Kasım ayını birlikte bekleyelim. (Tüp bebek transferi 2021)

İnşallah hepimiz pozitif sonucunu alırız 🌸 ilk 5 6 gün ilk iş yapmadım dışarı falan çıkamadım sürekli uzandım evde.6günden sonra ev işleri yapmaya başladım yavaş yavaş hareket ettim ağır işler yapmadım hala da yapmıyorum :) bol bol ceviz fındık pekmez ananas muz portakal falan tükettim hızlı gıdadan uzak durdum gazlı içecek içmedim.birde bınu bana biri söylemişti 7 8 gün duş almadım sıcak su tutunmasını engelliyormuş galiba bunlara dikkat ettim. Kafam hep rahattı olumsuz hiçbişey düşünmedim öyle böyle 11.gün geçirdim
Anladım canım maşallah kan testi ne zman yaptıracaksın

Merhaba arkadaşlar
Ben 34 yasindayim 9 yilimda ilk tüp denememde hamile kaldim 4 buçuk yasinda bi kizim var,o zaman kalan 3 embriyomu dondurmustum 22 kasımda ikisini transfer ettiler ,kaliteleri cok iyi degildi ,biri 4cc digeri 3bc ,bugun transferimin 6.günü ,dun idrar testi yaptim bisey cikmadi ,bende sizler gibi sabırsızlıkla bekliyorum,rabbim isteyen herkese tattirsin bu güzel duyguyu
Benimde transferim 22 kasimda oldu. Hakkimizda hayirlisi olur insallah. Erken yapmışsınız testi ben açıkçası hic yapmayi da düşünmüyorum totem yaptim test gunu gidip vereceğim 🤭

Kızlar evde iş yapıyormusunz benım bugun bel agrım cok vardı adet ağrısı çektım resmen iş yapmıyorum ben siz yapıyormsnz
Oturdugum yerden yemek yapiyorum canim evi topluyorum felan robot süpürgeyi calistirdim onun disinda hic temizlik yapmadim kimyasala maruz kalmak istemiyorum. Ama ev içinde hareket ediyorum yine disarida kac kez çıktım

Kızlar bişey sorucam size; biliyosunuz dün negatif çıktı testim ilk denememdi istanbulda medicanada yapmıştık. Şimdi bi arkadaşım bana ankarada prof dr hakan yaralı diye birini tavsiye etti. Ama hiç bi fikrim yok adamla ilgili. Belki tanıyanınız bileninşz vardır diye sizede sormak istedim. Aynı yerdemi devam etsem yoksa ankarayamı gitsem bilemedim bi akıl verin bana ya🤷🏻‍♀️
İstanbul'da şişli.memorial varmis sanirim en iyisi orasi diye biliyorum. Tekrar deneyecek olsam ya oraya giderdim yada kendi ilimdeki diger doktora

Merhaba herkese Bende 23 kasımda transfer oldum beşinci günüm kasıklarımda belimde ayaklarımda
Ağrı var benim gibi olan var mı yazsın lütfen kasıklarımda şişti. Ama bel ağrım baya var
Benimde 22 Kasım'da oldu. Özellikle sag kasığımda şişlik var birde gurul gurul ses var karnimda :))

Kızlar simdi yaptım ,7.gunum bugün,silik var gibi değil mi

Eklentiler

• IMG_20211129_092607.jpg
    IMG_20211129_092607.jpg
    63,5 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20211129_092634.jpg
    IMG_20211129_092634.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 47
X