Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

Kızlar evde iş yapıyormusunz benım bugun bel agrım cok vardı adet ağrısı çektım resmen iş yapmıyorum ben siz yapıyormsnz
Ağrın olduğu zamanlarda günü uzanarak dinlenerek geçirmeye çalış ben ev topluyorum yemek yapıyorum aktif araç kullanıyorum baya gezmeye filan gidiyorum bitek ev süpürmüyorum eğilmemeye çalışıyorum ani hareketlerden kaçınıyorum bugun transferden sonraki 15.günüm.

Merhaba herkese Bende 23 kasımda transfer oldum beşinci günüm kasıklarımda belimde ayaklarımda
Ağrı var benim gibi olan var mı yazsın lütfen kasıklarımda şişti. Ama bel ağrım baya var
Bende 23 kasımda transfer oldum. Adet öncesi gibi bacaklarımda ve kasıklarımda agri ve yanma oluyor belimde de hafif agri var onun haricinde pek biseyim yok gibi. Bide sürekli sağ kasığımda pıt pıt atma oluyor onun nedeni ne bilmiyorum.

Başın sağolsun Allah rahmet eylesin inşallah. İlaçlar mı yapıyo nedir bende böyle basit bi video izleyim yada tv de bişey izleyim bi kelimeye bi cümleye böyle bi içim bi kötü oluyo kendini tutabilirsem sadece gözlerim doluyo tutamazsam ağlıyorum. Ama süreç gerçekten zor bunu yaşayan bilir yatmak bi yandan merak bi yandan endişe stres karmakarışık hissiyat hele o ilaçlar vücudumuza aldığımız ilacın haddi hesabı yok haliyle duygusallaştıyor sanırım bizi

Hayır canim hic lekelenmem olmadi ,sadece transferin 6,7 günü aşırı bi adet sancısı gibi agrim olmustu,

Hayır canim hic lekelenmem olmadi ,sadece transferin 6,7 günü aşırı bi adet sancısı gibi agrim olmustu,
Maşallah Rabbim tekrarını yaşatsın inşallah bu sefer de pozitifle kucağına alırsın bizde inşallah kanama lekelenme olmadan sorunsuz sıkıntısız geçiririz bu süreci

Kızlar bişey sorucam size; biliyosunuz dün negatif çıktı testim ilk denememdi istanbulda medicanada yapmıştık. Şimdi bi arkadaşım bana ankarada prof dr hakan yaralı diye birini tavsiye etti. Ama hiç bi fikrim yok adamla ilgili. Belki tanıyanınız bileninşz vardır diye sizede sormak istedim. Aynı yerdemi devam etsem yoksa ankarayamı gitsem bilemedim bi akıl verin bana ya

Allah razı olsun gerçekten zor bi süreç rabbim bu kadar uğraşımızın sonucunu hayırlı eylesin insallah pozitif haberler alalım hepimiz

Canım ben şahsen gitmedim fakat bi kaç gidenden doktorun gayet iyi olduğunu fakat yoğunluktan ancak birer kez görüşüp birdaha asistanlarla bile zor görüşebildiklerinden şikayetçiler. Beklerim önemli değil diyorsan Aklında kalmasın bi dene negatif aldığın merkezi değiştirmek iyidir daha inançla başlarsın bir sonrakine. Ama önemli olan doktorla muhaddap olabilmem diyorsan hiç bulaşma derim.

Benim doktorum. Turkiyenin birçok yerinden hastası var. Benim farklı bir problemim olduğu için doktorumun tavsiyesi ile ona gitmiştim ama iyi ki gitmişim. Mükemmel bir ekibi var.
Evet Hakan Bey Turkiyenin sayılı tüp bebek uzmanlarından internette birçok bilgiye ulaşılabilir hakkında. İlk görüşmeniz tedavi gidişatını kendisi ile görüşürsünüz sonrasında tabi ki yumurta kontrolünü de kendisi yapacak değil ya. Prof. Dr. Mehtap Polat ile ekipler. Takibinizi o yapar yada Gonca Hanım. İstediğiniz her an hemşirelere 7/24 ulaşabilirsiniz. Durumu anında doktora bildirir ve size dönüş yaparlar. Embriyo transferini ise Hakan Bey kendisi yapar.

Çok teşekkür ederim araştırıyorum doktorla ilgili herşeyi

Tamamdır çook teşekkür ederim yarın arayıp randevu isticem bi muayne olalım bakalım ne dicek… çok merak ediyorum

İstanbulda çok çok iyi merkezler ve laboratuvarlar var. Ben ota jinemed hastanesine gidiyorum; Günseli Hoca ilr görüşmenizi tavsiye ederim. Kendisi inanılmaz ilgili ve şefkatli bir doktor. O da tüp bebekle anne olmuş, sizi çok iyi anlıyor herşeyden önce..

Çok teşekkürler orayada bi bakim

Kızlar merhaba bugün 11.gün tekrar test yaptım bayağı koyu çıktı.3. Gün tek embriyo transferi oldu çatlatma iğnesinin bugün tam 12.günü sizce gebelik var mı yoksa kullandığımız iğnelerin etkisi mi ?

Eklentiler

• A70FDF8B-0338-4CC5-86B8-D27B0287F174.jpeg
    62,4 KB · Görüntüleme: 38
Bence gebelik var insallah kanda da çıkar rabbim tamamına erdirsin benimde 3.gün embriyom transfer edildi bugün 5.günüm sabırsızlıkla bekliyorum insallah bende çift çizgiyi görürüm sizin gibi Nasıl geçti bekleme süreciniz nelere dikkat ettiniz

Merhaba herkese Bende 23 kasımda transfer oldum beşinci günüm kasıklarımda belimde ayaklarımda
Ağrı var benim gibi olan var mı yazsın lütfen kasıklarımda şişti. Ama bel ağrım baya var
Merhaba benimde bugün beşinci günüm kasık ağrım var bide karnım çok şişti gazım var beş ağrım hafif

İnşallah hepimiz pozitif sonucunu alırız ilk 5 6 gün ilk iş yapmadım dışarı falan çıkamadım sürekli uzandım evde.6günden sonra ev işleri yapmaya başladım yavaş yavaş hareket ettim ağır işler yapmadım hala da yapmıyorum :) bol bol ceviz fındık pekmez ananas muz portakal falan tükettim hızlı gıdadan uzak durdum gazlı içecek içmedim.birde bınu bana biri söylemişti 7 8 gün duş almadım sıcak su tutunmasını engelliyormuş galiba bunlara dikkat ettim. Kafam hep rahattı olumsuz hiçbişey düşünmedim öyle böyle 11.gün geçirdim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…