kavitasyon vs soğuk lipoliz (bunaldım resmen)

merhaba
ben bölgesel incelmeye gidiyorum,kavitasyon yapıyolar,hatta yarın da ıslak kavitasyon yapılacak yani iğneli olanı,benim kavitasyon cihazım exima,ben 1 seans
criyo lipoliz de oldum,alt karın bölgesi 1 saat sürüyor,dondurarak zayoflama.bence etkili oldu,ama kalıcıolurmu bilmiyorum,ben ATAŞEHİR ŞİFA KALİTELİ YAŞAM POLİKİLİNİĞİNDE bir programa başladım 2,5 ay falan sürecek,mezoterapi,karboksi,excimia,1 bölge cryo lipoliz içeriyor,başlıyalı 1 ay oldu,4 kilo vermişim,sıkı diyet yapıyorum tabii,58 kilodan,54 kiloya,incelmeleride yarın görücem,ölçüm yapıcaklar,özellikle iğneli işlemlerden çok memnunum doktorum hiç acıtmıyor,öyle dayanılmaz falan değil,eli çok hafif,bütün dileğim,istediğim kadar sıkılaşmak ve sonuçların kalıcı olması tabii,deneyimlerimizi paylaşalım lütfen,42 yaşımdayım,ilk defa böyle şeyler yapıyorum,biraz tecrübesizim,yaptıranların yorumlarını bekliyorum..........

Merhaba benimde derdim ayni, zayifim sadece basen bölgem geniş, radyofrekans yaptim gözle görülür bir netice almadim ve bayaği da para verdim, şimdi soğuk lipoliz mi denesem ne yapsam, bilemedim, ameliyat olmak istemiyorum..sizce en iyi ameliyatsiz bölgesel incelme yöntemi nedir?

Yağ Alma Yöntemleri Arasında En İyisi Hangisidir?

En İyi Yağ Alma Yöntemi Hangisidir? diye sorduk; Estetik ve Plastik Cerrahi Uzmanı Op. Dr. Eser Aydoğdu Kadınlar Kulübü Tv için anlattı.
Kadınlar Kulübü'nün sevgili forum üyeleri sizler için açtığımız Kadınlar Kulübü TV'ye video izleme desteklerinizi bekliyoruz.
Diğer videolar için tıklayın!

X