Kasım’da balayı / Nereye gidilir?

Z e r d e c a l

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
29 Aralık 2018
563
721
Merhaba kızlar ,
Kasım ayı malum soğuk ve malesef sezon kapanmış oluyor. Aranızdan kasımda gidenler varsa nereye gitti veya nereye gidebiliriz yurtdışı da olabilir önerilerinize ihtiyacım var ( kapadokya hariç daha önce gittim ) şimdiden teşekkürler 😊

Kasımda mersinde adamkayalar Village otele gittik. Düğünümüz orada oldugu için Mersinde bir yer secmek istemiştik. Odalar cok temiz, sade ve en önemlisi yemekler cok iyidi. Otelde sadece bizi agırladılar sezondan dolayı sohbet etme imkanımız da oldu sahipleri ile. Bizim acımızdan cok güzel bir tatildi cünkü hem ören yerlerini, astım, cennet cehennem mağaralarını gezdik. Adamkayalar bölgesine indik (yolu biraz zor ama biraz yani sorunsuz inilebilir) yaklasık 2000 yıl önce dağ oyularak yapılan insan heykelleri beni cok heyecanlandırdı. Bunun dısında limon bahcelerini ve kız kalesini gezme fırsatım oldu. Yurtdısına gidiceksenis de vize işlemleri için cok da gec kalmayın =)

Sonbaharda sapanca,bolu abant çok şahane oluyor, deniz sezonu kapanmış oluyor ama datcaya gitemenizde tavsiye ederim şahane bir yer geçen yaz ordaydik kimle konuştuysak sonbaharda çok güzel oldugunu söylediler tabi denize yine giremezsiniz ama doğası harikaa

yurtdisinda gidelecek o kadar ülke var ki... Avrupa, amerika, afrika arasinda nereyi trcih edersin? Ona göre bir kaç ülke fikri vereyim.
Türkiye'ye gelirsek Alaçati, çanakkale/Gökçeada, Mugla veya Mardini önerebilirim.

yurtdisinda gidelecek o kadar ülke var ki... Avrupa, amerika, afrika arasinda nereyi trcih edersin? Ona göre bir kaç ülke fikri vereyim.
Türkiye'ye gelirsek Alaçati, çanakkale/Gökçeada, Mugla veya Mardini önerebilirim.
Avrupayı düşünüyoruz roma venedik falan ama henüz karar veremedik çok mu yoruluruz o düğün stresinden çıkar çıkmaz orda takılı kaldık o yüzden yurtiçinde sakin bir tatilde olabilir net bişey yok 🙈

X