Kayganlaştırıcı gebeliğe engel mi?

Arkasını okudum ama o ihtimal dahilinde muhtemelen hepsinde yazıyor zarar vermez ama yavaşlatabilir diye iki kez gebe kaldım ikisinde de kayganlastırıcı kullandık ama hamilelik için ben ilk önerim ovulasyon testi yumurtlamayı yakalayın o önemli
Teşekkür ederim içim rahatladı o zaman kullannaya devan :) gün aşırı 2 günde bir ilişkiye girsej , ovulasyon testi ya da yumurtlama takibine gerek var mıdır ? Her türlü denj gelmiş olcak çünkü

Teşekkür ederim içim rahatladı o zaman kullannaya devan :) gün aşırı 2 günde bir ilişkiye girsej , ovulasyon testi ya da yumurtlama takibine gerek var mıdır ? Her türlü denj gelmiş olcak çünkü
Yok sık düzenli ilişkide gerek yok ama ben görmek bilmek istedim biz de her gün oldu plânladığımız ay ben yine de ovu testini yaptım 🤭🤭 meraktan

Canım su bazlı kullan.
Ben yumurta akı kullanmıştım. Ne alaka diyebilirsin. Hem doğal hem de spermlerin doğal sivisina benzedigi için spermler daha uzun ömürlü oluyorlar. Hamile kalmayı kolaylastiriyor. google yaz. Bilgi bulursun.
nereye kusacağız. pes yaaa

Kısmetinde varsa oluyor bacım.eğer yoksa tüm gün spermle banyo yap fayda etmez.

X