 8-9 aylık sünnet yaptıran duymuyorum artık. Ya 6 aya kadar yada 6 yaşından sonra öneriyor uzmanlar. Bizde de bir problem yok her şey normal ama çocuk şimdi 4 ayı doldurmadı şimdi bile her şeyin farkında daha büyüyünce iyice anlıycak o yüzden geç istemiyorum önümüzdeki hafta yaptırıcam inş. Hatta genelde hastanelerde içeriye anne babaları almıyorlar ben özel bir klinikte buldum Bursa da anne baba yanındayken sünnet oluyor elini tutucam inş. Bilinçaltının gücüne çok inanıyorum elimden geldiğince korkutmamaya çalışıcam inş.
Sünneti çocuk cerrahına sordum 1 yaşından küçük yapmak uygun değil Yaşını doldurunca gel dedi. Bence doktorun risk almasına bağlı. Küçük bebeklere en ufak anestezi bile tehlikeli. Benim oğlan 4 aylık vegaferon damla verdi kilosu iyi çok erken değil mi?

Kızlar baştan okudum postu basbasta 15.sayfaya kadar okudum sonra hemen son sayfaya geldim bi baktım o kalp atisini duydunmu tekmi ikizmikizmiler gitmis artık bebeklerin sunnetine gelmis konu valla güzel ya bende tup bebek yaptim bu ay transfer olacak rahim hazırlığı yapiliyor InsAllah bende hamile kalırım
Allah bağışlasın bebeğin tutunmuş hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah. Bebeğim 11 aylık olacak artık aylar hızla geçiyor konular birbirini kovaladı ve artık yaş günleri geliyor çok şükür darısı başına

Selam kızlar. Bebişler nasıl artık yaş günleri geliyor. Allah’ıma bin şükür. Aslında yeni grup açıp sohbete ordan devam etmeli. Ek gıda falan filan

Herkese merhaba, aslında konuyu ben açmıştım ama Doğumdan sonra hiç takip edemedim. Benim bebeğim 13,5 aylık olmak üzere çok şükür. 2. Yi düşünenler var mı aramızda merak ediyorum.

bebişlere dalıp konu unutulmuş ama sanırım ikinciyi düşünenler var mı diye merak edenler benim gibi olmuş . :) sanırım atık büyüdüler :anne:

Benim ilk bebeğim tüp bebekti. Doğum sonrası 13. Ayda mens oldum. 16. Ayda hamile olduğumu öğrendim. Eşimin doğum gününde netleşti. Bana şok eşime doğum günü hediyesi oldu 🙊🤭🤭

Merhaba arkadaşlar, konunun açılmasının üzerinden 3 yıla yakın bir zaman geçti, hala buralarda olanlar var mı acaba 😁 Benim oğlum 21 aylık çok şükür, Allah isteyen herkese nasip etsin. Yumurtalık rezervimin iyice azalmasından dolayı 2. Tedaviyi oldum ve dün transfer edildi. Allahım nasibimizde varsa bize 2. Bir evlat nasip eder.
Sizlerde durumlar nasıl? kose4545 kose4545 ilk transferlerimizin arasında 1 gün fark vardı aynı doktorla o yüzden özellikle aklıma sen geldin 😊

Benim ilk bebeğim tüp bebekti. Doğum sonrası 13. Ayda mens oldum. 16. Ayda hamile olduğumu öğrendim. Eşimin doğum gününde netleşti. Bana şok eşime doğum günü hediyesi oldu 🙊🤭🤭
Ay çok güzel bir haber bu, mucize gibi 😊 Allah size bağışlasın inş 🙏🏼 Ama mens ne demek onu anlamadım.

Ay çok güzel bir haber bu, mucize gibi 😊 Allah size bağışlasın inş 🙏🏼 Ama mens ne demek onu anlamadım.
Pardon ya adet olmak demek. Bizde doktorlar farklı şeyler söylemişti. Tek sanşınız tüp bebek diyenler çoktu. Ama takdiri ilahi işte 3 yılda olmayan bebiş 3 ayda oldu. Biraz hızlı oldu ilkini büyütmeden ama iyiki oldu ☺️☺️

Pardon ya adet olmak demek. Bizde doktorlar farklı şeyler söylemişti. Tek sanşınız tüp bebek diyenler çoktu. Ama takdiri ilahi işte 3 yılda olmayan bebiş 3 ayda oldu. Biraz hızlı oldu ilkini büyütmeden ama iyiki oldu ☺☺

Allah kucağınıza sağlıkla almanızı, evlatlarınızı sağlıkla büyütmenizi nasip etsin inş. Bizim 2. Transferimiz negatifle sonuçlandı. 3.kez tekrar denemeyi düşünüyoruz. Hayırlısıyla nasip eder inş Allah.

X