Kasım-Aralık 2020 Transfer Olacaklar

E devletten baktım benim hiç amh bakilmamis bu memorial bu doktor ne biçim yaaa sınır oldum fsh tek bakılmış 5kusur birşey çıkmış ne kadar sınır oldum ayak basıyorduk resmen hasthaaneye para veriyordum doktor muanelerine para testlere para resmen ayak basma parası aldı amh hiç bakilmamis
Bilmiyorum ki canim biz tedaviye baslarken bizden ilk istedikleri sey amh di fsh da az cok gosteriyo ama artik tup bebek klinikleri amh i baz aliyor genelde

Benim de kızdığım nokta o. Verdiğim para önemli degil ama üşenmesin baksın ya ne varsa baksın yani.
Kaç yumurtan toplandı opuda? Ailede erkan menapoz var mi?
Yok erken menopoz 5 yumurta toplandı doktor dedi sıkıntı yok her Ay düzenli adet oluyorsun yumurtam kendiliğinden 20 büyülük oluyor

E devletten baktım benim hiç amh bakilmamis bu memorial bu doktor ne biçim yaaa sınır oldum fsh tek bakılmış 5kusur birşey çıkmış ne kadar sınır oldum ayak basıyorduk resmen hasthaaneye para veriyordum doktor muanelerine para testlere para resmen ayak basma parası aldı amh hiç bakilmamis
Bnde memoriale gidiyorum ilk sorduklari Amh ti. Hatta bı kaç kez Dr değiştirdim her defasında dosyama Amh sordular. Bn öncesinde yapıp getirmiştim. Size sormamalari istememeleri çok ilginc

Merhaba kızlar.benim 16 kasımda transferim oldu.bugün 8. Günümdü idrar testi yaptım negatifi gördüm.zorla kırmızı çizgiyi görmeye çalıştım olmadı.bikaç saat sonra hafif belirdi.o da okuduğuma göre buharlaşan idrardanmış.5.gün iyi kalite embriyoydu.ilk transfer ve öncesinde yaşadığım bir sürü sağlık sorunum oldu.yazdıklarınızı her gün heyecanla okudum ve takip ettim.acaba mı dedim ama olmadı😔bu arada 39 yumurtam toplandı 25 i döllendi 12 si iyi kalite olarak 5. Güne gitti.çok umutluydum

Bnde memoriale gidiyorum ilk sorduklari Amh ti. Hatta bı kaç kez Dr değiştirdim her defasında dosyama Amh sordular. Bn öncesinde yapıp getirmiştim. Size sormamalari istememeleri çok ilginc
Negatif çıkınca doktor dedi amh değerin kaçtı senin bilmiyorum dedim bakmadınız hiç dedim e devlete baktım.birsey olmaz sıkıntı değil dedi şimdi böyle doktorun ugur bey sözüm ona iyi bir doktor hakkımı helal etmiyorum hic bana amhe demedi

Canım AMH genelde dış laboratuvarda çalışılıyor. Eğitim araştırma hastanelerinde bile öyle. Belki bakılmıştır ama dış lab da çalışıldığı için e nabıza yansimamistir. Sormak lazim

Canım AMH genelde dış laboratuvarda çalışılıyor. Eğitim araştırma hastanelerinde bile öyle. Belki bakılmıştır ama dış lab da çalışıldığı için e nabıza yansimamistir. Sormak lazim
Yom dosyama baktı bulamadı neyse önemli değil dedi yoksa ben bakmadınız dediğimde baktım budur değerin derdi dosyamı arıyordu memorialin kendi sitesinde tahlil sonuçlarım var hiç amh değeri yok

Kac yumurta toplanmisti yani tedavi bitiikten sonra amh in anlami yok ama yumurta olusup dollendiyse demekki amh o kadar kotu degil ama istemesi lazimdi..

Yom dosyama baktı bulamadı neyse önemli değil dedi yoksa ben bakmadınız dediğimde baktım budur değerin derdi dosyamı arıyordu memorialin kendi sitesinde tahlil sonuçlarım var hiç amh değeri yok
Anladım canim. Amh tüp bebek tedavisinde önemli diye biliyorum O yüzden kesin istemiştir diye düşünmüştüm

Negatif çıkınca doktor dedi amh değerin kaçtı senin bilmiyorum dedim bakmadınız hiç dedim e devlete baktım.birsey olmaz sıkıntı değil dedi şimdi böyle doktorun ugur bey sözüm ona iyi bir doktor hakkımı helal etmiyorum hic bana amhe demedi
Negatifin Amh ile ilgisi varmıdır ki. Sncta yumurta rezervine bakiyo Amh.
Hangi Hastanesi'nde uğur bey. Bn sisliye gidiyorum. Orda duymadım böyle bı doktor
İnşallah hemen görürsün pozitifi. Kavuşursun bebeğine canim

Negatifin Amh ile ilgisi varmıdır ki. Sncta yumurta rezervine bakiyo Amh.
Hangi Hastanesi'nde uğur bey. Bn sisliye gidiyorum. Orda duymadım böyle bı doktor
İnşallah hemen görürsün pozitifi. Kavuşursun bebeğine canim
Diyarbakır dicle memorial sözüm ona burada bilindik burada görev yapıyorum öğretmenim o hastahaneye şikayet ettim yumurtlarım hakkında bilgi vermediği için ama merkezi olsa yazılı şikayet edicem

Çok sevindim canım inşallah herşey yolunda gider.taze olamazsın dersede ısrarcı olma geç olsun güç olmasın ama Bence Taze transfer olacaksın 🥰 inşallah
İnşallahh💕 ısrar etmem tabi ama eşim aralık sonu askere gidecek o yüzden o buradayken olmasını istiyorum sürecin.. hayırlısıyla güzel sonuçlansın da gerisi çok mühim değil tabi🙏

Diyarbakır dicle memorial sözüm ona burada bilindik burada görev yapıyorum öğretmenim o hastahaneye şikayet ettim yumurtlarım hakkında bilgi vermediği için ama merkezi olsa yazılı şikayet edicem
Bnce de şikayet edin. Merkezle görüşün. Sanırım merkezleri Şişli Memorial. Bırakmayın peşini. Biz ne umutlarla geliyoruz hem maddi hem manevi ne zorluklar çekiyoruz. Hata kaldircak bı iş değil bu iş. Hatta şikayet vara da yazın. Hemen donuyolar

Desene aşağı yukarı doğru hesap 😂 o zaman 7 yada 8 aralıkta transfer olacağım ayyy heyecanlandım 🤦🏼‍♀️
bende aşağı yukarı 7-8 aralıkta transfer olabilirim 18 -20. gün gibi oluyorsa aynı zamanlarda olabiliriz gibi gözüküyor🥰 siz şuan kaçıncı gündesiniiz ne aşamadasınıız

Bnce de şikayet edin. Merkezle görüşün. Sanırım merkezleri Şişli Memorial. Bırakmayın peşini. Biz ne umutlarla geliyoruz hem maddi hem manevi ne zorluklar çekiyoruz. Hata kaldircak bı iş değil bu iş. Hatta şikayet vara da yazın. Hemen donuyolar
Intesgramda memorial sağlığa yazdım yarın şişli memeoriali arıyacam ya ben transferde gittiğim zaman bir kadin gelmisti ona denmiş üç yumurtan döllenmiş kadın bol bol su içiyordu transfer bekliyordu sonra doktor çağırdı aslında senin hiç yumurtan catlamamis dedi onu görünce üzüldüm milletin duyguları ile oynuyorlar

X