Elektrikli Mutfak Aletleri katı meyve sıkacağı, son modellerden

Ece-

Keşke deme.
Kayıtlı Üye
6 Nisan 2020
175
93
Merhaba; son modellerden katı meyve sıkacağı almak istiyorum, eskidekiler gibi kocaman değil. Kullanıp memnun kalanların tavsiyelerini bekliyorum.Temizliği kolay mı vb.Şimdiden teşekkürler

Son düzenleme:
Merhaba; son modellerden katı meyve sıkacağı almak istiyorum, eskidekiler gibi kocaman değil. Üç büyük markanın var yaa, o tip . Kullanıp memnun kalanların tavsiyelerini bekliyorum
Temizliği kolay mı vb
Şimdiden teşekkürler
Büyüklerden Kastınız ne bilmiyorum ama yıllar önce annem ceyiz için magimix almıstı bana temizliği cok kolay ki su tutuyorsunuz temizleniyor. Ama su an alsam bütcem dogrıltusunda hurom falan alırdım sebze için de kullanmak için.

Merhaba; son modellerden katı meyve sıkacağı almak istiyorum, eskidekiler gibi kocaman değil. Üç büyük markanın var yaa, o tip . Kullanıp memnun kalanların tavsiyelerini bekliyorum
Temizliği kolay mı vb
Şimdiden teşekkürler
Farklı bir alternatif olarak stilevs in kıyma makinesine bakmanızı isterim. Salça yapma ve slow juicer aparatları ile oldukça fonksiyonel tavsiye ederim kullanan biri olarak.

Büyüklerden Kastınız ne bilmiyorum ama yıllar önce annem ceyiz için magimix almıstı bana temizliği cok kolay ki su tutuyorsunuz temizleniyor. Ama su an alsam bütcem dogrıltusunda hurom falan alırdım sebze için de kullanmak için.
Teşekkür ederim, magimix e baktım, hem bulması zor, heryerde yok, hem de bütçeme uygun gelmedi, diğeri de oldukça yüksek geldi, hem alsam dahi, heryerde şubesi yok. Sağolun

Farklı bir alternatif olarak stilevs in kıyma makinesine bakmanızı isterim. Salça yapma ve slow juicer aparatları ile oldukça fonksiyonel tavsiye ederim kullanan biri olarak.
Sağolun, Kıyma makinesi zaten büyük olur, ikisine de baktım,katı meyve sıkacağı da büyük geldi ve ben diğer yönlerinden faydalanmayacağımdan bana göre gerekli olmaz. Teşekkür ederim

X