Gebeliğe Hazırlık Kasım - Aralık Hamişlik Planlayanlar Buyrun 🤗🌹🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
H Hasbelkader340 canım çok kez farklı doktorlara gittim de 3cm lik bir kist için pek de birşey yapılamaz denildi. Şöyle ki 5cm in üstünde ameliyat yapılıyor diye biliyorum ee doğum kontrol hapı da vermediler bilmiyorum yani bende çok iki arada bir derede kalıyorum tek sorun çikolata kisti olunca

Hoşgeldin canım.. ekliyorum hemen Rabbim gönlünüze göre versin inşAllah bi skıntınız varmı ?
Çok şükür bir sıkıntım yok. Hatta dün adet olunca dr gittim kşst vs yokmuş. Femara verdi ama bu ay kullanmama kararı sldık. Olmazsa normal yoldan, ona göre ilaç deneyebilirim

Merhaba kızlar ben burada yeniyim ve kullanmakta biraz zorlandim BAT ın ne anlama geldigini bulamadım ve bende anne olmak adına emek veren gruptayım 31 ekim de 1.yılımızı dolduracağız ve 4 aydır bebek sahibi olmaya calisiyoruz herhangi bir rahatsizligim yok umarim kasim ayı anneler grubunda yer alir sağlikla evladimi kucagima alabilirim .
Allah herkese herseyin hayirlisisi nasip etsin ve gönlündekini hayirli kilsin inş. 🤗🤗🤗🤗🙏

Merhaba kızlar ben burada yeniyim ve kullanmakta biraz zorlandim BAT ın ne anlama geldigini bulamadım ve bende anne olmak adına emek veren gruptayım 31 ekim de 1.yılımızı dolduracağız ve 4 aydır bebek sahibi olmaya calisiyoruz herhangi bir rahatsizligim yok umarim kasim ayı anneler grubunda yer alir sağlikla evladimi kucagima alabilirim .
Allah herkese herseyin hayirlisisi nasip etsin ve gönlündekini hayirli kilsin inş. 🤗🤗🤗🤗🙏
Hoş geldin canım ☺️ Bat : beklenen adet tarihi
Allah hepimize sağlıkla yavrularımızı kucağımıza almayı nasip etsin 😘

Merhaba canım anne adayları bende sizdeniimm 😇 ve bu siteye de yeni kayıt oldum 23 yaşındayım ve geçen ay ilk denememizi yaptık. Ama çok çok heveslenerek beklediğim o gün yani adet günüm geldiğinde malesef regl oldum inanmak istemesemde hatta başta kabullenemedim bile. Ağladım çünkü belirtiler vs çok umutlanmıştım ama zatem regl ile belirtiler benzermiş. Şuan adet dönemindeyim ve 3. Günüm ve önümüzdeki aya kaldığından listeye benide alınnn. Bat 21 kasım. Ve rabbiminde izniyle artık anne olmak istiyorum. Tüm anne adaylarının en sağlıklı şekilde anne olması dileklerimle.. ve tabi en kısa zamanda 😉

Merhaba canım anne adayları bende sizdeniimm 😇 ve bu siteye de yeni kayıt oldum 23 yaşındayım ve geçen ay ilk denememizi yaptık. Ama çok çok heveslenerek beklediğim o gün yani adet günüm geldiğinde malesef regl oldum inanmak istemesemde hatta başta kabullenemedim bile. Ağladım çünkü belirtiler vs çok umutlanmıştım ama zatem regl ile belirtiler benzermiş. Şuan adet dönemindeyim ve 3. Günüm ve önümüzdeki aya kaldığından listeye benide alınnn. Bat 21 kasım. Ve rabbiminde izniyle artık anne olmak istiyorum. Tüm anne adaylarının en sağlıklı şekilde anne olması dileklerimle.. ve tabi en kısa zamanda 😉
Hoş geldin canım , üzme hemen kendini ilk denemede olmaması çok normal zaten. stres yapma kesinlikle zamanı geldiğinde gelecek bebişin sana ☺️😘

Merhabalar bat 3 kasım ama reglim tarihleri değişti 2 kasım gibi bekliyorum. 1 kızım var 2 bebeğimi kalp durması sonucunda 7hafta 3 günlükken kayıp ettim. sağlıksız gebelik dediler. 29 temmuz kürtaj oldum 2 regli geçirdim. kahverengi lekelerim ve ağrılarım yüzünden 14 ekimde doktor kontrolüne gittim sağ tarafta yumurtamın oluştuğunu ve bu senin yumurtan olabilir solda küçük bir kist var ama önemli değil geçer dedi. alttan baktı kahverengi lekelerim olunca.. en son regli tarihim 4 ekim. herhangi bir problemim yok normal yola gebe kalabiliyorum çok şükür.
6 gün var reğlime bazı belirtiler var ama gebelikle ilgili hayırlısı olsun.
Belirtilerim birden sıcak basması ellerimin ve ayaklarımın üşümesi kasıklarım da batma hissi ağrıdan çok batma hissi yaşıyorum ara ara ağrı yaşıyorum ama batma hissi her 2 kasıkta ve tam ortada oluyor. göğüslerim biraz dolgun ama ağrı yok. yumurtlama tarihim 18 19 ekim gibiydi 3 kere korunmadım olursa hayırlısı inş.

H Hasbelkader340 canım çok kez farklı doktorlara gittim de 3cm lik bir kist için pek de birşey yapılamaz denildi. Şöyle ki 5cm in üstünde ameliyat yapılıyor diye biliyorum ee doğum kontrol hapı da vermediler bilmiyorum yani bende çok iki arada bir derede kalıyorum tek sorun çikolata kisti olunca
Allah alla öyle bişeymi varmış ya ne saçmalık e onun büyümesini bekleyelim ozaman oldu.. hangi şehirdesin Özele başvurdunmu canım hiç ?

Çok şükür bir sıkıntım yok. Hatta dün adet olunca dr gittim kşst vs yokmuş. Femara verdi ama bu ay kullanmama kararı sldık. Olmazsa normal yoldan, ona göre ilaç deneyebilirim
Canım famera öyle herkese verilen veya direk kolayca verilen ilaçlar değil bence dr. Tedavisini dinle kullan 1 ay daha kaybetme Rabbim istedikten sonra gerisi teferruat ama belkide önemsiz bişey vardır yumurtalıklarda dr. Söylememiştir stres yapma diye o yüzden famera vermiştir.. tahlil yapıldımı ?

Selam kızlar, size sorum var. Bat 8 gün var ve akıntım var beyaz kremsi kıvamda. Mide bulantısı ve göğüs uçlarında ağrı var. Bunlara bir de bugün ishal eklendi. Bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa ben mi ona yormaya başladım 😶

Selam kızlar, size sorum var. Bat 8 gün var ve akıntım var beyaz kremsi kıvamda. Mide bulantısı ve göğüs uçlarında ağrı var. Bunlara bir de bugün ishal eklendi. Bunlar hamilelik belirtisi olabilir mi yoksa ben mi ona yormaya başladım 😶
Gdkd Gdkd canim hevesini kırmak gibi olmasın ama ayni belirtiler bende her adet dönemi öncesi oluyor yumurtlamamdaki akıntılarım bitiyor birkaç gün kuruluk oluyor sonrasında da göğüs ağrısıyla sıvı şeffaf adet öncesi akıntısı başlıyor . Yine de güzel yoralım sonuç güzel olsun 🙈

X