Gebeliğe Hazırlık Kasım - Aralık Hamişlik Planlayanlar Buyrun 🤗🌹🤰

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Ben geceden sürahiye su dolduruyon ağzına kadar bir top bitkiyi içine atıyorsun
Sabah akşam olmak şartıyla günde 2 bardak içiyorsun
Eşime de içirmiştim😊 ama eşimin değerleri benden iyi valla 😊 ama yine de içirdim
Bitti yine yaptım sabah akşam içtim
Ama rahim filmi çekildim tüplerimin ikiside açık sıkıntı yok hormonlarımda çok iyi
Artık rabbime kalmış gerisi 🙏🏻🙏🏻🙏🏻❤️🤍
Anladım canm saol aynen öyle 🤗💕

Merhaba,
BAT.10.11.2020
6.gebelik
Folik asit kullanımı,ecopirin,beslenmeme dikkat ediyorum.
3 yıl 3aylik evliyim.
Gebeliği zorlaştıran bir durum yok şuan.
Yumurtama dönemine yakın yaş ve kuru incir yedim.
Birde önemli bir bilgi daha paylaşmak istiyorum.Herkes 14.günde yumurtlamıyor.Regli dönemimizin süresi,stres ,beslenme ,çevresel faktörler yumurtlama döneminin seyrinin değişmesine sebep olabiliyor.
Merhaba canım hoşgeldin aramıza Rabbim skıntı vermesin maşAllah.. 🤩

Hoşbuldummm , daha yeni denemeye başladığımız için gitmedim doktora ☺️

Merhaba , bilgilendirme için teşekkürler. Evet ilacın kullanım talimatında da kutu bitmeden bırakmayın yazıyor ama ben burakıverdim daha 15 gün varken 🤷🏼‍♀️ Doktora gideyim en iyisi ben. Bir şey soracağım folik asit doktorun mu yazdığı bir şey yoksa eczaneden alınabiliniyormu direk ?
Anladım canım hayırlısı olsun 🤗

Merhaba 23 yaşındayım 13 aylık evliyim bir düşük yaşadım 5 aydır tekrardan deniyoruz bu ay ovulasyon testi kullanamaya başladım fakat kafam daha çok karıştı inşallah biran önce hepimizin kucaklarımiz dolar

Merhaba 23 yaşındayım 13 aylık evliyim bir düşük yaşadım 5 aydır tekrardan deniyoruz bu ay ovulasyon testi kullanamaya başladım fakat kafam daha çok karıştı inşallah biran önce hepimizin kucaklarımiz dolar
Hoşgeldin canım aramıza Rabbim gönlüne göre versin inşAllah.. Rabbim bida yaşatmasın.. dr. Görüştün mü ? Bat nedir ?

Insallah yeni yaşına bebeğinle girersin 😊 ama benim bu aydan umudum kalmadi pek..hala ovu testinde pik göremedim. Ilk kez boyle oluyo. Fazla stres yaptim sanırım .nasip

Amiiiiin inşallah canım benimmmm , eğer sendede pko varsa ovulasyon testini kesinlikle önermem kafayı yedirdi bana bu ovu testleri sen her iki güne bi ilişkini yaşa gerisini allaha bırak stres yapma kuzum inşallah bu ah başarıcaz 🤲🏻❤️

Merhaba. Bat tarihi:10.11.2020 ilk çocuk🙈 gebelik için 4‐5 sefer kolomen+çatlama iğnesi kullandık #çikolata kistim var 3.5 cm. 3 yıldır evliyim ve hiç korunmadık :KK43:

X