Göz Makyajı Kaşlarımı kalınlaştırmak için ne yapmalıyım?

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

Yagmurun_kizi

Çocuklarım benim herşeyim...
Kayıtlı Üye
11 Aralık 2015
6.602
8.283
Yüz şeklinize en uygun kaş şeklinizin Özge Ulusoy, Hande Yener gibi kalın ve gür olması gerektiğine karar verdiniz ama kaşlarınız ince ve kaş kalınlaştırmak istiyorsunuz, değil mi? O halde, süper etkili önerilerime çok sevineceksiniz!

Kaş bakımı ve dökülen kaşları yeniden çıkarmak için ben sarımsak sürme yöntemini kullanıyorum. Makyaj danışmanlığı yaptığım kadınlara da sarımsak sürmeyi önerdim, çok memnun kaldılar. Ama şimdi aklınıza sarımsağın kokusu geliyor, haklısınız: Evli olanlar için zor bir uygulama! =) Ama buna bir çözümüm var: Yılan yağı ve badem yağı karışımını her gün düzenli uygulamak, kaş kalınlaştırma için etkili bitkisel bir yöntemdir.

Eczanelerde satılan “Evigen” ampül, hem dökülen kaşları yeniden çıkarmak hem de saç dökülmesini önlemek için işe yarar çözümlerden biridir.

Evet, size kaş kalınlaştırma için üç yöntem önerdim, bir tanesini seçebilirsiniz:

1. Sarımsak sürmek
  2. Yılan ve badem yağı sürmek
  3. Evigen sürmek

Sarımsağı kesip mi sürüyorsunuz yoksa daha etkili olsun diye rendesini falan mı?o_O

Benim de kaşlarım yanlış alındığı için şekli bozuldu, bazı yerlerini doldurmam gerekiyor.

Benimde kaş sorunum vardı cidden sarımsak çok fayda etti.Susam yağı da önerdiler bana saç içinde faydalıymış

Dax supergro işe yarıyor canım denemelisin saçıma şimdilik bir faydası dokundu mu bilmiyorum ama kaşımın boşluklarını bir hafta gibi bir sürede doldurdu üstelik kirpiklerime de kullanıyorum ve ciddi anlamda kirpiklerimin uzadığını farkettim:KK16:

X